5 środki do domu dla żółtych zębach prostych

żółte zęby

Żyjemy w czasach, prawie objętych kawy, która stanie się jednym z największych płatników do zębów z coraz żółty. Podczas gdy jeden krok, aby uzyskać bielsze zęby to ograniczyć spożycie kawy, niektórzy z nas może być to, że nie jesteśmy na to gotowi. Więc tutaj jest lista naturalnych sposobów można spróbować wybielić żółte zęby, w swoim własnym domu.

powoduje żółte zęby i zabiegi

higiena jamy ustnej jest ważna, ponieważ zęby niehigieniczne, może być czynnikiem przyczyniającym się do wielu chorób w innych częściach ciała, jeśli nie zostaną podjęte opieki. Jednym z najlepszych sposobów możemy uszkodzić zęby jest przez kwaśnych pokarmów i napojów. W rzeczywistości, wiele razy, Powodem żółtego zębów jest wynikiem konsumpcji kwaśnego diety co powoduje, że szkliwo nosić na zębach, jeśli nie są odpowiednio leczeni.

Wady wybielania

Istnieje wiele opcji do wybielania zębów, które można zbadać przez profesjonalnych stomatologów lub aptece. Nie ma wątpliwości, że produkty te pracują, ale opisywano wady tych opcji, które nie istnieją w prawidłowym korzystaniu z poniższych metod.

Często zabiegi stosowane przez profesjonalnych stomatologów używać żrących składników, które mogą mieć bardzo silny wpływ na zęby i dziąsła. Mogą tworzyć czułość dla obu, nawet po pierwszym użyciu.

Na przykład, badania sugerują, że między 1/3 a 1/2 wszystkich osób korzystających Whitestrips paski wybielające lub marek handlowych, będzie realizować stopień podrażnienia tkanek dziąseł.

Nie należy przerywać czytanie: żywienie w celu zwalczania nadnerczy zmęczenie

Strona główna zadośćuczynienie za żółte zęby

Jeśli po wypróbowaniu tych produktów w przeszłości, może widzieliście wspaniałe rezultaty i nie miał żadnego podrażnienia, ale jeśli miał, wypróbuj poniższe opcje dla bardziej naturalne podejście, które jest bardziej zgodne z zasadami zrównoważonego opcji, jak również.

1. Wodorowęglan sodu

wodorowęglan sodu jest znany jako jeden z najbardziej skutecznych opcji wybielić żółte zęby. Dlatego widać, że dodaje się do wielu marek past do zębów. Wystarczy dodać coś do szczoteczki do zębów natomiast dość mokry, a następnie szczotkować zęby.

Upewnić się, że wodorowęglan sodu tyle wilgotne i nie za bardzo wyschnąć na sucho może zarysować szkliwa. Ale raz na mokro, staje się miękki i rozpuszcza, zrób to trzy razy w tygodniu. Pamiętaj, aby nie używać na sucho. Można również użyć go jako płyn do płukania. Wystarczy umieścić łyżkę nim w szklance wody i świst.

2. Burrs żółtych zębów

Truskawki są bogate w witaminę C, która pomaga uczynić twoje zęby bielsze. Można to zrobić poprzez kruszenie niektórych truskawki, a następnie zastosować je do zębów. Pozostawić przez około 3 do 5 minut i następnie płukane ustach.

3. Lemon pomaga przeciwko żółte zęby

Cytryna ma silną moc wybielającą, wielu używany dla włosów, ale mogą być również wykorzystywane do żółtych zębów. Wycisnąć sok z cytryny w małej misce i dodać trochę soli morskiej do niego. Szlifowanie do uzyskania gładkiej pasty. Stosowania na zębach i pozostawia na okres 3 do 5 minut. Dobrze spłukać. Ważne jest, aby wyjaśnić to bardzo dobrze, bo nie chcą pozwolić mu siedzieć na długie okresy czasu i złamać szkliwo. Można to zrobić metoda trzy razy w tygodniu.

Nie należy przerywać czytanie 10 naturalnych środków przeciwbólowych bez skutków ubocznych

4. Hydrogen Peroxide

Nadtlenek wodoru można stosować bardzo skutecznie wybielić zęby żółte. Ze względu na swoje właściwości wybielające bardzo łagodne, można umieścić w zęby miejscowo do usuwania plam. Stworzyć 30/60 mieszanina nadtlenku wodoru i wody. Użycie jako płukanka do około 60 sekund, a następnie wypluć. Także spróbować umieścić go bezpośrednio na zębach z Q-tip i pozostaw na 60 sekund. Działa to dobrze.

5. Banana peel

To jest kontrowersyjna i może Debas spróbować wcześniej, aby potwierdzić jej skuteczność własnymi zębami. Niektórzy pracownicy służby zdrowia mówią, że działa, podczas gdy inni twierdzą, że nie. Wreszcie, obszar piasku skórce od banana, który jest bogaty w magnez i potas, można wypolerować zęby i pomaga usunąć niektóre plamy na szkliwie. Aby to zrobić, wystarczy natrzeć zęby z wnętrzem z dojrzałych bananów skórki na 2 do 5 minut. Opłukać, kiedy skończysz. Zrobić to dwa razy dziennie.

Zbadane i napisany przez zespół życie Lucida


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =