5 Objawy uszkodzonej nerki i chory nie należy ignorować

Częstość występowania uszkodzenia nerek jest przerażający i nasze wysokie poziomy ekspozycji na toksyny nadal przenikają prawidłowego funkcjonowania tego ważnego ciała. Po funkcja nerek jest zagrożona, więc jest Twoje zdrowie. Znać objawy uszkodzonej nerki, a rzeczy, które możesz zrobić, aby naturalnie poprawić swoją funkcję.

uszkodzenie nerek

5 Objawy uszkodzonej nerki i chory nie należy ignorować

Niezależnie od poziomu znaleźć się jeśli u pacjenta występuje choroba nerek, mając wiedzę o niej daje władzę. Wiem o co ewentualne objawy uszkodzenia nerek, może pomóc uzyskać odpowiednie leczenie w celu poprawy stanu zdrowia. Większość czasu są złe nawyki, które są uszkodzenia nerek. Jeśli okaże się ktoś blisko ciebie jest posiadanie jednego lub więcej z następujących objawów, należy skonsultować się z lekarzem, aby mieć badania krwi i moczu. Choć trzeba pamiętać, że niektóre objawy mogą być spowodowane przez inne problemy zdrowotne, które mają, a nie tylko uszkodzoną nerkę. Nigdy nie przestawaj się do wizyty u lekarza, aby usunąć wszelkie wątpliwości.

ból w krzyżu

Jednym z pierwszych i najbardziej konsekwentnych objawów uszkodzenia nerek, lub po prostu nerki pobierana jest ból w dole pleców.

Czasami jest to tylko jedna strona, gdzie występuje ból, a to będzie nerka strona mają więcej problemów. Ale w większości przypadków, jest to krótko po jednej stronie, ból będzie poruszać się po obu stronach.

Typowym przykładem jest obudzić się rano lub nawet w środku nocy i ból w dolnej części pleców, na jednej lub obu. Masz zamiar oddawać mocz i może lub nie może wypaść łatwo. Wtedy rozluźnia się trochę i czuje się znacznie lepiej. To jest wczesnym sygnałem ostrzegawczym uszkodzenia nerek i jest o wiele bardziej uleczalna, jeśli skierowana szybko.

Nie należy przerywać czytanie: Autism Spectrum i 7 zachowań u dzieci może mieć

Wysypka, swędzenie i suchość

Nerki pomagają usunąć odpady z krwi, więc kiedy nie, nagromadzenie odpadów we krwi może spowodować wysypkę, silny świąd i suchość.

To jest często wczesnym objawem uszkodzenia nerek i powinna być traktowana poważnie. Unikaj pokusy leczyć miejscowo kremy, które nie robią nic, aby rozwiązać poważny problem.

Zmiany w funkcji moczowego

Ponieważ nerki produkują mocz, gdy nie udaje się swoimi moczowych wzory mogą zmienić jego kolor i konsystencję. Przykłady tej zmiany to:

  • Moczu może być spieniony lub bąbelkowej
  • Zacząć się bardziej w nocy, aby oddać mocz
  • Można oddawać mocz częściej lub w większych ilościach niż zwykle, z blado moczu
  • Można mocz rzadziej lub w mniejszych ilościach niż zwykle, z ciemnego moczu
  • Możesz czuć presję lub mają trudności w oddawaniu moczu
  • Mocz może zawierać krew

Wstępne zmiany funkcji moczu są umiarkowane objawy zaburzenia czynności nerek, przy czym zmiana koloru jest poważnym objawem uszkodzenia nie trzeba przestać zwracać uwagę.

Obrzęk w różnych częściach ciała

Nerki usuwania odpadów i nadmiar płynów z organizmu, tak że gdy nie działać poprawnie i nie są w stanie wykonać tę funkcję, nadmiar płynu gromadzi. To często powoduje obrzęk twarzy, rąk, nóg, kostek i stóp. W tym momencie, uszkodzenie nerek jest znacznie bardziej ostry i powinny być traktowane natychmiast.

Nie należy przerywać czytanie: Co to jest rwa kulszowa i lumbago i jak można leczyć

Zmęczenie i osłabienie

Nerki produkcji hormonu nazwie erytropoetyny, który pozwala wytworzyć erytrocyty, które przenoszą tlen. Gdy masz choroby nerek, obniża poziom tego hormonu, co powoduje zmniejszoną czerwonych krwinek w organizmie w wyniku niedokrwistości.

Zmniejszyło dostarczania tlenu do komórek powoduje zmęczenie i ogólne osłabienie i powinny być traktowane szybko.

Przyczyny uszkodzenia nerek

Jednym z głównych źródeł dla uszkodzonego, nerek jest przez heavymetalowy kadmu, wprowadzając środowiska poprzez spalanie oleju i węgla i spalania odpadów komunalnych. Kadm występuje także w nawozach fosforowych zanieczyszczających naszych dostaw żywności.

Ważne jest, aby pamiętać, że palacze wdychane bezpośrednio do płuc kadmu i zawierają więcej niż dwukrotność ilości kadmu niż u osób niepalących.

Jak poprawić czynność nerek

uszkodzenie nerek

Istnieje kilka sposobów na poprawę funkcji nerek poprzez dietę i styl życia.

Po pierwsze, upewnij się, nie palenia i unikanie środowisk i produktów zawierających nadmierne ilości kadmu. Pamiętaj, aby wykonywać, pozostanie nawilżona i konsumować niesłodzone soki z żurawiny dziennie. Oczyścić nerki z pietruszki jest wysoce zalecane dla jego moc uzdrawiania, ponieważ jest silnym odtruwa tych narządów. Przygotowuje herbatę pietruszki, pesto, pietruszka wodą, wziąć w soków i koktajli dziennie w połączeniu ze zdrową dietą.

Również rozważyć wspieranie ziół, takich jak jedwab kukurydza, jagód jałowca, uva ursi liści, trawy skrzypu, korzenia łopianu, kwiatów i nawłoci Chancapiedra w swoim leczeniu chorób nerek.

Życie pisanie Lucida
Obrazy shutterstock


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

64 + = 71