Korzyści z nadtlenku wodoru i jego wiele zastosowań

Czy wiesz, że natleniona woda jest uważany za środek dezynfekujący z najbardziej skuteczne? Oprócz tego, że optymalne dla zdrowia, może pomóc w pracach domowych, jak również sprzymierzeńcem do zabiegów kosmetycznych. Poznać wszystkie korzyści płynące z nadtlenkiem wodoru i włączyć do swojej rutyny.

Wprowadzenie nadtlenku do stosowania jako środek dezynfekujący.

Zastosowania i korzyści z nadtlenkiem wodoru

Nadtlenek wodoru jest jedynym związkiem tylko wodę i środek bakteriobójczy tlen. Jak ozon, zabija patogeny poprzez utlenianie.  Jest uważany za najbezpieczniejszy wszystkim naturalnym środkiem dezynfekującym i wydajnych na świecie. Zabija mikroorganizmy utleniania, który może być najlepiej opisany w kontrolowanym procesie spalania. Kiedy nadtlenek wodoru reaguje z materiału organicznego, rozkłada się na tlen i wodę.

wybiela ubrania

Aby dostać się wybielić ubrania, należy dodać filiżankę nadtlenku wodoru do wybielania w białych strojach. Jest to idealne miejsce na pozbycie się plamy krwi na ubraniu i dywany. Jeśli nie ma krew na ubraniu, wlać bezpośrednio na plamę, pozostaw na około minutę, po czym należy przetrzeć i spłukać zimną wodą. W razie potrzeby powtórzyć kilka razy.

zdrowie

Twój organizm produkuje nadtlenek wodoru do zwalczania infekcji, które muszą być obecne na nasz układ odpornościowy, aby funkcjonować poprawnie. Białe krwinki zwane leukocytów. Podklasę białych krwinek zwanych neutrofile nadtlenek wodoru jako pierwszą linię obrony przeciwko toksyny, pasożyty, bakterie, wirusy i drożdży.

odmładzająco odtruwające kąpieli

Używać o 2/4 3% nadtlenkiem wodoru w wannie z ciepłą wodą. Wprowadzenie co najmniej 1/2 godziny, dodano gorącą wodą w celu utrzymania komfortowej temperatury wody.

stopa grzyb

Leczyć grzyba stóp, wystarczy spryskać 50/50 mieszankę nadtlenku i wody na nich (zwłaszcza nóg) każdej nocy i pozostawić do wyschnięcia.

prysznice

Dodawanie nadtlenku wodoru, dwa korki 3% w gorącej wody destylowanej, raz lub dwa razy na tydzień w celu wyeliminowania chronicznych zakażeń grzybiczych.

okrężnicy irygacji lub lewatywy

Do płukania okrężnicy, AGREGUA 1 kubka (8 uncji). Nadtlenku wodoru na poziomie 3% do 5 litrami gorącej wody. (Nie może przekraczać tej ilości) w odniesieniu do lewatywy, dodano 1 łyżkę nadtlenku wodoru na poziomie 3% litr gorącej wody destylowanej.

zakażenia

Moczenie infekcji lub ograniczenia 3% nadtlenku przez pięć do dziesięciu minut, kilka razy dziennie. Nawet zgorzel że nie uleczy z jakiegokolwiek leku już utwardzonej przez zanurzenie w wodzie utlenionej. Umieścić pół butelki nadtlenku w kąpieli, aby pomóc pozbyć grzybów lub innych infekcji skórnych.

roztocza ptasie infekcje

Pacjenci zakażeni przez maleńkie roztocza donoszą, że nadtlenek wodoru skutecznie zabija roztocza na skórze. Umieścić nadtlenek z atomizerem na skórę kilka razy (z kilku minutach pomiędzy aplikacjami) z zaskakującymi wynikami.

Nie należy przerywać czytanie: leczenia domowego dla miażdżycy

infekcje zatok

Jedna łyżka 3% nadtlenku wodoru miesza się z 1 kubka niechlorowanej wody można stosować jako spray do nosa. W zależności od stopnia zatok zatoki, trzeba będzie dostosować ilość nadtlenku używany.

Pielęgnacja rany

3% nadtlenku wodoru stosuje się leczniczo do czyszczenia ran, usuwania martwej tkanki i jako środek debriding doustnie. Można też zatrzymać krwawienie z ran i wydzielania.

Niektóre źródła polecam infekcje moczenia lub przecina pięć do dziesięciu minut kilka razy dziennie. Jednak działanie mycia i płukania jest wystarczająca. Nie wolno pozostawić roztwór w otwartym tkanki przez długie okresy czasu, ponieważ, podobnie jak wiele antyseptycznych utleniających w trakcie perioxide wodór powoduje uszkodzenie tkanki miękkiej w otwarte rany. Dlatego ważne jest, aby używać go z rozwagą.

do płukania jamy ustnej i zębów opieki

Można dokonać płukania jamy ustnej codziennie, trzeba tylko trzymać go w ustach przez kilka minut, a potem wypluć. Zapobiegając owrzodzenia i zęby będą bielsze. Jeśli masz straszny ból zęba i nie może dostać się do dentysty od razu, można umieścić w wtyczką 3% nadtlenku wodoru, a następnie wlać do ust trzymając go przez 10 minut kilka razy dziennie. Ból zmniejszy się znacznie.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że nadtlenek wodoru ma bardzo skuteczny płyn do płukania i niedrogie. Nadtlenek wodoru stosuje 3% - dodaje odrobinę ciekłego chlorofilem zapachowy, jeśli są pożądane.

pasta do zębów

Użyciu wodorowęglanu sodu i wystarczy dodać 3% nadtlenku wodoru do pasty. Lub po prostu zanurzanie szczotki z 3% nadtlenku wodoru oraz szczotkowanie zębów. Innym dobrym pomysłem jest, aby zanurzyć szczoteczkę w wodzie utlenionej aby go wolne od zarazków.

szczoteczka do zębów

Moczenie szczoteczkę w nadtlenku wodoru pomoże utrzymać je wolny od szkodliwych bakterii. Dzięki tej prostej czynności upewnić się zachować czyste zęby cepillo0.

ból zęba

Nadtlenek wodoru jest lekiem przeciwbólowym, jednak jako środek przeciwwirusowy przeciwgrzybiczne, przeciwbakteryjne i jest skuteczny w leczeniu infekcji patogenem wywołującym. Przemyć za pomocą nadtlenku wodoru (kilka razy dziennie), a także oleju kokosowego (raz dziennie).

Nie należy przerywać czytanie: Kobieta jedli tylko banany przez 12 dni i to się stało

wybielanie zębów

Które korzystały z 3% nadtlenku wodoru jako płyn do płukania na jakiś czas, jestem szczęśliwy, aby pamiętać, że zęby zostały wybielone wspaniale wysiłku. Kiedyś zapłacić zarówno profesjonalnego wybielania. Żyć i uczyć się.

UWAGA: Nie należy przyjmować nadtlenek wodoru. Po zakończeniu wprowadzania płukania, należy przepłukać usta wodą.

Połysk włosów

Nadtlenek wodoru jest środek bielący i Jest on stosowany, aby rozjaśnić włosy. Rozcieńczono 3% wodą utlenioną (50/50) i rozpylania roztworu na mokre włosy, po prysznicem i grzebienia. Skazany nie mają włosy z nadtlenkiem jak z pakietami do farbowania włosów, ale staną się bardziej, jeśli twoje włosy są naturalnie jasnobrązowe lub blond. Jest również wyjaśnić powoli, tak że nie jest to drastyczna zmiana.

soczewki kontaktowe

Nadtlenek wodoru jest stosowany jako środek dezynfekujący w CIBA Vision soczewki kontaktowe (Spółka), ze względu na jego zdolność do rozkładania białek, które gromadzą się w soczewce, ponieważ odpowiedź immunologiczna oka, co powoduje większy komfort dla osób z oczami wrażliwa.

bezpośrednio natleniona woda lub rozcieńczony

Czyste blaty i stoły z nadtlenkiem wodoru do zabijania zarazków i pozostawiają świeży zapach. Wystarczy umieścić trochę na szmaty podczas czyszczenia lub rozpylanie w korytarzach. Stosuje się nadtlenek wodoru do czyszczenia szkła i lustra niezabarwiony.

Utrzymać rozpylacza zawierający 3% nadtlenku wodoru (linia ciągła) w celu dezynfekcji wewnątrz lodówki i obiad plecaki szkolnym.

nadtlenek wodoru w zmywarce

Dodano 2 uncje Deagu tlenem 3% do zwykłej wzorze prania.
Napełnij butelkę spray z mieszaniny 50/50 nadtlenku wodoru i 3% wody i przechowywać go w każdej łazience do dezynfekcji bez szkody dla systemu septycznego jak wybielacz lub większości środków dezynfekujących. Po przemyciu desce tnącego wylać lub rozpylić nadtlenek wodoru (ocet), a następnie na to, aby zabić bakterie salmonelli i innych.

Połączenie ocet i nadtlenek wodoru, Stanowią one tanie, efektywne i nietoksycznego środka dezynfekującego, a mówi się, że jest bardziej skuteczny w zabijaniu czynników patogeny chloru. Jak jest nietoksyczny, może być stosowany do dezynfekcji owoców i warzyw, a także zabawki dla zwierząt, sprzęt i klatki. W testach prowadzonych w Virginia Polytechnic Institute, State University, łączących ocet i nadtlenku wodoru, zabija praktycznie wszystkie Salmonella, Shigella, E. coli i bakterii w żywności i silnie zanieczyszczonej powierzchni.

Badania Lucida i pisanie Życia


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 8 = 10