5 powodów, deska codziennie

deska

Deska jest jednym z tych ćwiczeń, które nigdy nie wychodzą z mody, i nie bez powodu. Jeśli chodzi o kwalifikacjach szkolenia, każde ćwiczenie jest lepsze niż deski pod względem wydajności i czasu (nawet abs).

Ten ruch podważa całe ciało i spalić więcej kalorii niż tradycyjny wykonywania rutynowych. Jest też znacznie łatwiejsze do tyłu i może pomóc zapobiec urazom.

Oto 5 powodów, aby deski codziennie

Dlaczego możemy skorzystać z codziennej praktyki deski? Dowiedz się, co wszystkie zalety tego ćwiczenia do poprawy ogólnego stanu zdrowia.

1. Państwo uzyskać więcej definicji mięśni

Deska polega poprzecznego brzucha, mięsień prosty abdominis, skośne i mięsień pośladkowy. Jest to ważne, ponieważ każda grupa mięśni ma inny cel i daje inną definicję.

Poprzecznego brzucha zwiększa ciśnienie w jamie brzusznej, które mogą podnieść większą wagę. Pomaga również spłaszczyć brzuch. Rectus abdominis poprawia wydajność w sportach, które wymagają skoki i daje wygląd „sześciopak”.

Te skośne odpowiadają na zginanie i skręcanie z bocznym pasie. Rozwój tych mięśni również daje ten piękny klepsydrę. Pośladki wspierać plecy i daje dobrze uformowane i mocne plecy.

2. Zmniejsza ryzyko obrażeń

Silny rdzeń daje ciału możliwość wykonywania ruchów we wszystkich płaszczyznach ruchu. Aby uprawiać sport lub codziennych czynności bez bólu, istotne jest, aby mieć silny rdzeń. Deska jest pewny sposób, aby budować mięśnie i chroni kręgosłup i biodra podczas ruchu.

3. Szkolenie wszędzie

Deska jest przystosowany do potrzeb, na przykład podczas podróży lub w zamkniętej przestrzeni rutyny. Nie potrzeba żadnego sprzętu ani dużo miejsca, a nawet jeśli masz mało czasu, nadal można osiągnąć niesamowite treningu po prostu robi deski. Rozwijanej i wprowadza szereg przyspieszyć metabolizm i spalić kalorie.

Nie należy przerywać czytanie: Sztuczne substancje słodzące, takie jak aspartam i zdrowia

4. Poprawa postawy

A dobre wyniki rdzenia w organizmie pionowo. Będziesz stoją wysokie i prostsza i mniej skłonni do garbić solidne podstawy. Rdzeń mięśnie wsparcie kręgosłupa, który jest, co przyczynia się do znakomitej postawy.

5. Lepsza równowaga

Rdzeniem zwiększa stabilność w organizmie. Jest niezbędny dla równowagi i koordynacji. Jeśli rdzeń jest słaby, to będzie dużo trudniej znaleźć równowagę. Jest powód joginów świetny bilans - jego rdzeń obsługuje każdy ruch wykonany i utrzymywany w zgodzie.

deski-korzyści

Poza tym wszystkim, deski:

  1. Zwiększa metabolizm. Reżim deski sprawia, że ​​metabolizm spalić więcej energii i utrzymuje wysokie tempo metabolizmu w ciągu dnia.
  2. Zwiększa elastyczność. Podczas deski, rozwinąć i rozciągnąć łopatki, obojczyka, barku, łuki stopy i ścięgna. Z boku deski działa również skośne mięśnie podczas estirad palce, które pomaga utrzymać wagę ciała.
  3. Korzyści swój stan psychiczny. Ta pozycja ma również wpływ na nastrój i nerwy poprzez rozciąganie mięśni, które pomagają rozładować napięcie i stres. To odpręża umysł i jest bardzo korzystne w przypadku lęku i depresji.

4 podstawowe deski do potężnego rdzenia

Normal Plank

Plank z przedramienia

Proszę przedramion z nóg przedłużony tył. Ściska ręce i przynieść łokcie bezpośrednio pod swoje barki. Lean na palcach tworzą linię prostą od głowy do linii pięty. Umieścić swój pępek w stronę kręgosłupa. Czworogłowy i pośladkowy popełnione przez cały czas. Przytrzymaj przez co najmniej 30 sekund do minuty. Patrz zdjęcie powyżej.

Nie należy przerywać czytanie: Naturalne sposoby, aby utrzymać zdrowe włosy

strona deski

strona deski

Zabierz swoje prawe przedramię z łokcia pod ramiona i nogi razem. Podnieść najwyższe biodra tworząc linię prostą z głowicy do linii pionowej. Rozszerz lewą rękę prosto na ramieniu i ściska prawą rękę na macie. Zachować rdzeń zaangażowany cały czas. Przytrzymać przez 30 sekund z każdej strony. Za dodatkową wyzwanie, podnieś lewą nogę.

 Deski wyciągniętej ręki i poruszającą ramię

deski na ramię

Połóż ręce pod ramiona i stanąć z palcami. Trzymaj prosto ramiona i oczy na ziemię. Zaciska jego łopatkami i niesie pępek w stronę kręgosłupa.

Miej czworogłowego i pośladki zaangażowany cały czas. To właśnie w tym położeniu przez co najmniej 30 sekund do jednej minuty.

Połóż ręce pod ramiona i stanąć z palcami, trzymając szerszy niż szerokość stopami biodrze. Doprowadzić prawą rękę, by dotknąć lewym ramieniu. Powrót do środka i położył lewą rękę, by dotknąć jego prawym ramieniu.

Kontynuuj przemian, utrzymując tułów i nogi nieruchomo jak to możliwe. Wykonaj co najmniej 30 sekund do minuty.

Badania Lucida i pisanie Życia
Obrazy shutterstock


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

85 + = 87

map