5-piętrowy niski lekki i łatwy do opieki

Jednym z największych frustracji życia w przestrzeni z ograniczonym świetle, jest pozornie niemożliwe, aby utrzymać rośliny szczęśliwy wewnątrz pracy. Choć wszystkie rośliny potrzebują światła, aby przeżyć tak, istnieją pewne rośliny rosnące w pomieszczeniach, które są odporne i mało wymagające uprawy, wśród nich są niskie rośliny światło, które również są łatwe w pielęgnacji.

niskie rośliny świetlnych

Rośliny niskie lekkie i łatwe w pielęgnacji

Najprostszym sposobem, aby ustalić, co dobrze zrobić, to patrzeć na warunkach naturalnych roślin. Sukulenty, kaktusy i inne mieszkańcy pustyni, najlepiej nadają się do słonecznych miejscach, podczas gdy wszystko, co rośnie naturalnie w dnie lasu pod okapem, lub rośnie w cieniu, jest kandydatem w sytuacjach słabego oświetlenia.

Oto kilka niezawodnych opcji na obszarach o niskim oświetleniu:

1. Wąż roślin (Sansevieria trifasciata)

niskie rośliny lekkie wąż roślin

Roślina ta wymaga trochę światła jest dość wygodne, nawet w najciemniejszych zakątkach domu. Ma rzeźbiarski wygląd, dodać trochę zielony i wydaje się rozwijać na zaniedbania.

2. pająka roślin (Chlorophytum comosum)

Pająk roślina rośliny niskie światło
Jest to popularny kryty roślin. Te interesujące rośliny są self-propagować poprzez wydalanie pędy rosną dobrze, gdy ich korzenie są pełne i mogą rozwijać się w warunkach słabego oświetlenia.

Nie należy przerywać czytanie: tarcze z esencji na łaźni parowej przez zapalenie zatok

3. Zakład ZZ (Zamioculcas)

ZZ rośliny niskie światło

ZZ roślina jest mrozoodporna, które tolerują zarówno niskie światło i mało podlewania. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy nie mają czasu, aby dbać o rośliny, ale chcą je mieć.

4. szczęście bambusa (dracaena sanderiana)

niskie rośliny lekkie szczęście bambus

Bambus nadaje się do ciemnych pomieszczeń, i jest tani i łatwy do znalezienia.

5. lilie Peace (Skrzydłokwiat Wallisa)

lilie Peace niskie rośliny świetlnych

Znany jako wielkiego zakładu w celu poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach, pokój lilia jest również jednym z niewielu przyjaznych opcji w słabym świetle, a także produkuje kwiaty.

Życie pisanie Lucida


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

53 − 46 =

map