Jak zrelaksować się podczas kąpieli stóp detoksykujący

rozluźnij nogi

Aby zrelaksować zmęczone nogi po znacznie lepiej nerwowe i stres wypełnione dzień detoksykacyjnym kąpieli Mogę pomóc, aby poprawić krążenie w kończynach dolnych i odzyskać energię przez kąpiel, aby pomóc rozluźnić nogi.

1. soli Epsom na relaks wyczerpanych nóg

Dodać około 1/4 - 1 filiżankę kąpieli stóp.
Odtruwające w kąpieli soli Epsom uzupełnia poziom magnezu. Eliminuje toksyny. Łagodzi zmęczone i spuchnięte nogi. Poprawia sen. Wygładza skórę.

2. czysty ocet jabłkowy zrelaksować zmęczone stopy

Dodaj 1/4 szklanki kąpieli stóp.
(Jeśli spalić, można dodać więcej wody. Jest prawdopodobne, że jeśli palić to, że działa z grzyba, jeśli je masz, można dodać więcej wody, mniej lub ocet. Ale zawsze zdrowym rozsądkiem, jeśli płonącego esdemasiado, użytkowania inną opcją do kąpieli stóp).
Na odciski i modzele / drop. Eliminuje grzyby. Wygładza skórę. Łagodzi zmęczone nogi i spuchnięte. Pomoc przeciwko śmierdzących stóp. Odtruwa.

3. Relax stopy wodorowęglanem sodowym

Dodać około 1/4 filiżanki do kąpieli stóp.
Neutralizuje chloru w wodzie. Łagodzi zmęczone stopy. Pomoc przeciwko śmierdzących stóp. To pozbywa grzyba nożnego.

4. Bentonit stóp

Dodać 3 łyżki bentonitowej kąpieli stóp. Mieszać ręcznie lub pieszo. Nie używać metalowych glinki bentonitowej wskazane jest używanie w drewnianą łyżką. * Nie należy nigdy używać wody. Wlać wodę stosowany do drenażu. *
Usuwa toksyny z organizmu. To pozbywa grzyba nożnego.

Opcjonalne Olejki eteryczne

  • lawenda - relaks
  • mięta - Toning, łagodzi ból * tylko dodać kilka kropli *
  • paczula - pomaga wyeliminować śmierdzące stopy
  • AlcanfoR - bólu i stanów zapalnych w organizmie
  • eukaliptus - przeciwzapalne
  • tea Tree - pomaga wyeliminować grzyby stóp

* Zachować ostrożność przy stosowaniu olejków eterycznych. Więcej nie jest lepiej. Chociaż wiele oleje są bezpieczne do użycia z dziećmi, należy zrobić własne badania przed użyciem ich do swoich dzieci (lub siebie).

Jak tworzyć i używać wanienki

Napełnij dużą miskę lub wanna z ciepłą wodą (tak gorące jak można znieść). powinieneś używać wanny, które nie są potrzebne w kuchni. Opcjonalnie: Aby utrzymać ciepłej wody, ogrzewania czajnika wody. Idź nalewania gorącej wody z czajnika do kąpieli stóp, gdy chłodne.

Dodaj jedną lub więcej z powyższych opcji. Na przykład, dzięki czemu kąpiel stóp z 1/4 szklanki soli Epsom i z 1/4 szklanki sody oczyszczonej. Dodaj opcjonalne olejki eteryczne. Wystarczy dodać około 4 krople ogółem i tylko 2 krople jeśli jest stosowany mięta. Łączący olejków eterycznych w małej ilości oleju nośnego pierwszy lepszej dyspersji.

Zanurz stopy przez 15-40 minut. Suche stopy ręcznikiem i nawilżają z naturalnym nawilżający (takich jak olej kokosowy), jeśli chcesz. Wyrzucić wodę zawsze.

Trzeba szorstka, sucha nogi?
Można nauczyć się kilku prostych wskazówek na naturalnych suchych stóp, które pomogą Ci się zrelaksować i sprawi, że odzyska zdrowie.

Chcą pieścić swoje stopy więcej z masażem później?
Spróbuj self-masaż na nogi, które mogą zmienić swój dzień i całkowicie odnowić.

Pisanie: zespół życie Lucida


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

75 − 71 =