20 Korzyści chlorku magnezowego

Korzyści z chlorku magnezu może pomóc w leczeniu wielu chorób, takich jak depresja, migreny, zaburzenia kostnego i nerek oraz wiele innych chorób, które można leczyć. Jest ona odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych i może być idealnym uzupełnieniem każdej zdrowej diety. 

chlorek magnezu

Według wieku średnim człowieka doświadcza niskiej energii, zmęczenie i choroby, które zmniejszają jakość naszego życia, to dlatego, że po 40 latach, organizm ludzki zaczyna pochłaniać coraz mniej magnez ich diecie powoduje starzenie i choroby.

W związku z tym, Chlorek magnezu powinny być podejmowane w zależności od wieku jako suplement diety w celu zapewnienia, że ​​mamy kwoty niezbędnej do uniknięcia własne bolączki starości.

Nie wiem, Chlorek magnezu jest związkiem chemicznym, tworząc równowagę minerałów w organizmie, reaktywuje funkcje życiowe narządów, nerki przyspiesza tak, aby zapobiec gromadzeniu się kwasu moczowego.

Pracuje stawy membranowych odwapnienie i ataków calcific rozsiane, aby zapobiec atakom serca; pobudza oczyszczanie krwi i dotlenia mózg; wraca i zachowuje młodość aż do starości.

Korzyści z chlorku magnezu

Zdecydowaliśmy się wnieść użyteczny przewodnik po najlepszych 20 świadczeń zdrowotnych związanych z tym związkiem chemicznym zwanym magnez, może uda mi się być pomocne, jeśli występują osłabienie własnego wieku średniego i obejmują go jako dodatek do codziennej diety i jeść żywności, które zawierają wysokie stężenia tej substancji chemicznej.

1. magnezu i ciśnienie krwi

Magnez zmniejsza napięcie mięśni naczyń, aby poprawić krążenie i obniża ciśnienie krwi. Potwierdzeniem tego jest weryfikowalne badań naukowych.

Ludzie, którzy zażyciem doświadczenie magnez niemal natychmiastowe kontrolę ich nadciśnienie, według zeznań wykonane lekarzy i specjalistów są zobowiązane do zmniejszenia dawek nadciśnieniem chemicznych.

2. Magnez i zawał mięśnia sercowego

Niektóre badania naukowe potwierdzają fakt, że osoby cierpiące na ostre niedokrwienie mięśnia sercowego niedobór magnezu. Wiele przypadków zaczynają się kołatanie serca i arytmii po zakończeniu w ataku serca. To samo arytmii mogą być śmiertelne, tak jak w przypadku sportowców.

3. kamienie nerkowe

Odpowiednie spożycie magnezu zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia kamieni nerkowych, ponieważ związek ten redukuje ryzyko zwapnienia w nieodpowiednich miejscach walki gromadzeniu się szczawianów wapnia jest sprawcą 90% kamieni nerkowych.

4. Poprawa jakości kości

chlorku magnezu dla kości

Osteoporoza jest plagą, która uderza mężczyzn i kobiet po 35 roku życia i powoduje złamania kości i trendów z trudnościami łatwością.

Nie należy przerywać czytanie: 10 znaków masz jelitowego przerostu bakteryjnego

Stwierdzono, że suplementacja magnezu poprawy problemów związanych z osteoporozą do 80%, a istnieje istotna zależność między spożyciem wapnia i wchłanianie magnezu więc należy pamiętać, że jeśli pacjent przyjmuje suplementy wapnia jest niemal obowiązkowe pytanie, które należy spożywać magnez.

To samo można powiedzieć o zdrowych zębów. W badaniu przeprowadzonym w Nowej Zelandii wykazały, że odporne na próchnicę zęby miały średnio dwa razy więcej magnezu niż inne zęby ze skłonnością do nich.

5. Leczenie astmy

W tej dziedzinie znaleźć magnez jako ważnego sojusznika, chemia wykazał. W przypadku pacjentów z astmą stwierdzono, że 20% z niedoborem magnezu. Magnez pomaga w leczeniu astmy być uspokajające, poprawia obronne i pomaga zmniejszyć stan zapalny.

6. magnezu i przewlekłe zmęczenie

W stanach chronicznego zmęczenia Stwierdzono (choć nie zawsze) niski poziom magnezu. Magnez poprawia przemianę pożywienia w energię i sprawności, a więc jest przydatny dla zmęczonych ludzi i sportowców.

7. utwardzania migreny

Pomaga leczyć migreny, zwłaszcza wprowadzenie chlorku ma specyficzne działanie na stłuszczenie wątroby i akumulację żółci (migreny są w stanie żółciowy)

8. Zwiększa nerek

pomaga chlorku magnezu w prawidłowym funkcjonowaniu nerek, utrzymując dróg moczowych złogów wapnia tlenu.

9. Zespół metaboliczny syndrom X lub

chlorek magnezu migreny traktuje

magnez może tło insulinooporność uczta, która jest jedną z głównych przyczyn nadciśnienia pierwotnego. Jego rola w leczeniu tej choroby jest podstawowym do leczenia zespołu metabolicznego.

10. Poprawia funkcji wątroby

nade wszystko u pacjentki alkoholowym należy spożywać magnezowe suplementy, że alkohol zmniejsza poziom tego minerału w organizmie. Ponadto, chlorek magnezu polepsza stłuszczenie wątroby, obecny we wszystkich alkoholików.

11. zwalczania chlorek magnezu stres

również stres, powszechne w nowoczesnych społeczeństwach zachodnich jest zdolny rujnuje ilość magnezu w naszym organizmie przez mechanizmy neurohormonalnych. Z kolei niedobór magnezu zmienia chemię mózgu, powodując się być bardziej wrażliwe cierpią go błędne koło szkodliwych następstw jest ustalony.

chlorek magnezu ma łagodzący wpływ na układ nerwowy. Z tego powodu jest on powszechnie stosowany w celu promowania dobrego snu. Może być również używany do uspokoić podrażnioną i overexcited nerwy. Jest to szczególnie przydatne w przypadku napadów padaczkowych, konwulsji kobiet w ciąży i inne bardziej poważne, jak w przypadku zaburzeń alkoholizmu.

12. Regularna miesiączka

W przypadku wysokiej zdolności regulacyjnej gruczołów i tym seksualne, magnez ma wpływ regulacyjny na objawy napięcia przedmiesiączkowego i miesiączkowania, zapobiegając w ten sposób problem w tej dziedzinie.

Nie należy przerywać czytanie: Poznanie tych objawów może uratować życie psa

13. Lepsza trawienie

Wlot magnezu reguluje wytwarzanie kwasów żołądkowych przez kontrolowanie pH śluzu, tym samym łagodząc objawy zgagi i trawieniem Chlorek magnezu jest niewątpliwie dobrym uzupełnieniem w leczeniu zaburzeń trawiennych.

14. Zmniejsza ryzyko cukrzycy

Stwierdzono, że zwiększenie spożycia magnezu może być istotne w celu poprawy wrażliwości na insulinę, zmniejszając stan zapalny, a tym samym zmniejszenia ryzyka cukrzycy.

Zapobieganie 15. z przedwczesnym porodem

Poprzez działanie tokolityczne (powolny skurcz podczas porodu) wykazały, że może być uprawnione leczenie w celu zmniejszenia częstości występowania przedwczesnego porodu.

16. Udoskonalone pH organizmu

Związek ten znacznie zwiększa kwasowość w krwi, tworząc efekt zobojętnienia, który poprawia rokowanie chorób i zakażeń.

17. Zapobiega zaparciom

zastosowań i korzyści z chlorku magnezu

Wsparcie chlorek magnezu w uwodnienia jelita, zapewnienia bardziej wilgotnego środowiska na naszej stolca i zapobiega zaparciom, współpracuje także z aktywacją perystaltyki, zapewniając regularność wypróżnień,

18. normalizuje poziom cholesterolu

Skutki tego dodatku znanego regulować ilość „złego” cholesterolu i wzrost dobrego cholesterolu, zapewniając niezbędne aby cieszyć się zdrową równowagę.

19. magnezu i nowotwory

Badania naukowe wykazały, że jest o wiele mniej ilość magnezu w komórkach rakowych, zwiększając spożycie chlorku magnezu gwarantuje, że nasze komórki pozostają zdrowe, co może zapobiec wystąpieniu raka w wielu przypadkach.

20. Ulepszona funkcja mózgu

Stwierdzono, że Stosowanie i zużycie energii magnezu funkcje mózgowe uczenia się młodsza i zatrzymywania pogorszenie tych funkcji podczas starzenia.

Po przeczytaniu tej wspaniałej korzyści z magnezem na chlorek zdrowia, nie mamy więcej do dzielenia się informacjami na temat ich stosowania jako uzupełnienie, ale mogą być również dostarczane do organizmu przez żywności, takich jak jęczmień, squash, prażonymi migdałami, brązowy ryż, fasola, kukurydza, buraki, a zwłaszcza halibuta ryby lub halibut Pacyfiku.

Jedzenie dobrze wyważone i zawsze zapewnia, że ​​dostajesz to, co organizm potrzebuje do życia pełnego i szczęśliwego.

Pisanie: Życie Zespół Lucida
Zdjęcia: shutterstock


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 61 = 64