Porady zachować awokado krótko- i długoterminowe

Istnieją różne powody, dla których, wiele razy, zachować awokado lub awokado, czy krótkiej lub długiej perspektywie, z tego powodu, to powie Ci, które są odpowiednie do zachowania i zmaksymalizować żywotność sposobów awokado.

zachować awokado

Są one znane przez większość jako warzywo, ale w rzeczywistości są owocem i pochodzi z drzewa tropikalnego. Składa się z fakturą maślanym i lekko orzechowy smak. Są pochodzi z Ameryki Środkowej i Południowej.

awokado odmiany najbardziej notowane są:

 • Hass Avocado. Najbardziej znane i sprzedawane. Jest mała, wytrzymała i ciemna skóra i żółty miąższ. Jest produkowany w Meksyku i Hiszpanii.
 • Boczek. Jest to wczesna odmiana, jasny zielony i jest powszechnie uprawiana w Hiszpanii.
 • Koktajl lub data. To jest wydłużone i nie ma centralnego kości, drobny i delikatny smak; uprawiane w Izraelu, Hiszpanii i sprzedawany głównie we Francji)
 • Silna. W kształcie gruszki, nieprzejrzysty i szorstka, cienka skóra i ma znakomity smak, uprawiane w Izraelu, Kenii, RPA i Hiszpanii.
 • Pinkerton. To jest wydłużone i kształcie gruszki, szorstka skóra i bardzo dobry smak, uprawiane w Izraelu.

Awokado właściwości odżywcze

Jej tłuszcze są głównym składnikiem po wodzie, to sprawia, że ​​ich wartość kaloryczna jest wysoka w porównaniu do innych owoców, jest jednak niższe niż kokosa, jak jest ona wyższa w tłuszczu.

 • Zapewnia małą ilość węglowodanów i białek nawet niższej.
 • Jej tłuszcz jest głównie jednonienasycone; 72% całego tłuszczu jest kwas oleinowy, także charakterystyka oleju z oliwek.
 • Jeśli chodzi o jego mineralnego, to jest bogate w potas, magnez i niską zawartość sodu. Potasu jest konieczne dla układu nerwowego, mięśni i interweniuje bilansu wodnego w środku jak i na zewnątrz komórki. Magnez jest związany z funkcją jelit, nerwów i mięśni także na kości i zębów, zwiększa odporność i jest charakterystyczny poprzez łagodne działanie przeczyszczające.
 • Jest znana z witaminą E (przeciwutleniacz) i pewnych rozpuszczalnych w wodzie witamin z grupy B, w tym B6 lub pirydoksyny, niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak rozwijać awokado.

Nie należy przerywać czytanie: lawendowy lody i mleko kokosowe leczyć lęk

Jak zachować awokado

Awokado są świetne przekąski obiad, ale po uruchomieniu, aby natychmiast otrzymać brązowy cięcie, ale można trzymać je z plasterkiem cytryny aby utrzymać je zielone i świeże.

Cięcie awokado na pół i usunąć nasiona. Z małym nożem odcina niedokładnie zakreskowanych wzór poprzez miąższu awokado na skórę, uważając aby nie przeciąć skórę.

Wyciąć kawałek lub dwa cytrusowych i umieścić je na powierzchni tnącej awokado. Umieść drugą połowę kanapki z awokado na górze i owinąć szczelnie. Podczas jedzenia wystarczy nacisnąć awokado i małych kostek pop prosto.

Wydaje się dość proste, aby zachować awokado, a także skończyć z ładnym cytryny. Oczywiście, zawsze można mieć przy sobie nóż, lunch, ale jeśli nie mogą (lub nie chcą nosić naczynia), może to załatwi.

inny końcówka lub podstęp, aby utrzymać je, gdy są już otwarte, Jest on za pomocą cebulę, które tnie się na paski i umieścić na awokado wewnątrz pojemnika w celu uszczelnienia. W lodówce / lodówka mogą być przechowywane do 3 dni bez korozji.

nauczyć się zachować zachowaną awokado

Jak kupić najlepszy rodzaj awokado

 • Wybierz awokado czuć ciężki dla ich wielkości i nie ma plam i skaz. Można kupić niedojrzałe (jeśli chcesz je przechowywać), a jeśli chcesz być jednolicie dojrzałe miękkie. Zobacz Jak stwierdzić, czy awokado / awokado jest zgniłe przed zakupem.
 • Unikaj kupowania miękkie i nalany jak kamień czy twarde awokado.
 • Awokado są dojrzałe, gdy dają one do delikatnego nacisku.
 • W celu przyspieszenia dojrzewania, umieścić kilka Awokado worka papierowego i pozwolić dojrzewają w temperaturze pokojowej w ciągu 2 do 4 dni.
 • Lodówce dojrzałe awokado od 5 do 7 dni.

Jak przygotować

 • Umyć przed cięciem.
 • Pokroić wzdłuż na pół. Aby rozdzielić połówki i pokroić go, przesuwając je w przeciwnych kierunkach.
 • Staje kości lub nasion z końcówką łyżką. Lub ostrożnie włożyć ostrze noża do kości i ciągnie się oddzielić od miąższu.
 • Peel przed krojenia.
 • Jeśli masz zamiar mash, wyjąć miąższ łyżeczką.
 • Po przecięciu, wycisnąć miazgi trochę soku z cytryny, aby utrzymać go z coraz brązowy.

Nie należy przerywać czytanie: Jak zrobić sos jabłkowy

Jak zachować długoterminowe awokado

Awokado jest bardzo delikatny owocowy. To po prostu otwiera się i zaczyna się proces zmiany koloru i dlatego jej zgnilizny. Jest to owoc, który został kompletnie zjedzonych po otwarciu, jeśli nie ma sposobu, aby ją zachować.

Awokado jest również jednym z najbardziej popularnych owoców na rynku. Jest to kosztowne w większości miejsc jest sprzedawany. Nie chcesz tracić, jeśli chcesz kupić luzem i nie chce gnić.

Dla że istnieją sposoby, aby zachować je przez cały rok, choć nie jest taka sama jak spożywanie nowo otwarty owoce, a korzyści płynące z jego właściwości są bardziej uśpione, jeśli może mieć to owoce dostępne przy stole nadającego się do spożycia, a bardziej Co więcej, z jego sezon.

awokado zachowane

składniki:

 • 5 dojrzałe awokado.
 • 5 łyżek soku z cytryny.

instrukcje przygotowane:

 1. Cięcia awokado na pół i usunięty z kości lub nasiona. Wyjąć miąższ ze skorupy.
 2. Szlifować cały miąższ, następnie dodać sok z cytryny. Dobrze wymieszać. (Można też zamrozić go na pół, jak pokazano na rysunku powyżej).
 3. Umieszczenie go w torebce (Ziploc galonów) z tworzywa sztucznego lub jako ilość toczka wybrać rozmiar rozmiar, wyciskanie całego powietrza przed szczelnym zamknięciem. Można również użyć pakowania próżniowego. Nie zapomnij umieścić datę produkcji.
 4. Zamrażać do 6 miesięcy lub dłużej.

przechowywać w lodówce awokado

konserwowanie awokado

Pisanie: Życie Lucida


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

90 − = 84