20 korzysta z octu, że nie można pominąć

Biały ocet ma wiele właściwości, które mogą pobudzić zarówno do poprawy zdrowia, jako zabieg kosmetyczny oraz jako sojusznika naszej kuchni. Odkryć wszystkie swoje zalety i aplikacje.

używa octu

Na pewno masz w lodówce butelkę octu zapomniane, lub Być może nigdy nie zauważył, że mogą mieć zastosowania octu dla nas. Ciecz ta przydatna jest również ładny historia, literatura często mylone z historią wina i przyczyna jest to, że naprawdę wino jest ojcem octu, jego pochodzenie jest naprawdę przypadkowe, gdy występujące w czasach starożytnych, gdzie wino było jeden z ulubionych napojów. Nagłe zdarzenie wykonane ocet winny ponownie, jak w Biblii do tej cieczy pojawia referencje od tamtego czasu i do tej pory w czasach technologii, Internetu i przenieść ani domu, gdzie butelka octu nie zostanie znaleziony.

białe zastosowania octu

Biały ocet ma wiele narzędzi i wielu dziedzin życia ludzkiego, istnieją trzy główne obszary, w których może on zostać królem, zdrowie, sprzątanie gospodarczej i kosmetyków, bo wtedy ograniczyć je do wykorzystania w kuchni. Widać tutaj bardzo przydatny listy docelowej, które można podać, że zapomniał w butelce lodówką. Wśród zastosowań octu, że nie można przegapić:

Zdrowie wykorzystuje:

Zgodnie z octu Journal of Food Science posiada następujące korzyści zdrowotne:

„Funkcjonalne właściwości terapeutyczne octu to działanie przeciwbakteryjne, co zmniejsza ciśnienie krwi, działanie przeciwutleniające, zmniejszając skutki cukrzycy, zapobiegania chorobom sercowo-naczyniowym i zwiększenie żywotności po ćwiczeniach.”

 1. Odświeża oddechJeśli używamy go jako płyn do płukania ust, biały ocet zmniejsza nieświeży oddech.
 2. Czy refluks żołądkowy: Weź jedną łyżkę octu dziennie, choć jak na ironię, pomaga zmniejszyć refluksu żołądkowego.
 3. łagodzi biegunkę: Osoby cierpiące na biegunkę infekcji bakteryjnej może trwać octu ze swoich właściwości antybiotyczne. Pomaga również odrobaczanie.
 4. zapobiega niestrawności: Weź jedną łyżkę tego typu ocet zmieszany z miodem, pół godziny przed jedzeniem coś ciężkiego zapobiega niestrawności.
 5. powstrzymać czkawkęJest to jeden z próbowała pozbyć się irytujących środków czkawką.
 6. Jeśli masz trądzik lub otwarte pory ocet jest Twoim sprzymierzeńcem. Dwa lub trzy razy w tygodniu zmieszanie jednej części octu sześć wody i stosuje się do obszarów, które mają być traktowane

Nie należy przerywać czytanie: 9 pomysły jak wykorzystać przestrzeń zorganizować swój dom.

Higieny w domu:

domowego octu

 1. Aby usunąć rdzę posypać octu i peeling delikatnie, umieścić trochę więcej i odstawić na 20 minut. To pomaga w przypadkach łagodnego utleniania.
 2. Do czyszczenia szkła, luster i okien. Wymieszaj 1/4 szklanki octu z 4 szklanki wody. Użyj gazetę do czyszczenia papier, zobaczysz są lśniące.
 3. Jak odtłuszczania kuchni. Mieszać 4 szklanki wody 1/4 filiżanki octu i jedną łyżkę wodorowęglanu sodu.
 4. Aby wyczyścić lodówkę Umieścić wody i octu w tych samych proporcjach i używać go jako sprzątaczka, nietoksycznym, czyste, dobrze i eliminuje nieprzyjemne zapachy.
 5. Do usuwania plam w łazienceJeśli masz nagromadzenia mydłem lub plam w łazience można umieścić ocet, pocierać je, a następnie usunąć go z wody.

Używa octu jako kosmetyk:

 1. Łagodzi swędzenie tak irytujące komary; wystarczy umieścić bite na wacikiem z octem.
 2. Aby nadać włosom połyskPo umyciu włosy, zalać szklanką octu na nim, aby uzyskać jaśniejszy i jedwabiste włosy.
 3. pomaga usunąć łupież Spłukać włosy preparatem pół szklanki octu do dwóch filiżanek wody
 4. Łagodzi swędzenie skóry suchej produkt od nadmiaru słońca lub szkód w środowisku po prostu oddanie dwie łyżki w wannie z gorącą wodą.
 5. Usuwa plamy, że niektóre owoce pozostały w naszych rękach. Czysta rub na plamę i spłukać dokładnie ręce.
 6. Myj zęby raz na tydzień z octu mieć bielsze zęby.
 7. również Jest używany do czyszczenia szczotek do włosów. Niech moczyć w occie nocy.
 8. utwardza ​​paznokcie. Moczyć paznokcie przez 2 minuty w czystej ocet, suszonych i przetworzonych do malowania.
 9. Wygładza naskórek moczeniu przez 5 minut.

Nie należy przerywać czytanie: nowoczesne pomysły na dekorowanie okien

Biały ocet jest produktem naturalnym, którego właściwości mogą pomóc zastąpić stosy produktów toksycznych, ważne jest, że gdy można uchwycić najprostszych produktów jest gwarancją zdrowia i jednocześnie jest zrównoważony dla naszej ukochanej planety.

Znaleźliśmy szukasz:

 • Używa do octu
 • Ocet i jego zastosowań w czyszczeniu
 • biały ocet zdrowia
 • Nie używa wiedzieć ocet
 • Ocet do czyszczenia domu
 • ocet wykorzystuje w kosmetyce

Pisanie: Życie Zespół Lucida
Zdjęcia: shutterstock


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 6