16 naturalnych quemagrasas żywności

naturalne spalanie tłuszczu żywności

regularnie przychodzą kolejne 16 spalanie tłuszczu żywności i prawie bez wysiłku stracić tłuszcz. Skuteczny sposób na utratę wagi jest, aby zdrowe odżywianie automatyczny.

Poniższa lista naturalnych tłuszczów spalania pokarmów należą do bardzo skutecznej diety i „walec”, które pomogą Ci schudnąć, stworzony przez Davida Zinczenko, redaktor magazynu męska Zdrowia.

Top 16 spalanie tłuszczu pokarmy są zdrowe i palnik całkowicie naturalny tłuszcz. Jeśli to możliwe, to byłoby ważne, aby uniknąć „spalanie tłuszczu pigułki”, które mogą mieć nieprzyjemne skutki uboczne odchudzania i zdrowia w ogóle.

Układ ABS Diet wyjaśnia, jak uzyskać płaski brzuch z konsumpcją tych naturalnych produktów spożywczych, i które będą zawierać na tej liście. Ma na celu znalezienie zdrowej żywności, niemodyfikowanych genetycznie i są wolne od substancji chemicznych. Staramy się trzymać nas zdrowsze z tym spalanie tłuszczu planu, a myśleć w sposób funkcjonalny, biorąc pod uwagę wszystkie aspekty do niego, to sprawia, że ​​naszym celem podwójnie wydajne.

Jakie są te naturalne spalanie tłuszczu pokarmy

orzechy żywności quemagrasas

1. Migdały i inne orzechy

Orzechy włoskie i migdały w szczególności pomagają tłumić apetyt. Kiedy nie jesteś tak głodny, można jeść mniej kalorii, a więc schudnąć. Według Abs Diet, jedzenie dwa uncji (około 24 migdały orzechy) jest wystarczająca, aby zmniejszyć apetyt.

Oprócz jedzenia orzechów, można dodać posiekane orzechy do sałatek, płatków śniadaniowych, jogurtu itp

2. Fasola

Fasola i inne rośliny strączkowe. Ze względu na wysoką błonnika i mało kalorii, Wszelkiego rodzaju ziarna są jednym z najbardziej efektywny naturalne spalanie tłuszczu żywności. Zawierają one błonnik sprawia, że ​​czujesz się pełna, aby można spożywać mniej kalorii resztę posiłku.

zawierają również duże ilości białka i żelaza one również pomóc w utracie tkanki tłuszczowej. Najlepsze ziarna są soja, fasola pinto, ciecierzyca, fasola biała, czarna fasola, fasola biała, fasola i bób. I zazwyczaj zawierają garść gotowanego sałatki jesz każdego dnia zamiast fasola posiłek.

3. Szpinak

Szpinak i inne zielone warzywa. Jak fasola, Zielone warzywa są niskokaloryczne i bogate w błonnik. Oni pomogą Ci poczuć pełny, więc jesz mniej.

Zielone warzywa są również bogate w witaminy, minerały i inne składniki odżywcze to szpinak, brokuły, sałata rzymska, arugula, rzeżuchę, cykoria i gorczycy, Wśród wielu roślin, które są bardziej skuteczne naturalne spalaczy tłuszczu.

4. spożywać wapnia do spalania tłuszczu

Produkty zawierające wapń są palniki naturalnych tłuszczów i bardzo wydajny, Można zobaczyć, jak wyjść poza mleku wapnia. Wapń jest substancją spalanie tłuszczu, chyba jeden z najmocniejszych spalanie tłuszczu żywności na tej liście. Badanie przeprowadzone przez University of Tennessee odkryli, że dieta z tych, którzy spożywane większe ilości wapnia, stracił dwa razy więcej masy niż inne.

Wapń nie tylko spalić tkankę tłuszczową, ale także pomaga zapobiegać tworzeniu się tkanki tłuszczowej. Do tego należy unikać spożywania żywności sprzedawanej jako czyste źródło wapnia, a także są bardzo wysokiej zawartości tłuszczu.

5. Płatki owsiane

Niniejszy owsiany (niesłodzonego, unflavored). Owsianka jest kolejnym fantastycznym źródłem błonnika, który pomaga czuć pełny dłużej. Nie tylko, że badania w Penn State pokazał, że owies stabilizuje poziom cukru we krwi, niż większość innych produktów spożywczych. Oznacza to, że nie jesteś głodny ponownie przez długi czas.

Mój pierwszy posiłek dnia jest zwykle niewielka miseczka szybkie owsa, po prostu wykonane z płatki owsiane, cukier, lub tylko trochę stewii i tylko woda aby nie dodawać żadnych innych składników, które można dodać tłuszcz.

Nie należy przerywać czytanie: Schudnąć łatwo z selera

6. Jaja

Stosowany do myślenia trzeba było unikać jaj ze względu na ich wysoką zawartość cholesterolu. Ale teraz badania wskazują, że spożywanie jedno lub dwa jaja dziennie nie podniesie poziom cholesterolu w ogóle. Po stronie pozytywów, jaja mają najwyższą wartość biologiczną białka niż jakakolwiek inna żywność.

Oznacza to, że Jaja dostarczyć organizmowi niezbędnego białka, które pomaga budować mięśnie, co z kolei pomaga spalić tłuszcz. Jajka są również bogate w witaminę B12, niezbędnym do spalania tłuszczu w organizmie składników odżywczych.

7. ryb i omega 3

Wskazane jest, aby pochylić spożycia ryb, ponieważ wymaga więcej energii do strawienia białka niż węglowodanów lub tłuszczów. że środki pokarmy bogate w białko są palnik naturalny tłuszcz. Dodaj więcej chudego mięsa odmian takich jak „tłuszczowym” ryb do diety jest dobrą alternatywą.

To może wydawać się dziwne, że należy jeść „tłuszczowy” ryba spalić tłuszcz. Ale łosoś i inne ryby zwane „tłuszczowy” zawierają wysoki poziom omega-3 kwasy tłuszczowe i kwasy te są naturalne spalaczy tłuszczu trzeba.

Badania w British Journal of Nutrition wykazały, że kwasy tłuszczowe omega-3 zmniejszają masę tkanki tłuszczowej w organizmie, przez nieznanego mechanizmu. Inne badania wykazały, że ryby tłuszczowe powodują mniej głód i czujesz się bardziej zadowoleni, więc comererás mniej kalorii w ciągu dnia.

Poza łososia, inne ryby bogate w kwasy omega 3 należą makrela i śledź.

quemagrasas naturalną siemię lniane

8. lniany idealnym quemagrasas

Lniany jest bogata w kwasy tłuszczowe omega 3 i jest jednym z najbardziej zalecanych quemagrasas. Więc technicznie lniany może wymagać oddzielnego artykułu z tej listy 16 tłustych pokarmów spalania.

The British Journal of Nutrition wykazały, że siemię lniane zawiera również „lignany”. Lignany są naturalnym składnikiem odżywczym spalanie tłuszczu, które wykazano w badaniu, które pomogły kobiety mają niższy wskaźnik masy ciała i mniej tłuszczu w ogóle. Możesz znaleźć więcej informacji tutaj o siemię lniane.

9. Masło orzechowe

masło orzechowe, naturalny cukier i jest prawdopodobnie najbardziej zaskakujące z 16 spalanie tłuszczu żywności, masło orzechowe może pomóc schudnąć. Ale należy spożywać z umiarem i tylko naturalnego masła orzechowego, które nie mają dodatku cukru.

Według Abs Diet, masło orzechowe ma wysoką zawartość tłuszczów jednonienasyconych zdrowych, które pomagają mięśnie rosną i być zatem zaleca naturalne spalanie tłuszczu. Ograniczyć się do trzech łyżek dziennie lub mniej.

10. Olej z oliwek

Badanie przeprowadzone przez University of Illinois odkryli, że ci, którzy spożywane oliwy z oliwek przed posiłkiem, zjadł 25% mniej kalorii niż inni, którzy nie.

Oliwa z oliwek pomaga stracić tłuszczu, ponieważ wysoki poziom tłuszczów jednonienasyconych, zawierających zmniejsza apetyt na tłustych atener większą kontrolę i pomaga w konsumpcji tych produktów. Można gotować z nim, używać go w sałatkach.

11. Całe ziarna

Włókno zawierające pełnoziarniste pomaga utrzymać niski poziom insuliny. To zabezpiecza organizm przed gromadzeniem tkanki tłuszczowej.

Zaprzestać używania produktów z białego chleba z wszystkimi błonnika i składników odżywczych usuniętych w wyniku procesu rafinacji. Aby spalić tłuszcz, wskazane jest, aby chleb lub płatki z pełnego ziarna pszenicy lub całego tylko. Brązowy ryż jest także inny naturalny i zdrowy spalanie tłuszczu.

12. Serwatka

Serwatka ma największą ilość białka z mniejszej ilości kalorii niż jakiejkolwiek żywności można znaleźć. Białko serwatkowe jest prawdopodobnie moim ulubionym z 16 spalanie tłuszczu żywności, ponieważ jest łatwy w użyciu, a także pomaga budować mięśnie.

Widać tutaj, jak zrobić własną serwatki bez dodatku mleka i bardzo zdrowe.

Nie należy przerywać czytanie: Jak przyspieszyć metabolizm, aby schudnąć

Białko serwatkowe, jak wszystkie formy białka, tłuszczu palników naturalnie, ponieważ organizm musi zużywać więcej energii do strawienia białka z innymi pokarmami. Najlepsze wykorzystanie białek serwatki miesza się z ciasta.

Ok, więc Są to pierwsze 12 z 16 spalanie tłuszczu żywności można uwzględnić w swojej diecie dzisiaj. Ale wciąż mamy jeszcze trzy w sumie 16 spalających tłuszcz żywności i naturalne.

Dodamy trzy najważniejsze do 16 tłustych pokarmów spalania.

Następujące środki spożywcze zostały również potwierdzone badaniami naukowymi, które są bardzo korzystne, aby zachęcić większą utratę tkanki tłuszczowej, albo poprzez bezpośrednią redukcję tkanki tłuszczowej w organizmie, zmniejszenie apetytu, albo poprzez zwiększenie szybkości, z jaką spalamy kalorie.

13. maliny i inne owoce

Błonnik i pektyny znaleźć w jagody pomaga czuć pełny dłużej. Tłuszcz spala i zmniejszenie całkowitej ilości kalorii jesz inaczej.

Jagody zawierają dużo cukru naturalnego. Więc staram się nie jeść za dużo.

14. Zielona herbata jeden z najczęściej używanych naturalne spalanie tłuszczu

Zielona herbata zawiera specjalne związki chemiczne zwane „katechiny”, które pomagają spalić tłuszcz w zdrowy i naturalny sposób, natomiast daje organizmowi szereg istotnych zalet w celu poprawy jakości życia.

Według badań w Journal of Nutrition, katechiny, zielona herbata staje się spalić tłuszcz na dwa sposoby. Zielona herbata może nie tylko pomóc przyspieszyć metabolizm (więc spalić więcej kalorii nawet gdy ty siedzisz), ale również zwiększyć szybkość, z jaką wątroba spala tłuszcz.

Zalecana zielona herbata dla dobrego efektu quemagrasas wysokości jest od czterech do sześciu filiżanek dziennie. Zamiast zrobić herbatę, można dokonać wystarczy wypełnić butelkę i być porcja w ciągu dnia.

15. jabłkowy ocet

Najnowsze badania wykazały, że ocet jabłkowy cydr, aktywuje enzymy w organizmie rozbić tłuszczu. Ważne jest, aby wiedzieć o tym, ponieważ jest on powszechnie stosowany ocet i oliwę z oliwek jako opatrunek na sałatki i tam można czerpać z niego korzyści do spalania tłuszczu.

Więc ja nie tylko unikanie tłuszczu nie używając wysokiej kaloryczności, wysokiej zawartości tłuszczu ubieranie się jak francuski lub niebieskim serem opatrunku Używam faktycznie wzrosła moja szybkość spalania tłuszczu ze względu na ocet. Używam octu destylowanej, który można znaleźć w każdym sklepie spożywczym, ale czerwonego octu winnego lub innych odmian powinny mieć ten sam efekt.

16. jabłka i gruszki

Te dwa owoce zawierają duże ilości substancji chemicznej, która działa jak naturalne quemagrasas zwanych „flawonoidy”.

The American Journal of Clinical Nutrition znaleziono w jednej ze swych badań, kobiety, które często jadły jabłka i gruszki zwiększyły tempo wykorzystania energii (czyli spalanie kalorii), a stawka w których tłuszcz spalony.

Więc należy dodać zielona herbata, ocet, a jabłka i gruszki do swojej listy zakupów, aby dodać do swojej diety.

Nasilać działanie tych naturalnych spalacz tłuszczu

Zalecenie to, że zaczniesz jeść przez co najmniej dwie porcje każdego typu co tydzień, a także zawierać, który będzie zawsze zaleca się zwiększyć aktywność fizyczną ogólny stan zdrowia.

Te produkty nie tylko będzie można spalić więcej tłuszczu, będzie można również na drodze do poprawy zdrowia, ponieważ te pokarmy również działać jako spalanie tłuszczu, zawierają również ważne witaminy i minerały, błonnik, antyoksydanty i inne składniki odżywcze niezbędne dla umysłu i jeden zdrowy organizm.

Pisanie: Życie Zespół Lucida
Zdjęcie: Shutterstock


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + = 12