Skurcz oskrzeli i jak radzić sobie z tych 10 środków domu

Mają kaszel nie jest to poważna choroba, ale z pewnością może wpłynąć na nasze codzienne działania. A jeśli nie jesteś ostrożny możesz stać skurcz oskrzeli lub nawet zapalenie płuc. Istnieje szeroka gama leczenie oskrzeli, jak również metody, które mogą być wykonywane bez użycia leków chemicznych, które często mają skutki uboczne. W tym artykule pokażemy Ci najbardziej skuteczne.

Człowiek cierpi z powodu skurczu oskrzeli

Co jest skurcz oskrzeli

Skurcz oskrzeli występuje, gdy mięśnie umowy linia szybko. Może to spowodować trudności w oddychaniu, ból i lęk. W niektórych przypadkach może to być spowodowane klinicznej zaniedbania, a ludzie, którzy doznali obrażeń ciała na skutek skurczu oskrzeli, może być w stanie złożyć wniosek o błąd w sztuce lekarskiej.

w istocie, skurcz oskrzeli to rodzaj kaszlu. Jednakże, podczas gdy kaszel zazwyczaj występuje, gdy ciało chce skasować dróg oddechowych, skurcz oskrzeli są bardziej jak mimowolne skurcze mięśni. Chorzy mówią, że skurcz oskrzeli są gorsze niż normalny kaszel, ponieważ powodują nieprzyjemny ucisk w klatce piersiowej i może doprowadzić do ataku kaszlu.

Co powoduje skurcz oskrzeli

Skurcz oskrzeli występuje z powodu wielu różnych czynników. Do czynników, które doprowadziły do ​​konkretnego przypadku, gdy warunek wpłynie możliwości leczenia dla pacjentów.

  • nadmierna produkcja śluzu.
  • Zapalenie dróg oddechowych.
  • Pewnych chorób.
  • stres emocjonalny.
  • Alergeny i substancje drażniące.
  • kliniczne zaniedbania podczas znieczulenia.
  • Osoby wystawione na działanie zimna, sucha atmosfera.
  • Energiczne ćwiczenia.

Co zrobić, jeśli masz skurcz oskrzeli

EL Dzieci i dorośli skurcz oskrzeli, zwykle zwykle leczy po pewnym okresie czasu, ale istnieje wiele naturalnych sposobów na przyspieszenie procesu gojenia i kaszel znika niemal natychmiast. Jeśli pytasz siebieCo zrobić przed skurczem oskrzeli? Jesteśmy przekonani, że niektóre z tych naturalnych środków, działa bardzo dobrze dla ciebie. Omówimy najlepszy 10 środki do domu naturalne w leczeniu skurczu oskrzeli.

1. Weź łyżkę miodu

Miód jest produktem naturalnym, który jest wyposażony w wiele korzyści dla zdrowia. Wystarczy łyżka surowego miodu organicznego może pomóc złagodzić przewlekły kaszel. To może trwać nawet do trzech razy dziennie i wskazane jest, aby używać go przed pójściem do łóżka, jeśli wzrasta kaszlu. W przypadku skurcz oskrzeli u osób starszych, Pierwszą opcją jest, aby skonsultować się z zaufanym lekarzem.

Nie należy przerywać czytanie: 7 oznaki zawału serca u kobiet

2. Techniki oddechowe

Jak zapewne wiecie, istnieją różne techniki oddechowe, które mogą poprawić swoje zdrowie. technika oddychania Butejki jest jednym z najbardziej efektywne, jeśli chodzi ostrego skurczu oskrzeli. Ten płytki oddech pomaga ludziom w celu zwiększenia ich spożycia dwutlenku węgla i wyczyścić oddechowe.

3. mięty i syropu imbirowego

Ilustracja płuc

To doskonałe lekarstwo na przewlekły kaszel i skurcz oskrzeli jest bardzo łatwe w przygotowaniu. Wszystko, co musisz zrobić, to dodać łyżkę suszonych mięty i trzy łyżki posiekanego imbiru w czterech filiżanek wody. Gotować mieszaninę przez okres czasu i stopniowo zmniejsza ciepła. Dusić mieszaniny aż połowa kwoty użyłeś uzyskuje. Przecedzić i dodać filiżankę miodu. Użyj łyżkę tego syropu dwa razy dziennie. Jest to doskonały zabieg dla nadreaktywność oskrzeli u dorosłych.

4. Zastosowanie kurkuma

Aby korzystać z tego środka wymagane jest szybkie przygotowanie. Trzeba trochę kurkumy i zmielić na drobny proszek. Stwarza to proszek mieszaninę złożoną z dwóch łyżek miodu i jedną łyżkę kurkumy. Korzystanie z tej mieszaniny można zrobić codzienne objawy astmy i skurcz oskrzeli być szybko wyeliminowane.

5. Arkusz pietruszka

Jest to kolejny prosty przepis. Weź dwie łyżeczki świeżej pietruszki i dodać do filiżanki gorącej wody. Niech liście moczyć przez około 15 minut dwa razy dziennie. Można też dodać trochę miodu dla lepszego smaku.

Nie należy przerywać czytanie: Co serotoniny w naszym organizmie?

6. Zastosowanie Lepiężnik

Lepiężnik to niezwykły herb, który zawiera silne właściwości dla naszego dobrego zdrowia oddechowego. Mimo to zioło nie jest bardzo popularny, trzeba wiedzieć, że zawiera naturalne środki przeciwzapalne i leki przeciwhistaminowe, które pomogą w wyeliminowaniu skurcz oskrzeli i kaszel. Jest również silnym spazmatyczny, uspokajające, gastroprotector, przeciwnadciśnieniowe, mukolityczne i wykrztuśny.

¿Jak się przygotować? Z tego przepisu, trzeba około 7 gramów suchej Lepiężnik. Weź tę kwotę w tempie na codzień. Isopetasin to jest zawierające związki i petasin, które są bardzo skuteczne w stanach zapalnych oskrzeli. Niektórzy ludzie mogą odczuwać skutki uboczne, takie jak wymioty, nudności i ból głowy.

7. Ginkgo Biloba

Ten potężny zioło używane od czasów starożytnych. To był znany ze swoich właściwości przeciwzapalnych i pewnością może złagodzić skurcz oskrzeli w przypadku ataków astmy. Należy zwrócić się do lekarza o odpowiedniej dawce.

8. Kwiat rumianku

Rumianek, aby złagodzić objawy skurczu oskrzeli

Przygotuj system oparty na łyżeczki korzenia Echinacea, kwiatów rumianku, liści passiflory i liście dziewanny i ciepłej wody ¼ herbaty. Ta unikalna mieszanka poprawić swój oddech.

9. Bromelaina

Bromelaina jest wyciąg z ananasa. Istnieje teoria, że ​​bromelaina ma właściwości przeciwzapalne, które łagodzą objawy dróg oddechowych, które powodują skurcz oskrzeli. Zabieg ten oskrzelowej wykazały pozytywne rezultaty w badaniach klinicznych u zwierząt.

10. Utrata masy ciała

Wykazano w kilku badaniach, że utrata masy ciała znacznie zmniejsza objawy ostrego skurczu oskrzeli. Ludzie, którzy utrzymać zdrową wagę mają znacznie niższy współczynnik astmy oskrzelowej. Więc dostać się do pracy i sprawiają, dieta bogata w owoce i warzywa, cukier, konserwy usuwa napoje gazowane.

Jest bardzo ważne, aby zaatakować skurcz oskrzeli i wiem, jak leczyć natychmiast, więc mamy nadzieję, że z tych 10 środków domu można rozwiązać.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 6 =