Lnu korzyści dla skóry olejowych

Len skóra olej

Aby mieć zdrowe, odżywiona i nawilżona możemy korzystać z produktów oferowanych przez naturę. Dziś chcemy pokazać korzyści z oleju lnianego na skórę, roślinny i zawierające omega-3, a składnika odżywczego, który jest znamienny tym, że są przydatne dla naszego zdrowych kwasów tłuszczowych pochodzenia.

Co to jest olej lniany

Olej lniany, znany również jako olej lniany ekstrahowano z nasion lnu lub olej lniany posiłku w procesie ekstrakcji na zimno. To, co zapewni, że olej nie traci nic ze swoich właściwości i witamin.

Korzyści olej lniany

Oleju lnianego o wysokiej zawartości niezbędnych kwasów tłuszczowych i dlatego jest dobrym wyborem do walki z trądzikiem, ponieważ promuje usuwanie sebum, które zatyka porów. ale także zwalcza niedoskonałości skóry i oparzenia słoneczne. Lniany wiadomo, że wysoki wskaźnik przeciwzapalne przez tych kwasów tłuszczowych. Oznacza to, że podrażnienie skóry, zaczerwienienia oraz zapalenie tkanek można zminimalizować przy użyciu oleju lnianego. To jest tak proste, jak stosowanie go bezpośrednio na skórę, pozostawiając ją być wchłaniane w sposób naturalny.

Nie należy przerywać czytanie: Użyj stevia zamiast cukru i poprawić swoje zdrowie

Gotówka gojące się rany

Olej lniany jest jednym z najbardziej skutecznych leczyć oparzenia i rany goją naszą skórę, ponieważ sprzyja szybkiej regeneracji tkanek.

Korzystne dla skóry

olej lniany

Niezbędne kwasy tłuszczowe zawierające, na przykład omega-3, dostarczono uwodniony i gładkie walce matowy wygląd oraz działając zredukować drobne zmarszczki. Poprzez zwiększenie utrzymywania uwodniony olej lniany też pomagać skórę nie wysusza i przedstawić nieprzezroczysty wygląd.

Nie mając zbyt tłustą konsystencję, olej lniany może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry. I jest bardzo pożywny, jest idealnym miejscem dla młodej cery. Zawiera także śluz i pektyny, które pomagają łagodzić skórę, redukują zmarszczki, przebarwienia wyjaśnienia i eliminacji toksyn. Wysoka zawartość tego oleju w składniki przeciwbakteryjne, takie jak kwas octowy, kwas jabłkowy, kwas ferulowy, luteinę i cysteiny To czyni go idealnym sprzymierzeńcem naprawiać i chronić naszą skórę przed przedwczesnym starzeniem się.

masaż gotówka

Jego właściwości i tekstura może być użyty do masażu ciała, mogą zwiększyć swoje korzyści mieszania oleju lnianego z dodatkiem kilku kropel innych olejków eterycznych, takich jak lawenda, cytryna zapewniają relaks z jego moc oczyszczającą lub mięta efekt chłodzenia.

No przestań czytać: 3 Naturalne sposoby sprawdzone w celu zmniejszenia zmarszczek

Można używać proporcji 10 kropli olejku chcesz na każde 50 ml oleju lnianego, lekko podgrzewając olej przed dając masaż ciała. Te, jak widać to tylko niektóre z wielu Właściwości oleju lnianego do poprawy od fizycznego w leczeniu zaburzeń bardziej poważne zdrowia.

W celu uzyskania dalszych informacji można poznać najlepsze oleje skóry, w tym olejków eterycznych i olejów organicznych, które dadzą równe lub lepsze niż olej lniany.

Pisanie: Życie Zespół Lucida


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

59 − = 52

map