pasta do zębów bez fluoru z oleju kokosowego

Czy wiesz, że można zrobić pastę z oleju kokosowego, aby uniknąć fluoru pasta do zębów zawierająca reklamę? Pasta do zębów jest jednym z wielu produktów, których używamy w naszym codziennym że może produkować sami. W tym artykule powiemy jak przygotować własną pastę do zębów bez fluoru. Dlaczego nie fluorek? Zobaczmy.

pasta do zębów bez fluoru z olejem kokosowym, aby poprawić wygląd swoich zębów

Stosowanie pasty do zębów bez fluoru z oleju kokosowego to naturalne rozwiązanie, aby utrzymać zdrowe zęby i stan idealny unikając problemy zdrowotne, które mogą wynikać z dalszego stosowania fluorków do zębów i środków do czyszczenia zębów konwencjonalne.

Spożycie produktów z jego pochodzenia, dopóki są one używane przez konsumentów nie przejść modyfikacje przemysłowych i podobnych stają się coraz bardziej popularne, a także, choć wydaje się sprzeczne, że nie jest łatwo znaleźć dobre produkty.

Jest to, innymi słowy, naturalne produkty, które nie zmieniają się z chemikaliami wszelkiego rodzaju, takie jak olej kokosowy.

Dlaczego lepiej jest pasta do zębów bez fluoru?

Jest zawsze mówi się, że fluor jest pierwiastkiem, który ma bardzo korzystny wpływ na naszych protezy. W każdym razie, dawno nie, wszystkie te korzyści początkowo wydawało mieli do zębów zostały stopniowo zanika.

dlatego pokażemy jak przygotować pastę do zębów bez fluoru w prosty sposób, aby zachować pewne białe zęby i estetyczne, a przede wszystkim zdrowe.

Koniecznie przeczytaj: the grubego ćwiczenia aerobowe lekarstwo i choroba Leśniowskiego-Crohna

Kokosowe korzyści oleju w paście do zębów

Jedną z najważniejszych korzyści, jakie może przynieść olej kokosowy do naszego zdrowia zębów jest to, że jest to substancja lepka, że ​​po kontakcie z ustami, staną się płynne, a zatem usuwania jakichkolwiek niedostępnych narożnik naszych zębów.

Jak wspomniano powyżej, bardzo krótko, olej kokosowy ma wiele właściwości, które pomagają nam zwalczać bakterie, wirusy i grzyby, zmniejszając tym samym ryzyko zakażenia jamy ustnej i chroni zęby przed wieloma chorobami średnich i mogą być katastrofalne długoterminowego zdrowia.

Jeśli jesteś zdecydowany Masy zatrzymać przemysłową fluorek zęby i ostatecznie wybrali pasta do zębów bez fluoru, Mamy nadzieję, że ten artykuł był przydatny.

Dzięki naturalnych składników, które wykorzystywane do produkcji tej pasty, długoterminowe zobaczymy jak zdrowie naszych ustach zwiększa się znacznie.

Ponadto, istnieje wiele innych składników pasty do zębów, której skutki uboczne nie wiem, więc tym bardziej naturalne pochodzenie produktów, które odnoszą się do naszego ciała ogólnie, wiele więcej korzyści możemy uzyskać od nich.

Można również dowiedzieć się kilka naturalnych sposobów wybielania zębów, a także poprawy jakości żywności do swojej diety dodając owoce, aby pomóc wybielania zębów lub unikać pokarmów, które umieścić żółte zęby.

Nie należy przerywać czytanie: Banana Split Vegana.

pasta do zębów bez fluoru: przygotowanie

Aby przygotować naszą pierwszą pastę do zębów bez fluoru, należy szereg składników, które mają różne korzyści zdrowotne naszych ustach. Wśród nich jest olej kokosowy, który ma moc usuwając bakterie i grzyby naprawdę mocny. Dzięki niemu uda zabić każdego mikroba mieści się w naszych ustach, jak mały jest.

Składniki na pastę do zębów

Aby przygotować tę pastę do zębów, musimy umieścić w misce z następujących składników:

  • Trzy łyżki sody oczyszczonej
  • Dwie łyżki oleju kokosowego
  • Środki do proszku stewii
  • Chcemy zioła lub posiekany bardzo jadalny olejek mięty pieprzowej lub mięty.

Jeśli używamy ziół takich jak mięta pieprzowa lub, że się tak charakterystyczny smak przemysłowych zębów makaronu.

Preparat pasty do zębów bez fluoru z oleju kokosowego

Aby przygotować nasz domowy pastę z oleju kokosowego, kładziemy razem wszystkie składniki oprócz ziół w tym samym pojemniku i mieszać, aż dojdziemy że tekstura tak charakterystyczne dla pasty do zębów.
Zioła dodajemy stopniowo i bardzo powoli, aż dojdziemy do punktu, który jest w naszym guście.

Pisanie: Życie Zespół Lucida


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 4 =

map