Naturalne środki zaradcze dla mucoceles

Mucoceles stać się przede wszystkim jako mały guz wewnątrz jamy ustnej, na dolnych warg lub dna jamy ustnej.

Naturalne środki zaradcze dla mucoceles

W większości przypadków te torbiele nie powodują bólu; Oni sami wykorzystać i uzdrowienie zwykle nie trwa długo.

Obecność tych torbieli zwanych mucoceles może produkować nadmiar śliny w ustach, co powoduje zaburzenia mowy i trudności jedzenie.

Sposoby leczenia mucoceles

Można odwiedzić dentystę, aby usunąć mucoceles. Ogólny dentysta używa skalpela i innego specjalistycznego sprzętu do usuwania torbieli. Jednakże, jeśli torbiel nie jest duża, ani szczególnie skomplikowane, można użyć następujących środków naturalnych i domowych, które pomogą w leczeniu objawów i eliminowania mucoceles na ustach.

Poniżej wymienione są niektóre okazały domu środków, które mogą być pomocne w pozbyciu mucocele:

Leczenie miodem

Miód ma właściwości antybakteryjne i jest stosowany od wielu lat w leczeniu różnych problemów i infekcji skóry. Zastosuj miód na GET torbieli w ciągu kilku dni można stopniowo zmniejszać stan zapalny. Można również stosować miód na torbieli przed pójściem spać każdej nocy. Używać organicznych miodu mogą być bardziej korzystne w tym względzie.

Nie należy przerywać czytanie: Najlepsze ćwiczenia na fibromialgię

płyn do płukania ust

Korzystanie silnego płukania jamy ustnej z przeciwbakteryjnych składników może pomóc wygładzić torbiel w jamie ustnej i łatwo przedmuchać. Jednakże, należy użyć do płukania jamy ustnej bez alkoholu, aby uzyskać lepsze wyniki.

szałwia

Sage jest aromatyczne zioła występują głównie w rejonie Morza Śródziemnego. Ma bardzo skuteczne naturalne działanie przeciwzapalne i ściągające właściwości w leczeniu mucoceles. Można użyć ekstraktu Salvia leczenia mucocele i owrzodzenia jamy ustnej. Użyj go jako płyn do płukania ust, ale nie należy połykać.

Słonej wody

Prosta soli kuchennej może być używana jako naturalny środek do usuwania cyst śluzowe. Kubek ciepłej wody i mieszać kilka ziarenek soli w nim. teraz Można go używać jako płukanki do ust trzy razy dziennie lub mniej w celu zmiękczenia i wybuchnął mucoceles. W ciągu kilku dni, torbiele zniknęły.

olej z wiesiołka

olej z wiesiołka dla mucoceles

olej z wiesiołka jest znany z silnych właściwości terapeutyczne i mogą być stosowane do leczenia torbieli śluzówki. To działa tak samo jak ałunu. Zastosowanie tego oleju w torbielach dwa razy dziennie, w ciągu kilku dni wynik będzie widoczny. olej z wiesiołka jest także dostępny w postaci kapsułki, w tym przypadku musi przerwać kapsułkę i stosuje się zawartość w torbieli.

Koniecznie przeczytaj: Najlepsze pokarmy w celu uzupełnienia kolagenu w skórze

kurkuma

Kurkuma jest kuchnia przyprawa o doskonałych właściwościach przeciwbakteryjnych, które mogą być stosowane w leczeniu różnych infekcji skórnych. Można go stosować, aby uzyskać zwolnienie z jamy ustnej owrzodzenia zbyt. Można przygotować maść z mleka i wymieszać z kurkumy. Teraz weź wacika i zanurzyć go w mieszaninie kurkumy. Następnie należy stosować na mucoceles, można stosować ją dwa razy dziennie.

olej rycynowy

Można stosować olej rycynowy na mucoceles celu zmniejszenia stanu zapalnego. Mieszaninę oleju rycynowego z miodem i kroplówki naniesienie mieszaniny na torbieli śluzowych w obrębie jamy ustnej.

Pisanie: Życie Zespół Lucida


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

52 − 45 =

map