4 prostych ćwiczeń, aby poprawić postawę

Podstawowym wymogiem dla dobrego zdrowia jest mieć dobrą postawę. Jeśli nasza pozycja się nie powiedzie, mamy problem z „pochodzenie”, a nawet spędzić czas i pieniądze kupując najlepsze buty na świecie, ale stoimy dobrze, nie będziemy czuli się lepiej. Poprawa postawa powinna być dla nas wyzwaniem, aby skorygować ból i inne problemy zdrowotne.

poprawić postawę

4 prostych ćwiczeń, aby poprawić postawę

Czy wiesz, że na każde 2,5 cm porusza głową do przodu na stanowisko, na wadze zwiększa szyi i górnej części pleców o 4,5 kilo?

Na przykład, ludzkiej głowy o masie 5,5 kg podtrzymywane tylko do przodu ramiona 7 cm, w wyniku 19 kg ciśnienia na szyi i górnych tylnych mięśni. To odpowiednik prawie trzy arbuzy spoczywającej na szyi i plecach!

Kiedy twoja postawa jest zaniedbane, zwraca się przewlekłe bóle pleców. Wyginając dolną część pleców siedząc na długie okresy czasu przed komputerem, stojąc godzinami zgarbiony, spać i słabo rośnie źle, może prowadzić do osłabiającego bólu.

Utrzymać naturalną krzywą lędźwiowy w dolnej części pleców jest to niezbędne, aby zapobiec ból pleców związane z postawy. Ten naturalny łuk działa jako bufor, pomagając w celu rozprowadzenia masy wzdłuż kręgosłupa. Regulacja zniekształcenia postawy może pomóc zatrzymać ból.

Podstawowy środek do siedzenia przez cały dzień jest po prostu wstać. Często się z pozycji siedzącej i robi te sześć ćwiczeń szybką i łatwą regulację, może pomóc przekwalifikować mięśni utknąć w zgarbionego pozycji jaskiniowiec.

1. Ciśnienie na brodzie, aby poprawić postawę

podbródek naciskając stanowisk Push podbródek może pomóc odwrócić pozycję głowy do przodu, wzmacniając mięśnie szyi. To ćwiczenie można zrobić siedzącej lub stojącej. Zacznij od ramiona do tyłu iw dół. Patrząc w przyszłość, położyć dwa palce na brodzie lekko tuck podbródek i przesunąć głowę do tyłu (patrz rysunek). Przytrzymaj przez 3-5 sekundy, a następnie zwolnić. Powtórz 10 razy.

Nie należy przerywać czytanie: CrossFit, dyscyplina jest modne

Wskazówka: Im więcej się stworzyć podwójny podbródek, tym lepsze wyniki w celu poprawy postawy. Jeśli jesteś w zaparkowanym samochodzie, starają się nacisk na brodzie naciskając tył głowy na zagłówku na 3-5 sekund. Zrobić 15-20 powtórzeń.

2. Anioł ścienna

Ściana anioł poprawić postawęCofnijcie się na płaskiej ścianie z nóżkami 10 cms. podstawa. Utrzymać nieznaczne ugięcie kolan. Pośladków, kręgosłupa i głowy, każdy powinien mieć ścianę. Przynieś swoje ramiona łokcie zgięte tak, że ramiona są równoległe do podłogi i ściśnij łopatki, tworząc literę „W” (zdjęcie po lewej). Przytrzymać przez 3 sekundy.

Następnie wyprostuj łokcie podnosząc ręce w górę, tworząc literę „Y” Pamiętaj, nie wzruszyć do jego uszu. Powtórz to 10 razy, począwszy od „W” posiada na 3 sekundy, a następnie unieś ramiona w „Y” do 2-3 zestawów.

3. Rozciąga drzwi

rozciągając postawy u drzwi

To ćwiczenie rozluźnia mięśnie Ucisk w klatce piersiowej. Stojak na drzwi, podnieś ramię jest równoległe do podłogi i zegnij łokieć palcami wskazując na sufit. Połóż dłoń na framudze drzwi.
Powoli zegnij rękę i przysunął się o framugę drzwi przez 7-10 sekund.

Zwolnić ciśnienie, a następnie naciśnij ramię o framugę drzwi, tym razem porusza się lekkim lonży z nogami do klatki piersiowej do przodu poza framugę przez 7-10 sekund (zdjęcie po lewej).

Powtórz ćwiczenie dwa do trzech razy na każdym boku.

4. Stretch kolana zgięte, aby poprawić postawę

poprawy postawy kolana zgięteUklęknij na prawym kolanie, palce w dół i umieść lewą stopę płasko na podłodze przed sobą.

przestać czytać nr: skakanka potwierdzić brzucha i korzyści

Połóż obie ręce na lewym udzie i naciśnij biodra do przodu, aż poczujesz, dobrą rozciągliwość w zginaczy biodrowych.

Umawiających brzusznej i miednicy przechyla się lekko do tyłu, utrzymując równolegle do podłoża (lewy obraz) brodzie. Przytrzymać przez 20 do 30 sekund, a następnie przełączyć boki.

Poniższe dwa ćwiczenia wymagają zespół oporności.

5. Mechanizm X

x ruch poprawić postawęTo ćwiczenie pomaga wzmocnić mięśnie górnej części pleców, najbardziej szczególnie pomiędzy łopatkami (romby).

Usiądź na podłodze z nogami wysunięta do przodu. Umieścić pół pasma oporu wokół podeszwy stóp i przejść z jednej strony na drugą, tworząc znak „X”.

Chwyć końce taśmy z rozpostartymi ramionami przed sobą.

Pociągnąć końce pasma w kierunku bioder, gięcie łokcie do punktu (lewy obraz) do tyłu. Trzymać i powoli wracać. Czy 8-12 powtórzeń na trzech zestawach.

Movimiento V

v ruch poprawić postawęWedług badań 2013 przez Scandinavian Society of Clinical Medycyny Nuklearnej i fizjologii, wykonując to proste ćwiczenie z zespołu Resistance 2 minut dziennie, pięć razy w tygodniu, będzie znacznie zmniejszyć ból szyi i barku i poprawy Twoja postawa.

Stojąc, rozłożyć nogi tak jeden jest nieco za drugą. Chwyć za uchwyty lub końce pasma oporu i podnieść ręce do góry i lekko na zewnątrz z dala od ciała około 30 stopni.

Utrzymać niewielki zginanie w łokciach. Zatrzymaj się na wysokości barków; a spodziewane zyski.

Pamiętaj, aby zachować ostrza prosto w dół i do tyłu. Powtórz to ćwiczenie przez 2 minuty dziennie, pięć dni w tygodniu.

Życie pisanie Lucida


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 − = 8