10 Korzyści z soli Epsom

soli Epsom są używane przez wielu ludzi codziennie przez dziesiątki chorób i problemów. W tym przewodniku będziemy badać dziesięć ogromne korzyści z używania soli Epsom.

soli Epsom były używane przez setki lat, pochodzą one z Epsom w południowo-wschodniej Anglii. soli Epsom składają się z siarczanów magnezu i może zaskakujące korzyści, jeśli są wykorzystywane w pełnym zakresie.

To może być mało znany fakt, że siarczan magnezu stwierdzono w soli Epsom jest wchłaniany przez skórę!

Czas na relaks

Kiedy czujemy się zestresowani, poziom magnezu w organizmie są wyczerpane. soli Epsom pomaga uzupełnić magnez biorąc ciepłą kąpiel ich zanurzenie. Sole magnezowe pomaga ciała wytwarzają wysokie poziomy serotoniny substancji chemicznej w antydepresanty. Powyższe właściwości soli Epsom pomóc ciało działa prawidłowo, i może również pomóc w poziomach stężenia.

wzrost energii

Widzieliśmy, że sole Epsom może pomóc nam się zrelaksować i odprężyć, dlatego może być zaskoczony, aby dowiedzieć się, że sole również pomóc w produkcji adenozynotrójfosforanu, czyli naturalny chemiczny organizm, który zwiększa energię.

Nie należy przerywać czytanie: Lemonade lawendy łagodzić ból i niepokój

łagodzi ból

soli Epsom mieć niektóre z tych samych właściwościach jak medyczny przeciwzapalne, które mogą pomóc w problemach i łagodzi skurcze naturalne ból organizmu.

zatrzymuje zapachu

Jest także naturalnym neutralizator w soli Epsom im pomóc (po zmieszaniu z wodą), aby zapobiec zapach stóp.

Usuwa martwy naskórek

Po zmieszaniu z innymi olejami albo oliwa z oliwek lub kąpieli, soli Epsom może pomóc usunąć nagromadzone martwe obszary skóry. Nigdy nie pozwól soli na skórze przez długi czas, gdy już opuścił łazienkę pewnością przemyć sole.

Szampon dobrze
Jeśli masz tłustą włosy, dodając odpowiednią ilość soli może pomóc w leczeniu. Możesz również pomóc dodać grubość do cienkich włosów z soli Epsom.

usunięcie drzazgi

Jeśli masz głębokie drzazgę, która okazuje się trudne, aby wyodrębnić można wnieść do powierzchni skóry łatwo po nasiąka obszar problem w soli.

Kliknij na zdjęcie, aby obejrzeć powiększenie

Skrzepy krwi potencjalnego zatrzymuje

Ze względu na swoje właściwości relaksacyjne, uważa się, że soli Epsom może pomóc w zapobieganiu zakrzepom krwi, ponieważ w naturalny sposób obniża ciśnienie krwi.

zatrzymać zaparcia

Koniecznie przeczytaj: Probiotyki skuteczne rozwiązanie dla celiakii

Sole przyczynić się do zwiększenia wodę w jelitach, które mogą pomóc w problemach z zaparciami, jednak, ponieważ trzeba wziąć sprzedaży do tego, aby były skuteczne, muszą upewnić się, skonsultować się ze specjalistą przed użyciem soli.

odżywianie roślin

Nie tylko soli Epsom pomóc ludzkie ciało, ale może również pomóc w rozwoju i dojrzałości roślin. Naturalne właściwości soli magnezu pomocy w rozwoju chlorofilu i właściwości siarki sole pomocy rośliny absorbują zdrowsze elementów żywności.

Jak widać z powyższego, soli Epsom może pomóc wielu codziennych problemów. W tej chwili obecnej w świecie zachodnim, zwykle tabletki są szybkie ustalenie, kiedy rzeczywistość jest taka, że ​​rozwiązaniem może być w produkcie, który już od setek lat. Z soli Epsom obok lub jako substytut leków, można zapewnić, że problemy mogą być szybko i skutecznie wyeliminowane.

Badania i oryginalne tłumaczenie hiszpańskie: zespół życie Lucida
źródło: hivehealthmedia.com


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 3