Jak makijaż według kształtu twarzy

Makijaż zawsze był wielkim sojusznikiem dla kobiet, ponieważ jeżeli jest stosowany prawidłowo można ukryć niedoskonałości, ale również podkreślają piękno twarzy. Z tego powodu konieczne jest, aby nauczyć się makijażu w zależności od sposobu masz swoją twarz.

uzupełnić

Jest bardzo ważne, aby wykorzystać technologię i produkty odpowiednie do każdego kształtu twarzy i typu skóry, Jest to jedyny sposób można osiągnąć doskonały makijaż. Kiedy nie brać pod uwagę kształt twarzy podczas nakładania makijażu, to w ogóle nie jest pochlebne, jednak jeśli nauczyć się odpowiedniej techniki, można skorzystać z funkcji twarzy.

ale także dla doskonałej makijażu trzeba mieć szczotki, gąbki, itp. Te akcesoria to zmienić przy stosowaniu produktów takich nie wyglądają jak rozszerzenie podstawy z ręki to zrobić za pomocą gąbki lub szczotki.

Z drugiej strony, zawsze doradzamy przy użyciu produktów toksyczne wolne, bo to gwarantuje, oprócz dobrego makijażu na twarzy, ich zdrowia.

Jak makijaż według kształtu twarzy

Przed rozpoczęciem zapalić i dać mu twarz dopasowany odcień, pokrywa niedoskonałości i porów pieczęć z naszego makijażu, czy płyn lub krem, powinno być jasne, jak stawić czoła, który ma. Kiedy nie ma wyraźny typ twarzy sam wystarczy zmienić w barwinka hold włosy dobrze z powrotem, a następnie stanąć przed lustrem nie można określić ich kształt.

Jak makijaż według kształtu twarzy

Podstawowymi materiałami do makijażu twarzy do oświetlania i dopasować odcień, są następujące:

 • odcień skóry podstawa
 • Oprzeć ciemniejszy odcień
 • iluminator
 • proszek
 • Blush tonem, który zachęca do rodzaju skóry
 • pędzle
 • gąbka lateksowa

Nie należy przerywać czytanie: Jak odmłodzić z fryzury i właściwej pielęgnacji

makijaż poprawnie

 1. kwadrat twarz: Po nałożeniu bazy kolorze skóry, należy przyciemnić powierzchnię szczęk, a następnie zastosować ten sam ciemny odcień w skroń, dodać kolor powyżej kości policzkowych i światła nad nimi. Na tej twarzy jest idealny makijaż oczu delikatnie i stosować przejrzyste błyszczyk na ustach.
 2. Okrągła twarz: Po zastosowaniu podstawy, należy dodać ciemny odcień na boki twarzy poniżej kości policzkowe, jeśli szczęki muszą być przedłużające ciemny zasadniczej w szczęce. Powinna ona oświetlić powierzchnię czoła, policzków i podbródka w trójkąt, a następnie dodać kolor powyżej kości policzkowych.
 3. Podłużny lub owalny czołowa: Najpierw trzeba zastosować podstawy ten sam kolor skóry, jak to ciemny odcień nakłada się na brodzie, pod nosem i czołem osiągnąć skrócić twarz. Następnie różu powinien być stosowany bezpośrednio na grejpfrutów.
 4. trójkątna twarz lub w kształcie rombu: Po podstawy odcień skóry, należy przyciemnić boki twarzy i zastosować wyróżnienia na skroni i szczęki. Zaleca się również, aby używać cieni w neutralnych kolorach i zdecydować się na wargi intensywnym kolorem, dzięki czemu można podkreślić usta.

Zestaw do makijażu

Wskazówki dla doskonałego pełnym makijażu

Ponadto rzeźbić twarz przy okazji to ma, z makijażem, cer, fundacji i innych, Należy wziąć pod uwagę następujące wskazówki, które składają się na inne części twarzy.

 • grube wargi: Dla tego typu wargowych warg powinien wybrać ciemne kolory, aby osiągnąć to, że redukcja zatrudnienia lub pozostaje taka sama.
 • Wąskie usta: W tym przypadku konieczne jest ich wzrost wielkości następnie muszą stosować błyszczyk jasne i przejrzyste kolory, aby wyglądały masywniejsza.
 • Dobrym eyeliner: Po makeup twarz, nadszedł czas, aby zastosować eyeliner. Eyeliner jest jedną z najważniejszych rzeczy, makijaż, bo jeśli zrobisz to dobrze i zgodnie z kształtem oka, już prawie się doskonałą maquilalje.
 • Tusz do rzęs i Skrobia kukurydziana: Gdy, na doskonały i obfitych zakładek nałożyć warstwę języczka tuszu do rzęs (tusz do rzęs), następnie niewielką ilość skrobi kukurydzianej lub sypkich proszków i dodać na nich, na końcu dodać inną zakładkę maski warstw.
 • Odpowiednie brwi: Nie zapomnij brwi jest częścią Twojej wypowiedzi. Można wyznaczać pewne ciągnięcie za włosy na dole lub na górze, w zależności od tego, jak trzeba uczynić go bardziej wyraziste. Pamiętaj, że razem, brwi i rzęsy idealne daje zupełnie inny skręt do twarzy i wyraźnym i autentycznego wyrazu.

Nie należy przerywać czytanie 5 poprawnych sposobów dbać o nasze stopy

jak makijaż

Nie zapominaj także

 • Tłusta skóra potrzebują produktów „Oil free”, czyli wolne od oleju, to pojawi zapobiec zatkane pory i trądzik i zaskórniki.
 • Sucha skóra potrzebują produktów, które zawierają składniki, które mają właściwości nawilżające.
 • Produkty są specjalny krem ​​do skóry suchej, jakby umieszczone w tłustej skóry są prowadzone zbyt szybko.
 • wyroby proszkowe są idealne dla skóry tłustej jak sucha skóra na liniach będzie utworzona.

Wiesz, bez względu na formę, która ma twarz, można zawsze dostosowując tony makijażu i opieki dla każdego przypadku, w szczególności, wystarczy tylko wprowadzić te wskazówki na atrakcyjnym i pięknym wyglądzie, jak naprawdę jesteś.

Pisanie: Życie Zespół Lucida
Obraz shutterstock


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2

map