6 więcej ukrytych objawów zakażenia Helicobacter pylori

Helicobacter pylori zazwyczaj atakuje żołądek osoby podczas jego dzieciństwa. Generalnie, infekcje wywołane przez tego szczepu nie powoduje objawów, ale w celu wykrycia tej choroby może prowadzić do chorób wynikających tym wrzody trawienne i stan zapalny w żołądku znany jako zapalenie błony śluzowej żołądka. Istnieją także inne reakcje i warunki zdrowotne, które mogą wskazywać na obecność Helicobacter pylori w naszym organizmie, należy zwrócić uwagę na następujące warunki.

Helicobacter pylori jest rozłożone sygnał, który strawił jedzenia zanieczyszczona tą bakterie, albo surowe lub gotowane, ponieważ jest wystarczająco wytrzymałe, aby wytrzymywać proces gotowania.

Najbardziej zaskakujące wszystkim stwierdzono, że więcej niż połowa ludności świata gościł tę bakterię, choć nie zawsze przejawia się bezpośrednio w organizmie. Jego główną zaletą jak bakterie, jest to, że jest w stanie żyć w przepływie żołądka pomimo swojej ekstremalnej kwasowości, sprawnie i dużo czasu.

Helicobacter pylori, wszystkich mikroorganizmów, które zamieszkują ludzkie ciało, największą zachorowalność lub większa rejestracja ma, jak to występuje zarówno w wszystkich częściach świata, u obu płci i wszystkich grup wiekowych. Z tego powodu uważamy, że należy poświęcić artykuł informacyjny do podstawowych objawów, niektóre mało znane, ale musi być brane pod uwagę jako wczesne wykrycie może pomóc rozwiązać skutki tej bakterii mniej inwazyjne lub szkodliwe dla kształtu ciała. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem: Jak wyeliminować bakterie Helicobacter pylori.

Ukryty Helicobacter pylori objawy

Istnieją pewne objawy zakażenia Helicobacter pylori, które często mogą być mylone z innymi warunkami, jednak może być obecność tego szczepu w organizmie. Konieczne jest, aby pamiętać, że objawy mogą różnić się od osoby do osoby.

Nie należy przerywać czytanie: Eliminuje bakterie Helicobacter pylori z radą tego japońskiego lekarza

1. obrzęk brzucha

Chociaż nie wszystkie osoby z Helicobacter pylori w organizmie objawy, wiadomo, że głównym odzwierciedleniem tego jest obrzęk brzucha, w niektórych przypadkach jako niespodziankę. Jest to jeden z najbardziej nieprzyjemne objawy jak zapalenie często towarzyszy gazu jelit i wzdęcia. Trzeba mieć jasne, że Helicobacter pylori, Candida i inne pasożyty mogą powodować wzdęcia też, ważne jest, aby wykryć przyczynę i wiedzieć, jakie leczenie jest wskazane, aby dać.

Na szczęście, Istnieją badania stolca mogą one pomóc Ci odkryć, jakie błędy są umieszczone w przewodzie pokarmowym. Badania te są bardzo wygodne i pozwala zaoszczędzić niezliczone ilości czasu i pieniędzy, aby dostać się do przyczyny objawów.

  • wykryć ich obecność H. pylori, pasożyty i candida. Możesz dowiedzieć się więcej na temat testów Candida w domu.
  • Proponuję jeśli trawieniem prawidłowo, a jeśli masz nietolerancję glutenu.
  • Oni nawet dostarczyć informacji o swojej odporności immunologicznej, między innymi przyczynami.

2. Słabość

helicobacter pylori może powodować osłabienie zwykle w ciele, choć ma właściwego odżywiania. Najczęściej objaw ten jest związany z niedokrwistością z niedoboru żelaza, ze względu na niezdolność organizmu do efektywnego wchłonięcia składników odżywczych potrzebnych do pobudzenia organizmu w ciągu dnia, który występuje niedobór tambi'¿en żelaza.

Helicobacter pylori jest Gram-ujemna bakteria, AN etiologicznym czynnikiem najczęściej przewlekłej infekcji u ludzi. Widocznie ten zarodek ma niezwykły Wpływ na metabolizm żelaza i dzisiaj istnieje wiele dowodów na jego bezpośredni związek z niedokrwistości z niedoboru żelaza.

Nie należy przerywać czytanie: test domowy wykryć candida w organizmie

3. Weight Loss

Najbardziej uderzającą wizualny wskaźnik obecności Helicobacter pylori u osobnika, może być niewyjaśniona utrata wagi. Jeśli z jakiegoś powodu zaczyna schudnąć szybko i nie mają bardzo jasną przyczynowy, ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem, ponieważ może to być objawem choroby, chociaż istnieje wiele przyczyn, które mogą prowadzić do utraty wagi i są one równie lub bardziej szkodliwe dla zdrowia pacjenta.

Helicobacter pylori, ponieważ wpływa na stężenie kwasu, - które z kolei wpływają na trawienie tłuszczów i białek, a zwłaszcza - może nastąpić utrata wagi. Problemem jest to, że utrata wagi jest spowodowany ubytek masy mięśniowej, który jest niebezpieczny sposób, aby schudnąć.

Odwrotnie, można również mieć trudności z utraty wagi, choć ironicznie z powyższych objawów. Powodem tego jest to, że hormon o nazwie kortyzol pojawia się, gdy organizm jest zestresowany. Kortyzol jest znana przyczyna utraty wagi lub zwiększenie masy ciała, w zależności od osoby. to Możesz promować przyrost masy ciała w okolicy żołądka natomiast może też powodować utratę masy mięśniowej.

4. Zmiana w stolcu

Kolejne wskaźniki wizualne, aby wiedzieć, czy obecność Helicobacter pylori jest zmiana wyglądu stolca powszechnie nazywany zwykle występuje, gdy osoba jest zdrowa.

Kał może ciemnieją z czasem i to wydaje asfaltowa z obecnością krwi, jest to wskaźnik problemów w układzie pokarmowym, wynikające z obecności tych bakterii. W tym przypadku zaleca się, badanie kału.

Nie należy przerywać czytanie: kolory i kształty odchodów i ich znaczenie

5. łatwy zasięg nasycenie

Kiedy to w obecności bakterii, ludzie mogą osiągnąć stopień sytość gdy jedzą bardzo szybko, czasami poprzez spożywanie małych ilości jedzenia, które może wywołać obraz niedożywienia.

Leptyna jest uważane za peryferyjne państwo energia sygnału zamiast sygnał sytości. Apetyt jest regulowana zarówno stan energii sygnału obwodowych (takie jak leptyna) jako sytości (hormonów jelitowych, takich jak grelina), które zmieniają aktywność neuronów w podwzgórzu, a tym samym mają wpływ na przyjmowanie pokarmu, a energię ,

Uczucie 6. Spalanie

zgaga związane obecności Helicobacter pylori

pieczenie w ustach brzuch jest wskaźnikiem, że istnieją problemy żołądkowo-jelitowe, które muszą być rozwiązane natychmiast. Jeśli ten objaw jest często wykrywane, najlepiej jest wykonać badania lekarskie w celu wykrycia ewentualnych przyczyn i odrzucanie innych.

Zapalenie żołądka po spożyciu żywności może powodować nudności, wymioty lub bóle brzucha i pieczenie w okolicy, jest to jeden z najbardziej wyraźnych oznak obecności tych bakterii w organizmie, do odwołania, najwygodniejsza jest wykonać badanie krwi.

Nie należy przerywać czytanie: Przyczyny i leki naturalne dla kwasu refluks i wrzody

H. pylori związane powikłania

  • Wrzody wywołane przez Helicobacter pylori może uszkodzić wykładzinę ochronną żołądka i jelit. To pozwala kwasu żołądkowego do generowania otwartą ranę, zwanych wrzodów. Około 10 procent osób z H. pylori, rozwija się wrzód.
  • Zapalenie błony śluzowej żołądka. Zakażenie tej bakterii mogą podrażniać żołądka, powodując stan zapalny i zapalenia błony śluzowej żołądka.
  • rak żołądka. Jest to chyba najbardziej poważne powikłanie, ponieważ zakażenie H. pylori jest silnym czynnikiem ryzyka dla niektórych rodzajów raka żołądka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

85 − = 78