Swędzące pachy i co możesz powiedzieć o swoim zdrowiu

swędzące pachy Jest to bardzo powszechny problem, który może wynikać z różnych przyczyn innych bardziej skomplikowanych niż pewne. Pewne jest to, że warunek ten może powiedzieć wiele o zdrowie i jak ta sytuacja się zająć zrobi różnicę między poprawy lub niekontrolowanego świądu.

Kobieta z swędzące pachy

swędząca skóra, niezależnie od części ciała, wystarczy wziąć udział dermatologa, ponieważ ostatnie kilka dni, jakość życia będzie całkowicie zmieniony i kończy się bardzo drażliwy sytuacja powodem, że niezależnie od których może być powodem zakażenie.

Pachy są jednymi z najbardziej wrażliwych części ciała, podczas gdy wiele czynników, które mogą promować ten warunek jest stale narażone. Aby rozpocząć walkę swędzenie, należy wziąć pod uwagę przyczyną swędzące pachy i jak postępować, jak w przypadku. Jeśli objawy utrzymują się przez kilka dni, konieczne jest, aby przejść szybko do lekarza, aby uniknąć zwiększonego ryzyka infekcji.

Co oznacza, że ​​mogą być swędzące pachy

Człowiek cierpi swędzące pachy
Przed chcesz używać żadnych środków domu lub medycyny leczyć swędzące pachy, ważne jest, aby poznać bezpośrednią przyczynę tego stanu tak irytujące, ponieważ może to oznaczać coś o nasze zdrowie są przekazywane przez nas. Niektóre z najczęstszych przyczyn należą:

  • kosmetyki, tkaniny lub produkty spożywcze: Należy obserwować, co jest przyczyną alergii jest syntetycznym materiałem, dezodorant nowe zastosowanie lub niektórych pokarmów, które mogą spowodować taką reakcję. W tym przypadku ciało mówi nam, że powinniśmy zdecydować się na produkty, które nie są toksyczne dla naszego organizmu, dlatego zaczyna je odrzucić i starają się używać produktów naturalnych.
  • depilacja: Zakażenia w tej delikatnej dziedzinie występują zwykle podczas tweezing, ponieważ jest to proces inwazyjny. Niektóre wrastające włosy mogą powodować obrzęk i swędzenie, które mogłyby stać się infekcja długoterminowy w najgorszym przypadku.
  • Grzybica pachy: Kandydozy pach może być utworzona w wyniku działania wilgoci, tkanin syntetycznych nie wchłaniają normalnego transpiracji tej dziedzinie, więc może zwiększać ryzyko grzybów. Unikać pocenie się zbyt dużo lub użyć odpowiedniej odzieży może pomóc poprawić sytuację i zapobiec.
  • choroby: Swędzenie pachami występuje również bardziej poważne choroby, takie jak ospa wietrzna, łuszczyca, niewydolność nerek, świerzb, choroba Hodgkina i niedrożnością dróg żółciowych.
  • sucha skóra: Have a sucha skóra może być z różnych powodów i jest jednym Częstą przyczyną świądu. Może to spowodować wysypkę pod pachami i stać się źle, jeśli nie są odpowiednio leczone.
  • narkotyki: Na koniec, jeśli grzybica pojawia się po rozpoczęciu przyjmowania jakichkolwiek leków, może to być przyczyną, a ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem.

Nie należy przerywać czytanie: 4 proste sposoby na pokonanie pragnienie

Niniejszy warunek ten może być wspólne dla wszystkich ludzi zmierzy się w pewnym momencie, ale jeśli nie działają natychmiast, stosując odpowiednie zabiegi, może stać się bardziej delikatna sytuacja i zagrozić zdrowiu.

naturalnych środków do leczenia swędzące pachy

Te naturalne środki zaradcze mogą korzystać skórę, eliminuje swędzenie szybko i uniemożliwiając ponowne podrażniać skórę.

Masło shea kawałki do łagodzenia swędzenia pachami

Aloe vera

Wśród naturalnych środków jest Aloe vera, jeden z powszechnie naturalnych środków stosowanych w leczeniu wielu chorób skóry, chociaż jeden z najczęściej używanych, jak olej rycynowy, inne środki są bardzo dobre rozwiązanie w leczeniu podrażnienia pod pachami.

wodorowęglan sodu

Przeprowadzić kąpieli wodorowęglanu sodowego stosując mieszaninę 3: 1 (wodorowęglan: woda), jest jednym z środków, które mogą pomóc w rozwiązaniu tego problemu podrażniona pod pachami lub pomarszczone. Jest to konieczne, aby opuścić w czasie 30 minut i przemyć obszar tylko suchy delikatnie i mieszaninę pozostawia się, aby jego działanie.

desinflamante zioła

Istnieje wiele ziół takich jak rozmaryn, mięta, bazylia, rumianek, lucerny, między innymi, stany zapalne, których właściwości są cenione, ale nie każdy zdaje sobie sprawę z nich. Wykonuje wlew niektóre z tych ziół wymienionych powyżej, a stosowanych na zimno do obszaru pod pachami.

Nie należy przerywać czytanie: 4 naturalne rozwiązania dla tępego włosy

owies

Dodać pastę z płatków owsianych i wody w stosunku 1: 2, może pomóc złagodzić dyskomfort świąd.  Powinno ono być stosowane na skórę i pozostawić na kilka minut. Owies jest częścią głównych składników produktów kosmetycznych Dziś, dzięki witamin i minerałów, w tym zbóż w wersji z płatków owsianych, może pomóc łagodzić podrażnienia skóry i zapewniają wiele innych korzyści.

Masło Shea

Jest to owoc afrykański, którego właściwości są idealne do leczenia tego problemu zdrowotnego. Masło shea jest wysoce zalecane po depilacji pach, ponieważ pomaga zrelaksować się i nawilżają skórę, a tym samym łagodzi ewentualne podrażnienia, które zwykle pojawia się po woskowanie.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − 10 =

map