Usunięcia ścian formy łatwo

To nigdy nie było łatwiejsze do końca te straszne plamy na ścianach, że nawet zniekształcają każdego domu i szkodliwe dla zdrowia. Jednak jedynie zastosowanie gotowego domu w postaci sprayu, i stosuje się do obszaru dotkniętego możemy usunąć pleśń na ścianach naturalne i stałe.

Usunięcia ścian formy łatwo

Zamiast wybierać pewne żrących chemikaliów, takich jak wybielacz lub boraksu, które w jakiś sposób pomóc wyeliminować pleśni w domu, wybrać naturalnych sposobów, które są przyjazne dla środowiska i nie będzie szkodzić rodzinę lub zwierzęta.

Forma może być niebezpieczne dla zdrowia, nawet jeśli nie jesteś uczulony. Wiele osób ma reakcji, takich jak zmęczenie, bóle głowy, a nawet depresji w obecności grzybów. Ponadto zarodników pleśni i grzybów są główne przyczyny alergii, zakażenia zatok i podrażnienia skóry wśród wielu innych problemów zdrowotnych.

Jak usunąć pleśń ze ścian skutecznie

Oczywiście, istnieje wiele produktów, które usuwają pleśń, ale niektóre z nich są bardzo toksyczne dla użytku wewnątrz pomieszczeń, więc konieczne jest, aby być ostrożnym i wiedzieć, jak wybrać odpowiednie produkty lub spróbować naturalnych rozwiązań, które pomogą Ci usunąć pleśń z ściany.

Nadtlenek wodoru 1.

Jest konieczne stosowanie nadtlenku wodoru 3% i rozpyla się na powierzchnię z pleśnią i odstawić na 10 minut. Następnie należy oczyścić wilgotną ściereczką, aby usunąć wszelkie pozostałe zarodniki pleśni. Innym rozwiązaniem jest połączenie sody, nadtlenek wodoru i octu i stosować w ten sam sposób. Można onservar słoika w ciemnym miejscu, gdyż światło może mieć wpływ na jakość nadtlenku wodoru.

Nie należy przerywać czytanie: skonstruować Własna glinianym piecu do wypieku chleba i pizzy

2. Użyj ocet jabłkowy

Ten sposób jest prosty, należy wlać ocet w butelce i rozpylać bezpośrednio na ścianie. Uszkodzone obszary sprayu większą formę można rozcieńczyć ocet z wodą w celu zmniejszenia silny zapach, ale pierwsza opcja jest najlepsza.

należy pozostawić na kilka godzin, a następnie przetrzeć powierzchnię za pomocą pędzla. Jeśli nie podoba Ci się zapach octu, można dodać kilka kropli olejku. Według badań, ocet usuwa 82% zarodników pleśni, takimi jak wirusy i bakterie. Można tego uniknąć przez rozpylanie pleśni na powierzchni, po prostu pozwalając sucha.

usuwania pleśni

3. Rozwiązanie olejku z drzewa herbacianego

Istnieje wiele przydatnych środków, aby usunąć pleśń i nie skończyć się szkodliwe dla środowiska, ale są też takie, które kosztują więcej niż inni. Na przykład, olej z drzewa herbacianego jest bardziej drogie, ale tylko w połączeniu z dwoma łyżeczkami dwóch filiżanek wody może być mieszaniną duraá dłużej. Wystarczy spryskać mieszaniny na powierzchni i nie myć. Olejek z drzewa herbacianego ma silny zapach zniknie po kilku dniach udało się zatrzymać but've wolną ścianę formy.

Nie należy przerywać czytanie: 9 pomysły jak wykorzystać przestrzeń zorganizować swój dom.

Ekstrakt z nasion owoców cytrusowych i wody 4.

Ekstrakt z nasion owoców cytrusowych ma silny zapach. Dla skutecznego rozwiązania mieszając około 20 kropli wyciągu i dwóch filiżanek wody. Następnie należy dodać mieszaninę do rozpylacza i spryskać ściany i pozostawić działać bez spłukiwania.

5. wodorowęglan sodu

Wodorowęglan sodowy jest przydatny składnik naturalnego usuwanie formy. Aby można zmieszać sodę wodą i rozpyla się na powierzchni pleśni. Niech to działać, a następnie strzępi powierzchnię aby całkowicie usunąć brud, następnie czystą wilgotną szmatką. Sody wyczyści formy bez pozostawiania jakichkolwiek nieprzyjemny zapach.

Końcowa rada jest bardzo ważne, jeśli plamy są bardzo trwałe wskazane jest, aby pracować nad zapobieganiem, wymaga to czyste mokre powierzchnie często wykorzystują chłodne nawilżacz mgła, koncentrują się na najbardziej zagrożonych obszarach i utrzymać je suche.

Znajdź więcej artykułów salud180

  • Nowy chorobą przenoszoną drogą płciową, z których muszą wystrzegać
  • Cena przynieść komórkę do łazienki
  • Chociaż chcesz należy pozwolić jej odejść

Pisanie: Życie Zespół Lucida
Zdjęcia: shutterstock


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 72 = 74