Jak połączyć owoce i przynieść korzyści

połączyć owoce

Połączyć owoce i wiedzieć, jak to zrobić w jak najlepszy sposób, pomoże Ci uzyskać jak najwięcej z niego korzyści. Owoce są odmładzające jedzenie, naprawami komórkowej, energii, żywienie i spalanie tłuszczu są jednym z produktów, które są korzystne dla organizmu, w spożywanych przez tysiące lat, a nasze ciało jest przeznaczony do jedzenia owoców i trawić prawidłowo.

Dlaczego powinniśmy łączyć owoce prawidłowo

Owoce są utworzone głównie z wody i fruktoza (cukier owocowy) i naturalny., I zawierają aminokwasy, enzymy, minerały, włókna, witaminy i oleje roślinne.

Mimo że jedzenie lekkostrawne i bardzo pożywne, Większość ludzi nie wie, jak połączyć owoce, aby uzyskać ich większe zyski i nie zawsze jest w pełni doceniane i akceptowane przez organizm, być może dlatego, że ich właściwe wykorzystanie nie jest znana, co jest konieczne, aby w pełni i aby nie kolidować z trawieniem inne produkty, takie jak, na przykład mleko, zbóż i mięsa.

Jak prawidłowo połączyć owoce

Poniższe przykłady i porady dotyczące prawidłowego wykorzystania owoców w naszej diecie zapewnić Ci wszystkie swoje właściwości owoce bez zakłócania trawienia, powodując problemy, które wszyscy znamy z wzdęcia, gazu lub dyskomfort w jamie brzusznej.

Nie łączyć z innymi pokarmami

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, aby połączyć owoce właściwie jest pamiętać, że owoce nie powinny być łączone z innymi pokarmami, ponieważ cukier owocowy fermentuje żadnych innych środków spożywczych, z którymi są połączone. Na przykład, jeśli łączymy białko mięsa z jakiegoś owocu, będzie to powodować zakłopotanie, ponieważ owoc spowoduje przedwczesne rozkład ciała, które między innymi przyczyną trawienie nie jest wykonane prawidłowo.

Jeść same owoce

Idealny do skorzystania z najwyższych walorach owocu jest spożywanie ich w spokoju i na pusty żołądek, ponieważ większość owoce są trawione w około 30 minut, z wyjątkiem mamey lub banana trwać dłużej, najlepiej poczekać, dopóki nie spocznie i trawić dobrze, a następnie podjąć inną żywność.

To może skomplikować czasu zwłaszcza, że ​​śniadanie w wielu miejscach są wykształceni jeść owoce rano i ilość żywności, że żołądek może spowodować poważne problemy trawienne. Na przykład, połączyć jajko, chleb lub gotowane z sokiem pomarańczowym nie jest właściwe do trawienia, ponieważ sok pomarańczowy ferment jedzenie i alkohol, między innymi spowodować, co wpływa na wątrobę.

Być może złe połączenie owoców z innych pokarmów nie zauważyć jeden lub dwa czy dwadzieścia śniadanie, ale na pewno możemy utrudniać ciało w swoich procesach trawiennych, gdy nie wiemy, w jaki sposób połączyć owoce. To dlatego, że ciało ostatecznie osłabić i być bardziej podatne na wiele chorób.

Owocna naturalny cukier owocowy jest kwintesencją odżywiają mózg i trzustkę, i powodują fermentację natomiast połączyć je prawidłowo. Dlatego trzeba je znać bardzo dobrze i wiem, jak spadać, ponieważ nawet wśród owoców należy wiedzieć, jak połączyć, to nie to samo jedzenie słodkie owoce, na przykład, kwaśne owoce.

Przewodnik po prawidłowo połączyć owoce

połączyć owoce

  • wyroby cukiernicze: Banan, brzoskwinia, fig, mamey, rodzynki, arbuz, trzciny cukrowej
  • półsłodkieMango, jabłko, papaja, gruszki, czerwone winogrona, brzoskwinie (jeśli mniej ducles normalny), guawa.
  • kwasowy: truskawka, guawy, cytryny, jeżyny, maliny, jagody, ananas, grejpfruty (grejpfrut), jeżyny, mandarynki.
  • Państwo semi-ołowiowych: jagody śliwka, kiwi, loquat, głóg, zielone winogrona, Chokecherry, goji.

Jak prawidłowo wymieszać je:

  1. kwaśne owoce z kwasowymi jak i częściowo kwasu
  2. słodkie owoce słodkie i półsłodkie z

Nie należy mieszać więcej niż trzy owoce zobaczyćoo, więc nie przeciążać żołądka i może korzystnie trawi owoce jesz.

Przykładem tego, jak prawidłowo połączyć owoce

Skroplony 1: Ananas koktajl z cytryną i guawa
skroplony 2: Banan smoothie z gruszką lub papai
Skroplony 3: Koktajl z soku pomarańczowego z truskawkami

Informacje kwaśne owoce

Kwaśne owoce cytrusowe lub są spożywane tuż przed; Po spożywane, ciało staje się zasadowy (bezkwasowy) Owoce te mają doskonałe właściwości oczyszczające, pro więc jego użycie jest zalecane w godzinach porannych, zwłaszcza na czczo bez jedzenia żadnych innych środków spożywczych, a tym samym pluć krwią i jelita głęboko. owoce cytrusowe zawierają również dużo witaminy C, która wzmacnia system obronny organizmu.

Powinny one słodzenia soków owocowych?

Jeśli jest to możliwe, zwłaszcza jeśli sok jest cel terapeutyczny, nie należy dodawać cukier lub słodzik jakiegokolwiek rodzaju. Jednak często kwaśne soki wymagają trochę słodzik, szczególnie w przypadku dzieci, więc w tym przypadku zaleca się używać miodu lub melasy płatki, ale zawsze umiarkowanie.Nigdy nie dodawać cukru białego lub rafinowanego, to psuje wszystkie cechy soku plus to jest bardzo szkodliwe dla organizmu.

Jak spożywać owoce w ciągu dnia

Przykładem tego, jak prawidłowo połączyć owoce

Owoce w nocy

Wiedząc, jak połączyć owoce w nocy to najlepsza inwestycja w zdrowie. Idealny wieczór owoce jabłko, brzoskwinia, mango i winogron. Niektóre z tych owoców są moczopędne i utrzymywał jego bogate w błonnik, pomoże przeżuwa być łatwiej usuwane następnego dnia.

owoce popołudnie

Melon i arbuz są doskonałe popołudnie nawilżają skórę bogaty i orzeźwiający. Zawsze musi spożywać sam, bez łączenia ich z innymi owocami swojej najlepszej strony.

Owoce między posiłkami

Banan jest bogaty w cukry, potas, witaminy i minerały, bardzo dobrych, aby usunąć lub odłożyć głodu lub energii. Jest to idealne miejsce w połowie rano i tejocote, trzciny, Sapote i brzoskwinia.

Zawsze należy pamiętać, że można spożywać owoce, muszą być bardzo świeże i mają dobrą barwę i starają się być organiczne, oraz, oczywiście, Teraz, gdy wiesz, jak połączyć owoce we właściwy sposób, będziesz czerpać wszystkie korzyści.

Pisanie: Życie Zespół Lucida


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 6 =

map