5 ćwiczenia do walki z flab

Ugięcia mogą wystąpić na całym ciele, w tym twarzy, sytuacja ta jest spowodowana przez utratę lub uszkodzenie włókien kolagenu i elastyny ​​w skórze, spowodowane brakiem definicji mięśni, zwiększenie masy ciała lub zmianami hormonalnymi typowymi wiek.

ćwiczenia dla ugięcia w organizmie

Rozwiązaniem tych problemów leży głównie w ćwiczeniach do walki z flab.

Ćwiczenia przeciw wiotkości zapobiec i zmniejszyć straty mięśni ciała i twarzy, a także pozwala na wzmocnienie i grupy mięśni ton w brzuch, pośladki, nogi i ramiona, które są najbardziej dotknięte przez zwiotczenie.

Ćwiczenia do zwalczania ugięcia w całym ciele

Dlatego przedstawiamy kilka ćwiczeń na wiotkość, według magazynu fitness.

1. Brzuch

Skuteczne ćwiczenia na flab jest deska , gdyż sprzyja przeciążenia mięśni i wzmocnienie mięśni brzucha całą grupę. Kłamstwo twarzą w dół na podłodze i podnieść swoją wspierającą cię ciężar na łokciach i stóp. Trzymaj plecy prosto podczas zaciągania brzucha. Zachowuje ciśnienia i pozycji przez 15 sekund. Ćwiczenie należy powtórzyć 10 do 50 razy.

deska

2. Pośladki

Rzuca są ćwiczenia oporowe do pracy czworogłowego i mięśnie pośladków. Tak stać prosto z rękami po bokach. Adelanta jeden z twoich nóg i przenosi resztę tułowia, zatrzymując się zgiąć przednią nogę. Powraca do tej samej pozycji i przełączyć nogi. Wykonaj 3 serie po 10 desplantes każdy.

Nie należy przerywać czytanie: Nowe trendy w makijażu to 2016

Przysiady na glúeos bez ugięcia

3. Nogi

Aby pozbyć się nadmiaru tłuszczu flab i na udach, zaleca rower. Próbować przeplatać miękkiej pedału (pięciu minut) z jednego stabilnego (30 sekund), z przerwą 30 sekund między każdym. Następnie trwa 3 minuty, aby wrócić do swojego rytmu i zacząć od nowa. Zacznij od 10 minut i zwiększyć swój czas.

usunąć zwiotczenie rower stacjonarny nogę

4. Arms

Elewacje są ćwiczenia, które pozwalają na wzmocnienie i zmniejszenie ugięcia biceps i triceps, i ugięcia ramion. Ale również dźwięki klatki piersiowej i ramion. Stojąc z obu elewacjach broni nie przekroczy wysokość ręce na ramię. Ruchy wykonywane powoli, aby uniknąć zranienia i przy użyciu chudego więcej masy lub hantle. Wykonaj 30 powtórzeń.

wyeliminowanie ugięcia ramion

5. twarzy

całkowicie otwiera usta, nos i oczy (tak jakbyś ziewanie) i przytrzymaj przez pięć sekund, wypowiedzi; Relax przez pięć sekund i powtórz cykl w sumie pięć razy. to będzie sprzyjać pracę mięśni twarzy walczyć flab. Także spróbować tych ćwiczeń na twarz.

Oprócz uprawiania tych ćwiczeń do zwalczania ugięcia, zaleca się również, aby przestrzegać diety bogatej w błonnik, węglowodany, takie jak zboża, owoce, warzywa i zboża, picie 2 litrów wody każdego dnia, a zastosowane pewne masaż ujędrniający naturalnych kremów, aby zapobiec utracie kolagenu i elastyny ​​w skórze.

Nie należy przerywać czytanie: 4 proste ćwiczenia na poprawę postawy

Pisanie: Życie Zespół Lucida
Obrazy: shutterstock


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =

map