Usunąć płytkę nazębną z naturalnych środków

płytki nazębnej jest bezbarwna warstwa, która tworzy się na zębach i daje uczucia szorstki, jest utworzona przez pozostałości resztek jedzenia, cukru i śliny, które przyciągają się bakterii i zarazków, tworzenie nazębnej.

Wewnątrz usta pełne płytki nazębnej i kamienia nazębnego na zębach

Od pierwszej chwili wzięliśmy jedzenie do ust tablica zaczyna tworzyć, i nie tylko wpływa na zęby, ale również dziąsła i język, zwłaszcza, gdy właściwa higiena jamy ustnej jest wykonany.

Kiedy pozwolisz płyta budowanie, następnie kamień nazębny, który jest co nadaje mu barwy żółtej do zębów i plama powstaje. Generuje również nieświeży oddech i może być przyczyną próchnicy.

Start środków w celu usunięcia płytki nazębnej

Płytka nazębna to nie tylko problem estetyczny, gdy zbyt zaniedbane, mogą one prowadzić do poważnych zmiany ustnej, aby Twoje zdrowie jamy ustnej jest poważnie zagrożona. Więc trzeba mieć bardzo dobrą higienę, szczotki po każdym posiłku i nitkowanie zębów i płukania jamy ustnej; ale jeśli już cierpią problemu może uciekać się do jakichś środków zaradczych w celu usunięcia nazębnej.

Olej kokosowy i wodorowęglan sodu

Użyj olej kokosowy celu usunięcia płytki nazębnej

Olej kokosowy jest znany jako silny środek przeciwbakteryjny, i jest bardzo przydatna, aby zniszczyć bakterie, które gromadzą się w jamie ustnej, w połączeniu z sodą, która jest również bardzo silny, można uzyskać pastę, które uczynią twoje zęby wyglądają zdrowe i wolne od płytki nazębnej.

Nie należy przerywać czytanie: zmiękczanie pięty i łokcie naturalnie

Skład i przygotowanie

  • 2 łyżki oleju kokosowego.
  • 2 łyżek sody oczyszczonej.

Zmieszanie oleju kokosowego z wodorowęglanu sodu, aż do uzyskania kremowej pasty. Następnie należy przyjąć ją tak, jakby była to normalna pasta do zębów i szczotkowanie jak regularnie robić. Czy co najmniej około 3 minuty, a następnie spłukać, można zrobić to o dwa razy w tygodniu, od pieczenia w nadmiarze może uszkodzić szkliwo.

Sole sodu i wodorowęglan

Sól ma działanie antyseptyczne i wodorowęglan funkcji można usunąć bakterie, które tworzą płytki nazębnej i zneutralizować wzrost bakterii uniemożliwiając kamienia nazębnego luz. można dokonać nie tylko czyści zęby, ale także język, dziąsła i policzki do płukania jamy ustnej.

Składniki i przygotowanie

  • 1 łyżka sody.
  • Łyżeczka sól.
  • 1 szklanki wody.

ciepła woda i dodać sól, proszek do pieczenia, trzeba usunąć do całkowitego rozpuszczenia, a następnie pozwolić woda ma temperaturę ciepłej aby upraw.

Myć jak zwykle, a następnie płukanie trwa sól i wodorowęglan, trzymając go w ustach co najmniej jedną minutę. można użyć trzech lub 4 cztery razy w tygodniu, aby zachować zdrowe zęby.

Nie należy przerywać czytanie: banan i cynamon herbata dobrze spać

Truskawki i olej kokosowy

owoce cytrusowe, takie jak truskawki i oleju kokosowego mieć wybielanie zębów skutki dla dalszego usuwania kamienia nazębnego. Można zrobić ciasto z truskawkami i około 3 łyżeczki oleju kokosowego, szlifować je i tworzy pastę, który będzie używany jako zwykły. W ten sposób usunąć płytkę nazębną, pozostawiając usta czystsze i uniknięcia komplikacji, które często pojawiają się w Twoich zębów, dziąseł i języka.

skórka pomarańczowa

Orange jest bardzo skuteczne rozwiązanie w celu usunięcia płytki nazębnej szybko i skutecznie, dzięki obecności witaminy C koncentruje się w skorupie, która pomaga oczyścić i wybielić zęby bezpiecznie.

NA jak używać tego skórki owoców cytrusowych jest bardzo prosta, wystarczy przetrzeć go na zębach przez kilka minut, z łagodnym, powtarzalnego ruchu, odbywa się to przed szczoteczka do czyszczenia.

Z wszystkich tych porad można już zacząć zauważać czystsze uśmiech, jeśli jednak nie zaleca się konsultację z dentystą, który może pomóc usunąć kamień nazębny i usuwania płytki nazębnej w bezpieczniejszy sposób.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 3 =