15 bogatych w magnez żywność cud mineralne

Następujące środki spożywcze bogate w magnez. Magnez jest jednym z podstawowych składników mineralnych w organizmie. Jeśli u pacjenta występuje niedobór tego cudownego mineralnej, może cię to kosztować znaczny dyskomfort zdrowia. Sprawdź, co te pokarmy są i upewnij się, że zawsze mają tego ważnego minerału dostępne w posiłków. Z nasion i ziaren, a nawet owoców i warzyw, a każdy przynosi witamin i minerałów, dzięki czemu będziemy nutriéndote w sposób istotny. Magnez jest ważne, ponieważ może pomóc w zapobieganiu chorobom układu krążenia, Może to być przydatne dla osób z cukrzycą i może pomóc w mózgu w ich codziennych zadań.

Pokarmy bogate w magnez nerkowca

Ważnym faktem, niektóre sygnały, które cierpią niedoboru magnezu należą skurcze nóg, które mogą być subtelny znak, że można przeoczyć; również ogólne uczucie zmęczenia lub osłabienia, tiki pod oczami, ból głowy, zatrzymanie płynów w cyklu napięcia przedmiesiączkowego, bóle pleców, między innymi.

Skonsultuj się z lekarzem, jeśli obawiasz się, że Twój poziom magnezu nie jest tam gdzie powinno być. Chociaż może to być kuszące, aby powołać się na niektóre z tych produktów do potrzeb magnezu, ponieważ są tak bogate w nim, trzeba będzie dzielić odpowiedzialność z różnych żywności i dostać mieć dzienne zapotrzebowanie na ten minerał z wielu źródła.

15 magnezu bogate spożywczych, cud mineralnych

Te pokarmy bogate w magnez pomoże Ci lepiej spać, odpocząć na układ nerwowy, zwiększają wytrzymałość kości i więcej.

siemię lniane

Magnezu, 392 mg (98% DV)

nasion lnu ma zwykle kredytu na wysokie poziomy kwasów tłuszczowych omega-3, ale również doskonałe źródło magnezu. Dobrą wiadomością jest to, że nie trzeba jeść 100 gramów nasion lnu w celu czerpania korzyści. Mniejsze porcje będą wciąż dają dużo magnezu i może nadrobić różnicę z innych pokarmów w ciągu dnia.

siemię lniane mielony (siemię lniane), łatwiej jest pracować i zapewnia, że ​​rzeczywiście przyswoić. Można również wybrać olej lniany.

Ale niech nie wychodzą na imponujące ilości kwasów omega-3 niż siemię lniane zawiera. Pomoże to organizm w walce z wolnymi rodnikami. Przez większość czasu jest bluefish który zawiera omega-3, ale siemię lniane jest dobrym źródłem pochodzenia roślinnego również.

Wskazówki dotyczące jedzenia więcej: Siemię lniane jest jednym z produktów bogatych w magnez łatwiej jeść, ponieważ znika w zupy i gulasze i wygląda stosunkowo niezauważony na wierzchu sałatki.

czekolada czarna

Produkty bogate w czekoladzie magnezu

Magnezu, 327mg (82% DV)

Czarna czekolada jest jednym z produktów bogatych w dostawie magnezu, które zapewnia prawie cały dzień w porcji 100 gram. Prawdopodobnie nie chcą iść zjeść 100 gramów czarnej czekolady na raz, co jest dobre, ponieważ istnieje wiele innych produktów, które mogą pomóc osiągnąć swoje wymagania magnezu.

Można dostać zastrzyk energii mając jedynie niewielką ilość czarnej czekolady częściowo dzięki magnezu zawiera. Ja również czuję się lepiej, ponieważ czekolada jest od dawna znana, aby pomóc ciała produkcji endorfin.

Wskazówki dotyczące jedzenia więcej: To nie jest trudne, aby jeść więcej czekolady, ale upewnij się, że używasz czarny i bez mleka lub cukru rafinowanego czekolady.

nasiona słonecznika

Magnezu, 325 mg (81% DV)

Nasiona słonecznika zapewniają duży wpływ, jeśli chodzi o magnez, a także innych składników odżywczych i minerałów, które czynią je doskonałym wyborem czas przekąska. Magnez znajduje się w nasionach słonecznika, pomoże Ci zachować spokój, gdy robi się stresujące.

Porady jeść więcej: zachować zapas nasion słonecznika ręcznie. Wybierz niesolone nasion słonecznika, aby utrzymać poziom sodu w szachu.

Nie należy przerywać czytanie: Co się dzieje z ciałem jeśli jeść dojrzałe banany

nerkowca

Magnezu, 292 mg (73% DV)

Nerkowca mieć imponującą ilość magnezu, a nawet część uncję, stanowi jedną piątą tego, co jest potrzebne do dnia. Pomoże to wzmocnić kości i równowagi poziomu cukru we krwi, między innymi korzyściami, że magnez usług.

Porady jeść więcej: nerkowca zrobić wielki przekąskę dla siebie, ale mogą być również dodawane do stir fry lub warzyw, takich jak zielone ziarna w celu zwiększenia zawartości magnezu w żywności.

nasiona dyni

Magnezu, 262 mg (66% DV)

Pestki dyni są zdrowe wybory przekąski i zawartość magnezu jest tylko część równania.

Magnez i tryptofan w nasionach dyni pomagają organizmowi odpocząć i zasnąć w nocy. Białko zawierające swoją pracę, aby utrzymać poziom glukozy we krwi pod kontrolą. Zdecydować się na nasiona organicznych.

Porady jeść więcej: Nasiona dyni są świadomi skropione na sałatki, a także może być spożywane same jako przekąskę, podobnie jak nasiona słonecznika.

Koper bogate w magnez

Pokarmy bogate w magnez koperkiem

Magnezu, 256 mg (64% DV)

Koper powinny być częścią kolekcji przypraw, ponieważ zapewnia przyjemny smak i dużo magnezu. A ponieważ ma wysokie stężenie magnezu nie trzeba używać dużo, aby uzyskać dobry posiłek.

Porady jeść więcej: koper, który jest jednym z produktów bogatych w magnez, mogą być używane jako przyprawa ziołowym na kurczaka i ryby, i lepiej smakuje w połączeniu z sokiem z cytryny. Postaraj się posypać na następnej filet z piersi kurczaka lub ryby z cytryny wycisnąć.

quinoa

Magnezu, 197 mg (49% DV)

Quinoa bogatej zawartości magnezu, który nie jest zaskakujące, ponieważ jest dobrym źródłem wielu innych minerałów, witamin i substancji zdrowe, takich jak błonnik.

Porcję 100 gramów quinoa daje mniej lub więcej pół magnezu podaży dnia. Oznacza to można jeść połowę i dostać jedną czwartą tego, co trzeba z innych źródeł.

Porady jeść więcej: Quinoa jest doskonałym substytutem ryżem lub kuskus, ponieważ jej dodatkowych minerałów, błonnika i białka. Używać go zamiast ryżu jako przystawka lub nawet na takie rzeczy jak sushi.

Czarny Żółw fasoli

Magnezu, 160 mg (40% DV)

Ziarna są na ogół dobre źródło magnezu, a nie tylko z czarnej fasoli żółwia. Są one również pełne wapnia, żelaza i błonnika, więc jest dobrze wyważony posiłek.

Porady jeść więcej: Fasola zrobić idealne danie akompaniamentu, ale może również być łatwo włączone do danie główne, zapiekanki, gulasz lub sałatki. Trzy fasoli sałatka jest doskonałym sposobem, aby zwiększyć swoje magnezu i błonnika i białka.

masło orzechowe

Magnezu, 154 mg (39% DV)

masło orzechowe ma dobrą ilość magnezu, dwie łyżki daje więcej niż jedną dziesiątą tego, co jest potrzebne do dnia. Jeść masło orzechowe wraz z kilkoma innymi pokarmami z tej listy i mieć swoje codzienne potrzeby magnezowe objęte.

Zarówno kruche i gładka wersja masło orzechowe, zawiera tę samą ilość magnezu, a wyboru wersji organicznej uniknąć pestycydy i herbicydy. To może być trochę trudne do mieszać olej z masłem orzechowym zaraz po otwarciu, ale warte wysiłku, aby upewnić się, że tylko coraz orzeszka organicznej w maśle orzechowym.

Porady jeść więcej: Masło orzechowe rozmazany dobrze na plasterki jabłek, selera kije, i więcej, i można je dodawać do koktajli na zastrzyk natychmiastowej magnezu.

Nie należy przerywać czytanie: The Power of soku ziemniaczanego w chorobach

soczewica

Pokarmy bogate w magnez soczewicy

Magnezu, 122 mg (31% DV)

Soczewica dobrym źródłem magnezu, niemal dorównując kuzynów fasolę, ale nadal stanowi prawie jedną trzecią tego, co trzeba z porcji 100 gram.

Soczewica może być nie tylko niezawodne źródło energii dzięki w części zawierającej magnez, ale również dlatego, że oni pomogą zapobiec kolce cukru we krwi, zapewniając przedłużone koncentrację i czujność popołudnia, zamiast mgła mózgu i powolne.

Jest więcej soczewica tylko magnezu są również dobrym źródłem żelaza i witaminy B-6.

Porady jeść więcej: soczewica może być używany zarówno jako fasola, albo jako dodatek, o gęstej zupy, lub jako część Garnek. Mają konsystencję podobną do żydowskiej i zapewniają wiele takich samych korzyści, co ma sens, ponieważ są one z tej samej rodziny.

szpinak

Magnez 79 mg (20% DV)

Zawartość magnezu szpinaku jest tylko jeden powód, dlaczego jest często uważana za jedną z najzdrowszych pokarmów można jeść. Szpinak jest bogaty w składniki odżywcze, a nie garbić w dziale magnezu, choć nie jest to główny z naszej listy.

Magnez w szpinaku może pomóc poprawić swój nastrój i walczyć uczucia depresji, a także pomaga zapobiegać i łagodzić ból migrenowy. Widzieliśmy też, jak magnez pomoże Ci spać w nocy, co zapewni wiele korzyści peryferyjnych do swojego życia.

Porady jeść więcej: Szpinak często działają jako szkielet zielonym smoothie, ale też go dobrze z innymi pokarmami. Rozważyć dodanie go do swoich śniadaniowych jajek w celu uzupełnienia lub dostać się do nawyku o sałatkę z lunchu i kolacji przy użyciu szpinak jako baza.

awokado

Magnez 29 mg (7% DV)

Awokado nie może mieć dużo magnezu w porównaniu do niektórych innych dużych ciężarów na naszej liście, ale nadal dostarczać coś i przynieść tak dużo, że nie robisz sobie przysługę, jeśli nie jedzą wystarczająco dużo awokado.

Porady jeść więcej: Dodaj awokado jako element obok każdego posiłku. Nie trzeba być przystawka per se, ale po prostu może służyć jako swego rodzaju okucia, które zapewnią wiele różnych korzyści oprócz swojej zawartości magnezu.

Słodkie ziemniaki / słodkie ziemniaki / słodkie ziemniaki

Pokarmy bogate w magnez sweetpotato

Magnez 25 mg (6% DV)

Słodkie ziemniaki dopełniają naszą listę pokarmów bogatych w magnez i dam trochę magnezu może przyczynić się do całkowitej sumy na dzień.

Porady jeść więcej: Piec słodkie ziemniaki to chyba najprostszy sposób, aby z nich korzystać, ale można również gotować i zetrzeć jak zwykłe ziemniaki. Spróbuj wyciąć je i upiec jako alternatywa dla frytek.

banan

Magnez 27 mg (7% DV)

Banany są dobrym sposobem na uzupełnienie spożycie magnezu, a oni dostarczają wiele innych korzyści, jak również. Średniej wielkości banan zaoferuje 8% całkowitego magnezu potrzebne na cały dzień, więc na pewno chce jeść inne pokarmy bogate w magnez, aby osiągnąć pełną kwotę.

Wskazówki do jedzenia: Banany mogą iść gdziekolwiek, co czyni go idealnym dla dowolnym miejscu i czasie przekąskę. Działają one również dobrze w płatki owsiane i zbóż, często czynnik receptur smoothie.

Życie pisanie Lucida
Obrazy shutterstock


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

45 − 44 =

map