10 powody dla zakupu luzem wodorowęglan sodowy

dwuwęglan

Jeśli nie chcesz kupować środków czyszczących, soda oczyszczona jest dobrym wyborem na początek. Nie trzeba wydawać na drogie produkty lub narazić do agresywnych środków chemicznych, aby uzyskać najlepsze zabiegi kosmetyczne. Jest wielozadaniowość cud iw domu - sody! Kobiety Uroda Zdrowie Dyrektor Molly Nover-Baker sporządziła jego porady i wskazówki eksperta sody oczyszczonej. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkie sposoby to wygodne proszek mogą pomóc wyglądać najlepiej od stóp do głów.

1. Polowanie zapachy

Jest tak dobry w usuwaniu zapachów z prawie niczego. Czy twoje dzieci wymiotował w samochodzie? Następnym razem, gdy to się dzieje, czyste wszystko można, a następnie całkowicie przykryć plamę z sody oczyszczonej. W ciągu tygodnia nigdy nie będziesz wiedzieć, że nie był taki incydent. Jeśli nie przykryć sodę, że zapach może trwać latami. Rzeczywiście.

2. zmiękczyć twardą lub suchą skórę

Dodaj łyżkę sody do spa stóp lub wanną i schować je przez co najmniej 15 minut. Dodaj trochę olejku, przetrzeć szmatką lub gąbką, pumeks surowego kamienia, aż twoje małe palce są cudownie miękkie i gładkie ponownie. Dodać niewielką strużkę oliwy z oliwek lub nośnikiem wody, aby skóra głęboko nawilżają ten sam czas.

Nie należy przerywać czytanie: Doskonały środek z grejpfruta może pomóc dać cygaro

3. Usuwanie zapachów w lodówce

Umieścić małą miskę z jednej lub dwóch łyżek sody w tylnym rogu lodówki śmierdzący. W ciągu 24 godzin będzie słodki zapach ponownie.

4. neutralizuje zapachów kosza

Posypać garść na dnie kosza, aby zapobiec lub leczyć nieuniknione zapachów.

5. dezynfekcji owoców i warzyw

Usunięcia chemicznych pestycydów z owoców i warzyw, dodając 3 łyżki do filiżanki zimnej wody i przepłukać przez kilka sekund.

6. zapach znika w szafie

Czy masz wilgotnej szafie i stęchlizny? Umieścić miskę wodorowęglan wewnątrz, a nie tylko zamiar usunąć nieprzyjemny zapach, ale także pochłaniają nadmiar wilgoci. Być może trzeba będzie usunąć lub zastąpić regularnie sody, w zależności od tego, jak jest mokry teren.

7. Podkładka Wylecz i ręczniki

Pół szklanki kwaśnego węglanu może być dodawany do płuczki jeśli mycia bieliznę lub szczególnie nieprzyjemnym zapachu prania do usuwania nieprzyjemnych zapachów z urządzenia. Jest to szczególnie przydatne w przypadku prania ręczników.

8. Eliminowanie zapachów w butach

Posypać grubą warstwę wodorowęglanu wszystkich rodzajów obuwia cuchnących i pozostawia przynajmniej noc. Końcówka przed ponownym użyciem.

Nie należy przerywać czytanie: 5 porad, aby uniknąć pokusy żywności zabronione

9. dezynfekcji powierzchni roboczych

Posypać w wilgotnej ściereczki do czyszczenia powierzchni roboczych, kuchnie, łazienki, umywalki, itp, bez ryzyka zarysowania bez chemicznych środków czyszczących.

10. Eliminuje zapachów i dezynfekuje kolby i puszki do napojów

Wodorowęglan sodu jest idealny do czyszczenia butelek i butelki na napoje. Umieścić 2 łyżeczki proszku świeżo przegotowanej wody i pozostawić na noc. Następnego ranka strzelać w zlewie (lub ponownie wykorzystać go do zanurzenia wprowadzenie na ubrania śmierdzące) i mycia butelek. impregnowanych zapachy, bakterie i inne pozostałości w puszkach, które są trudne do usunięcia są usuwane.

Życie pisanie Lucida


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1

map