Ból krzyża z powodu torbieli włosowatej

Ból w dolnej części pleców jest niemal przeżyciem dla każdego, ponieważ jest bardzo powszechne, że ten ból pojawia się w pewnym momencie w naszym życiu z różnych powodów, w tym zatoki lub włosowatej torbieli. Jak to przejawia się mogą również być różnych kształtów, a niekiedy powoduje, że trudno jest uruchamiane lub jeździć stały przepływ. Wśród zabiegów stosowanych do leczenia tej choroby są naturalne środki, które są często bardzo skuteczne.

ból pleców przez włosowatej torbieli

Ból krzyża z powodu torbieli włosowatej

Istnieje kilka przyczyn bólów krzyża, jak już wspomnieliśmy, ale może być bardzo ukryty ze względu na swój charakter mało znany, to torbiel włosowatej. Włosowatej torbiel powstaje wzdłuż kości ogonowej i wygląda jak worek. Wydaje się blisko lewego pośladka i powyżej odbytu. Składa się ona z odpadów materii ze skóry i włosów. Wrastanie włosów podrażnia skórę i powoduje stan zapalny i tworzenia Karbunkuł lub torbieli.

Włosowatej torbieli mogą wystąpić z powodu nadmiernego i ciągłego nacisku na sacrococcígea strefy. Można również pogorszyć istniejący torbiel.

Te włosowatej torbiele występują częściej i są częstsze u mężczyzn niż u kobiet. Występować w wieku pomiędzy 16-25. Głównymi objawami są gorączka, ból w dolnej części pleców lub dolnej części kręgosłupa, zaczerwienienie i tkliwość w odcinku lędźwiowym kręgosłupa, oprócz spuszczania ropy na skórze.

ból pleców przez zatoki lub torbieli włosowatej

Naturalnych środków na ból w dolnej części pleców i torbieli włosowatej

Są to środki, które mogą pomóc w leczeniu torbieli włosowatej i dobrze wyglądają wyeliminować ból w dolnej części pleców domu, zamiast zabiegu chirurgicznego lub innych pomocy medycznej.

Nie należy przerywać czytanie: Łagodzenie bólu w dolnej części pleców lub odcinka lędźwiowego

ciepła kąpiel

Ciepłe kąpiele mogą bardzo pomóc, jeśli cierpią z powodu torbieli włosowatej. To może zmniejszyć objawy związane z torbieli. Siedzieć w gorącej kąpieli i włosowatej bólu torbieli zostanie zmniejszona. Ponadto, można uniknąć nawrotu w przyszłości. Czy ta okresowo.

kurkuma

Możesz dodać kurkumę do żywności. że zapewni ulgę w włosowatej torbiele spowodowane infekcjami. Środek ten jest również korzystny w leczeniu wielu innych chorób.

Wymieszać kurkumę i wody do pasty. Stosując pastę do obszaru dotkniętego. Użyj tego środka trzy razy dziennie.

soli Epsom i czosnku

Czosnek zawiera przeciwutleniacze, które pomagają w walce z bakteriami, które powodują włosowatej torbiel.

soli Epsom są również korzystne w leczeniu tej choroby. Dodaj dwie filiżanki soli Epsom w wannie zawierającej gorącą wodę.

Moczyć dotknięte w tej mieszaniny przez 30 minut, aby uzyskać powierzchnię korzyści. Roztwór zawiera siarczan magnezu i minerałów, które są przydatne do usuwania materiałów toksycznych z organizmu. Dodać do tego lekarstwo dwa razy dziennie.

chuna

Chuna jest również znany jako wapno gaszone. Jest użyteczny w zwalczaniu zakażeń wywołanych przez włosowatej torbieli. Suchy wybuch chuna.

Wymieszać chuna i kurkumę i stosując tę ​​mieszaninę do obszaru dotkniętego. Można przykryć bandażem.

Ocet jabłkowy

Ocet jabłkowy ma wiele właściwości lecznicze, które oferują ulgę od objawów włosowatej torbieli. Ponadto środek ten może pomóc w leczeniu niemal każdy rodzaj infekcji skóry. Pomaga w odbudowie równowagę pH i usuwanie toksyn z organizmu.

Nie należy przerywać czytanie 7 bóle nigdy nie należy ignorować

Ocet jabłkowy stosowany jest również w leczeniu zapalenia torbieli włosowatej. Zanurz wacik w octu jabłkowego i zastosować do obszaru dotkniętego. Użyj tego środka kilka razy dziennie.

bóle krzyża z aloesu

Aloe vera

Aloe vera może być stosowany w postaci soku. Będzie leczeniu zakażeń skóry wywołanych przez włosowatej torbieli. Aloes zwyczajny ma wiele korzystnych właściwości odporności na bakterie, wirusy i inne drobnoustroje. Spożywanie pół szklanki soku z aloesu i korzystać z tego zasobu raz dziennie.

kozieradka

Zioło to jest bardzo przydatne, jeśli cierpią z powodu tej choroby. Kozieradki jest wrze i zapalenie spowodowane przez ten torbieli. Może on być stosowany w postaci proszku i kapsułki.

Kozieradka spożywać dwie kapsułki rano i wieczorem. Można także wziąć pół łyżeczki kozieradki i dodać 1/2 szklanki przegotowanej wody. Ostudzić przed podaniem.

ćwiczenie

regularne ćwiczenia, nawet chodzenie, zalecane są najprostszym rodzajem ćwiczeń. Ćwiczenia dadzą ulgę od bólu i stresu przez torbiel. Joga może również pomóc złagodzić ból torbieli.

środki na ból w dole pleców

olej rycynowy

Zastosować ciepły olej rycynowy na uszkodzonej części i przykryć obszar bandaż.

Użyj tego środka trzy razy dziennie. Zawiera on silne właściwości, które pomagają zwalczać stany zapalne i stymulować proces gojenia.

Olejek z drzewa herbacianego

Olejek z drzewa herbacianego działa jako środek antyseptyczny i zapewnia lecznicze działanie na zmienioną chorobowo skórę. Umieścić kroplę olejku z drzewa herbacianego na obszarze zagrożonym.

Życie pisanie Lucida
Obraz shutterstock


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

54 + = 63