stymulacja Feng Fu-spot z lodem

Powrót szyi kobieta

stymulacja spot Feng Fu lód może pomóc w rozwiązywaniu problemów z brakiem snu, łagodzenia objawów przeziębienia, poprawę zdrowia psychicznego i emocjonalnego Praktykujący wśród wielu innych korzyści. Ta technika stymulacji punkt Feng Fu Lód jest praktyka medycyny chińskiej, który trwa tysiące lat stosowane z doskonałymi wynikami.

Czemu służy stymulacja spot Feng Fu

Wszyscy chcemy żyć dłużej, wyglądać młodziej, mieć więcej energii i pełniej żyć bez bólu. Najlepszym sposobem osiągnięcia tego celu jest, oczywiście, dobrze zjeść, jest aktywny, utrzymać umysł ostry, radzić sobie ze stresem i zrobić wysokiej aktywności ryzyka, między innymi. Wszystko to jest niezbędne, aby rutynowo przeprowadzać, ponieważ jest to najlepsze, co możemy dać ciała, ale okazuje się, stymulacja spot Feng Fu z kostką lodu i kilka minut swojego czasu może również pomóc. U podstawy czaszki na szyi istnieje punkt zwany punktem Feng Fu które będą stymulowane za pomocą lodu bardziej skutecznych rezultatów. Ale co to za technika?

Tło stymulację

Żaden z nas jak ból. Ale jakoś w życiu, że cierpi na różnego rodzaju bóle, od stóp do głów. Ból może pochodzić z urazów fizycznych, takich jak skaleczenia i poparzenia lub mogą pojawić się od wewnątrz, takich jak bóle głowy, ból zęba, ból żołądka, ból brzucha lub ciała. Jeśli ból nie jest wyczyszczone, to wpływa na nasze codzienne życie i naszą pracę.

Nie należy przerywać czytanie: Jak przygotować warowny mleko migdałowe

Badania anatomii mięśni i standardowej terapii fizycznej nie wydają się być bardzo skuteczne w powstrzymaniu ból. Często lekarze przepisują leki przeciwbólowe, które, niestety, nie dostać się do źródła bólu.

Technika ta opiera się na lód terapii alternatywnej medycyny: akupunktury. Akupunktura to technika, która jest częścią tradycyjnej medycyny chińskiej i obejmuje wkładanie i manipulacji igłami do organizmu w celu przywrócenia zdrowia i dobrego samopoczucia u pacjenta. Z tej okazji, jak wspomniano powyżej, punkt w kwestii stymulowania, jest punktem Feng Fu.

Co to jest punkt Feng Fu

punkt fu Feng

Punkt ten nazywany Feng Fu punkt oporu, który jest w podstawy czaszki, tuż poniżej dolnej krawędzi pokrywy czaszki w górnej części szyi. Ogólnie rzecz biorąc, regulator wzmacnia szkło, żołądka, pęcherza, móżdżek, migdałki. Rozprasza statki i genitalia. Otwórz umysł, poprawia funkcje poznawcze, poprawia mikrokrążenie, że jest to „punkt wiatr.” To stymuluje przysadkę mózgową.
Ludzie, którzy są especilistas tym również stymulować ten punkt oddanie lodu regularnie w tej części. Mówi się, że wywołuje dobre samopoczucie ciała. daje więcej energii i stan szczęścia.

Nie należy przerywać czytanie: straszniejsze 7 toksyczne w żywności przetworzonej

Sposób, aby stymulować Feng Fu punkt lodu i korzyści

W pozycji leżącej położyć kostkę lodu w punkcie Feng Fu. Zostawić na 20 minut. Można również użyć bandaża, aby zabezpieczyć go na miejscu, jeśli jesteś w ruchu. Zrób to raz rano na czczo, a następnie ponownie raz przed snem.

pischevoy_led_kupitj_suhoy_led_kupitj_foto_large

Korzyści z Feng Fu-spot stymulacji

  • Poprawić jakość snu
  • Poprawę nastroju
  • Pomaga regulować jelit
  • łagodzi przeziębienia
  • Łagodzi bóle zębów i bóle głowy
  • To może pomóc złagodzić płuc i choroby układu krążenia
  • To może pomóc problemy z tarczycą
  • Można złagodzić PMS
  • może poprawić zdrowie psychiczne

Badania Lucida i pisanie Życia


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 6

map