Jak wybielić zęby w 3 minuty

Produkty dla upiększania Twój uśmiech korekty w wielu ilościach na półkach aptek w tych dniach. Problem? Wiele z tych produktów do wybielania zębów zawierają substancje chemiczne, które mogą być szkodliwe dla zdrowia, a ostatecznie może prowadzić do erozji szkliwa zębów.

wybielanie zębów

Nawet profesjonalnym wybielanie wykonane przez stomatologa może prowadzić do bolesnej wrażliwości, a stosowane metody nie są naturalne w ogóle. Nie należy jednak tracić nadziei: jeśli chcesz bielszy i jaśniejszy uśmiech, jest naturalny i skuteczny środek, który może raz w tygodniu, a wystarczy kilka składników, takich jak soda do pieczenia i cytryny.

Jak wybielić zęby w 3 minuty z sody oczyszczonej i cytryną

Można naturalnie i niedrogo wybielić zęby w domu z zaledwie dwóch prostych składników, naturalne i szczoteczki do zębów ty. Wystarczy tylko kilka minut i zrobić to raz w tygodniu. To jest to, czego potrzebujesz:

 • 1 łyżka sody
 • Sok z połowy cytryny lub limonki
 • Nowa szczoteczka do zębów

instrukcje

 1. Położyć łyżeczkę sody oczyszczonej w małej misce i wycisnąć sok z cytryny pół (lub pół cytryny) na górze.
 2. Mieszaninę effervesces jak wodorowęglan współdziała z soku z cytryny kwasu cytrynowego.
 3. Gdy zanika wydzielanie gazu nieco podjąć szczoteczki i mieszaninę mieszano aż do uzyskania gęstej pasty. Czy pasta jest zbyt płynny, dodać uszczypnięcie lub dwa wodorowęglanu sodowego, aż osiągnie odpowiednią konsystencję.
 4. Przełóż ciasto na szczoteczkę do zębów i szczotkowanie zębów dokładnie tak jak regularne pasta do zębów.
 5. Przepłukać usta wodą i gotowe! To wszystko.

Nie należy przerywać czytanie: Skuteczne środków domu w leczeniu oparzeń

soda do pieczenia i wapno

Rzeczy do rozważenia podczas wybielania zębów z sody oczyszczonej i cytryną

 1. Ten naturalny środek domu i naturalne wybielanie nie powinno odbywać się częściej niż raz w tygodniu, aby uniknąć uszkodzenia szkliwa ochronną pokrywającą zęby.
 2. Zaleca się używanie nowe i czyste zęby po raz pierwszy spróbować metody pędzla i wykorzystuje tylko tę szczoteczkę specjalnie dla tej metody wybielania, innymi słowy, nie używaj go codziennie.
 3. Jeśli nie masz cytryny lub limonki w ręku, 1-2 łyżki wody można zastąpić w celu utworzenia pasty wybielającej.
 4. to zabieg dla osób noszących aparaty ortodontyczne nie są zalecane, ponieważ może to spowodować nierównomierne wybielanie być zauważony raz szelki są usuwane.
 5. Smak wybielania mieszanina jest kwaśny i trochę dziwny, ale ilość użyta do wybielania jest całkowicie bezpieczny i nietoksyczny jeśli przypadkowo połknąć (choć może się okazać, smak trochę mdły, jeśli masz do zrobienia) ,
 6. Po jednym miesiącu stosowania (tylko cztery zabiegów) należy rozpocząć, aby zobaczyć wyniki w postaci bielsze, jaśniejsze uśmiechem.

Badania Lucida i pisanie Życia
Obrazy shutterstock

Nie należy przerywać czytanie: Strona główna zadośćuczynienie, aby zaczerpnąć wody ucho


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

63 − 57 =