Pozycja, w której śpisz ze swoim partnerem wiele mówi o relacji

Para w łóżku

Ponieważ twoja podświadomość kontroluje jak śpisz ze swoim partnerem, język ciała snem, może być sposobem, który może pomóc w ocenie tego, co dzieje się w relacji - nawet jeśli nie można nie wyrazić te rzeczy gdy jesteś przebudzony, mówi Patti Wood, ekspert od języka ciała z ponad 30-letnim doświadczeniem i autor „Znaki sukcesu, przewodnik do czytania języka ciała.”

Oczywiście, zawsze są wyjątki - jeśli są i zawsze były kicker przed snem, nie można obwiniać partnera spać z dala od ciebie. Ale gdy pozycja snu twój partner nagle zmienia się, korzystać z tych wskazówek, aby rozszyfrować, co to znaczy:

Z „cucharita”

para spanie łyżka
W tej pozycji, Twój partner owija więc czuje kameralny i bezpieczny w tym samym czasie. Ponieważ jest to seria z udziałem narządów kontakt, jest to bardzo wrażliwy stanowisko do prywatności, ale mówi: „Ufam Tobie”.

Kiedy jesteś „duża łyżka”

Para spania łyżka
Ten mówi, że jesteś ochronny swojego partnera, a może nawet trochę zaborcza.

Oddzielna „łyżka”

Para śpi w łóżku

Nowe pary wydają się mieć więcej kontaktu fizycznego w łóżku, ale kiedy nowość dzieląc łóżko znika, to jest wspólne, aby powrócić do pozycji, które sprawiają, że czujesz się bardziej komfortowo i produkować lepszą jakość snu, mówi Paul Rosenblatt, autor książki " dwa w łóżku: para system społeczny dzieląc łóżko ". Czasami to znaczy „spooning” kilka cali. To jak wielki łyżką mówiąc: „Mam cię, możesz na mnie liczyć”, ale to nie jest tak intymny jak „spooning” bliżej.

Twój partner tuląc głowę na jego piersi

Para spania w klatce piersiowej

Jak tylnych pozycjach spania oznacza zaufanie i pewność siebie. Kiedy sen partnerem na plecach, z głową w ramionach, powiedział: „Mam moc i używam go chronić.” Kiedy z kolei można spotkać się z partnerem w pozycji embrionalnej, próbki uzależnienie od niego. Jeśli śpisz z głową na piersi i resztę swojego leżącego ciała, należy wysłać wiadomość, którą chcesz podejmować decyzje dla siebie.

Nie należy przerywać czytanie: 5 rzeczy, narcyzów się być w centrum uwagi

zarówno twarz

Para śpi w łóżku

Pozycje twarzą w twarz, jest nieprzytomny patrzeć na swojego partnera całą noc próbować. Jeśli twój partner nagle zaczyna patrzeć na ciebie, istnieje duża szansa, że ​​czujesz się odległy i chcesz się połączyć, czy jest głodny więcej prywatności - zwłaszcza jeśli naciśniesz miednicy przeciwko niej.

podkłady żołądka

gallery_nrm_1419895396-la3833-007

Bo spanie na brzuchu chroni przednią część ciała, jest to jedna z pozycji, które mogą być oznaką lęku, wrażliwości i braku zaufania do prywatności. Chyba, że ​​masz problemy z kręgosłupem lub szyi, ludzie wydają się być w tej pozycji w łóżku, bo nie chcą lub boją się konfrontacji swoich emocji Jeśli twój partner nagle zaczyna spanie na brzuchu, można schlebiać kochać czuć więcej chronione.

Sen po przeciwnych stronach łóżka

para śpi oddzielnie

Ten mówi, że jesteś niezależny lub mieć pragnienie, aby być bardziej niezależne. Jednak pozycje w łóżku, jak to może być również sygnałem ostrzegawczym, że coś jest nie w porządku, być może oznacza to, że stres w pracy lub niewypowiedzianej tajemnicy.

Mimo to, wiele osób zaczyna tłoczyć do ogrzewania lub pokazać uczucia, a potem skłaniają ku przeciwnych stronach łóżka z przyczyn losowych - możliwe że twój partner ma ostre paznokcie, kopanie podczas snu, lub porusza się zbyt albo dlatego, że denerwować się, gdy śpią skórę do skóry.

Należy także wspomnieć, że: Niektóre pary rzeczywiście dogadać lepiej, kiedy przestać próbować tulić całą noc - prawdopodobnie dlatego, że może pozwolić im spać głębiej i bez przerw, poprawy ich oddziaływania na następny dzień.

Nie należy przerywać czytanie: perfekcjonizm winni.

Jeśli nie chcesz mieć kontaktu podczas snu, Program 15 minut w godzinach porannych lub w nocy cacka z kolei wzmocni ich związek.

Powrót podkłady ale dotykając plecami

Para spania z powrotem

Stanowisko to sugeruje, że są para, która wierzy, że cenisz sobie swoją własną przestrzeń: bycie za sobą odnosi się do zdolności i chęci bycia niezależnym, podczas gdy małe wyświetlacze dotykowe nadal chcą pozostać w bliskim kontakcie.

Na co warto, wiele osób woli spać i uniknąć twarzą w twarz Odpowietrzniki. Tak, to jest to kategoria pozycji w łóżku, które może oznaczać, że jesteś chory i zmęczony chrapanie partnera (nie swoim partnerem).

Nie wszystko, ale nogi i stopy dotykać

Para dotykania stóp w łóżku

Stopy są najbardziej uczciwy części ciała, pod mniej świadomej kontroli. Jeśli twój partner gra z was nogi na łóżku, co oznacza, że ​​pragnie emocjonalnego lub intymny związek.

Spanie z nogami i rękami splecionymi

twarzą kolejnej pozycji
Pozycje w łóżku w ten sposób, to znaczy, gdy śpisz ze swoimi rękami i nogami splątane, to chyba znak, że oni nie dostają wystarczająco od siebie - nawet podczas snu. Oznacza to, że ich życie są ze sobą powiązane, które funkcjonują jako para. Są to prawdopodobnie ci, którzy zakończyć swoje zdania i dbać o siebie.

Sen w różnych odległościach od wezgłowia łóżka

gallery_nrm_1419894305-157743133_copy_2

Ludzie, którzy śpią bliżej głowy wydają się być bardziej dominujący i pewny siebie, a ci, którzy dodatkowo umieścić głowami może być bardziej niewdzięczna i mają niższą samoocenę. Pary, które śpią z głowami na tym samym poziomie znajdują się na tej samej stronie. Dotykają głowice są jeszcze lepsze: Jest to znak, że są one ściśle związane i wiedzą, co się dzieje w głowie drugiej osoby.

Badania i pisanie Lucid Życia
Obrazy shutterstock


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

89 + = 97