Jak zbudować źródło Zen

jak zbudować zen fontannę

Poziom trudności: Średni. To wymaga pewnej siły. Jeśli można wykopać dziurę i obciążenia kamienie, będzie dobrze.

Zbudować zen fontannę we własnym domu może być bardzo relaksujące i korzystne w trakcie budowy tego zen zadania projektowego, a także będziesz miał zen fontannę do Państwa dyspozycji i na podwórku własnego domu, co da dekoracyjny wygląd swojego otoczenia, które sprawiają, że wygląda bardzo atrakcyjnie.

Korzyści z budowy zen fontannę w samym ogrodzie

Jeśli stres pocenie się w saunie, let you go w pozycji „joga” i „om” nie jest dokładnie coś ważnego, a nie wiesz, dlaczego jesteś ciężko pracuje, aby odpocząć, trzeba może miejsce do siedzenia cicho i kontemplować dźwięki natury: śpiew ptaków, dmuchanie wietrze, gaworzenia potoki. Nie masz strumień w pobliżu swojego domu? Nie ma sprawy. Zbudować zen fontannę w ogrodzie się z miękką, sączyć kojące.

Jak zbudować fontannę zen

Projekt ma nic więc trzeba stresu. W weekend można przeżyć biżuterię już nie korzystania z ogrodu dzięki czemu jest trwały pomnik pokoju. Ożywić Birdbath lub przebija stertę kamieni znalezionych na miejscu, jak w tym starym przyjacielem zrobiłem na bardzo gorące popołudnie. Po zakończeniu prac, a moc jest uruchomiony, będzie można wyeliminować stres związany z kości z tym strumienie kaskadowych. Nigdy relaks wydawało się tak proste.

Etapy konstruowania Zen source

Budowa pierwszego etapu zen źródła

1. Dig pompa dziura

Korzystanie spiczastą łopatę, wykopać dół 2 cale nad miską i wystarczająco szeroka, aby zmieścić. Położyć na glebę w taczki lub plandeką, aby zabezpieczyć pobliski trawnik. Cava wąskie i płytkie rowu pomiędzy dobrze i najbliższego wyjścia zewnętrznego.

Ustanawia miednicę i przez zen źródłowym

zen źródło konstrukcja krok 2 z basenu i z kanałów

Umieścić łóżku 2 cale gruby żwir do drenażu do jamy. Umieścić miskę na żwirze. Zmierzyć odległość od wylotu do krawędzi wgłębienia. Wyciąć część długości rury z PCV do tego. Przechodząc łańcucha przez taśmę klejącą i umieszczone na jednym końcu do wylotu pompy. Wyciągnąć wtyczkę z przewodem. Przykryć szczelnie podłączyć koniec przewodu tak, że nie będzie ciągnąć do wewnątrz. Przewód spoczywa w rowku i napełnia nim.

3. Regulacja części

dostosowania części do źródła części 3 zen

Centra pompować do miski. Umieścić ekran (które obejmują otwór) na dół i zaznacza się bezpośrednio nad gwintem na wylocie pompy. Ponadto wyznacza krawędź najbliższą kanału.

4. Oznaczanie otwarcia

oznaczyć zen otwarcie fontanny

Ze specjalnymi nożyczkami wyciąć koło 1 cal szerokości przy znaku środkowego. Następnie wyciąć klapę na trzy boki zaznaczyć kanał jest wystarczająco duża, aby można było dotrzeć i wyjąć pompę do naprawy.

5. podłączyć rury i pompy

łączenia rury do etapu źródło zen 5

Przy użyciu narzędzia do cięcia rur, wycina się odcinek 4 cale od końca rury miedzianej. Odkręca złączki na końcach zaworu kulowego. Zawór suwakowy nakrętkę kulkową, to pierścień z mosiądzu lub szyna, długi odcinek rury. Włożenie rury w jednym końcu zawór kulowy, wówczas palec zaciskania nakrętki okucie na zaworze. Une krótki odcinek rury po drugiej stronie zaworu w taki sam sposób.

Śruba z gwintem koniec adaptera w wylocie pompy. Usunięcia ostatniego kompresji i przesuwa się nakrętkę, a następnie okucie na krótkim odcinku rury. Podłączyć przewód do pompowania dopasowanie kompresji. Stosując klucz nastawny, dokręcić nakrętkę trzy kompresja dodatkowe ćwierć obrotu.

Wlewanie 2-calowy drenaż ze żwirem na dnie basenu, gdzie będzie Source obsługiwanym Zen. Umieścić pompę na środku basenu z rurą do góry. Bezstykowa na rurę i disponla dostępu do klapki znajduje się w pobliżu kanału.

6. Umieścić pokrywę poniżej zen źródłowym

umieszczenie pokrywy pod etapu źródło zen 6

Korzystanie z piłka ręczna, wyciąć fragmenty drewna wystarczająco długo, aby dobrze wykracza poza kilka centymetrów z każdej strony. Umieścić drewnianą pokrywę nad otworem w górnej części ekranu.

7. Czy matematyki

wykonywania obliczeń zen źródłowe

Ułożone kamienie stworzyć estetyczny układ do budowy zen fontanna. Wypisane na dole każdego kamienia z ołówkiem w celu śledzenia jak przejść do palowania.

Umieścić kamień na żwirze. Korzystanie wiertarkę udarową wyposażonego w wiertła 5/8-cala, przebić się przez płaskiej części kamienia. Powtórz tę czynność dla wszystkich kamieni.

Wskazówka: Przechowywać wiadro wody blisko wiertła. Wlać kilka przerwami w kamieniu aby go wilgotne i chłodne podczas pracy wiertarki i można kształtować swoją zen zaprojektować źródła.

8. Montaż zen źródło

etap montażu źródło zen 8

Przechodząc kamieni na rurze miedzianej i ułożone do momentu osiągnięcia stanu równowagi. Znakowanie końców rur gdzie kamienie. Zdjąć górną kamień i wykorzystuje frez do cięcia rura miedziana rurka 1/4 cala poniżej kreski. Wymień kamień.

Napełnić zbiornik z węża ogrodowego, dodając tyle wody, aby podnieść się 5 cm powyżej pompy. Otworzyć zawór kulowy łączący pompę, wyłącz go i sprawdza przepływ. Regulacja ciśnienia z zaworem kulowym.

9. Zakończenie budowę zen źródła

Zen źródło zakończenie

Bezpośrednie wody obracając ułożone kamienie. Klin mniejsze kamienie w otworach, aby utrzymać stabilną strukturę. Aby dokonać trwałych rozwiązań, Apagua wody i jasnego kleju silikonowego umieszczony między kamieniami. Pozostawić klej do wyschnięcia przed włączeniem zasilania ponownie. Gdy źródło płynąć sposób chcesz zamknąć ekran i kamuflażu bazy z małych kamieni.

Radę do rozważenia przed budową Zen source: Sprawdzić poziom wody w zbiorniku regularnie, zwłaszcza w upałów i przywrócić stale utrzymywać pompę zanurzony.

Wskazówki do projektowania końcowe fontannę Zen

krok po kroku, jak zaprojektować ogród zen

Można również wyświetlić informacje odnoszące się zaprojektować ogród zen

Pisanie: zespół Życie Lucida


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

36 + = 38