Jak pozbyć migdałków naturalnie

Zapalenie migdałków jest zapalenie migdałków, których kilka węzłów chłonnych w tylnej części gardła. Migdałki są tam, aby upewnić się, że żadne zarazki przedostają się do organizmu, więc mogą się zarazić od czasu do czasu.

angina angina gardło

Najbardziej rozpowszechnioną formą zapalenia migdałków pochodzi od bakterii paciorkowca. To jest, gdy przychodzi termin paciorkowcowe zapalenie gardła. migdałków opcje medyczne obejmują antybiotyki, a jeśli zapalenie migdałków lub powraca często ustępuje, chirurgiczne usunięcie jest często rozwiązaniem, które proponuje lekarze. Jednak bez migdałków, może być więcej drobnoustrojów do organizmu.

Oznaki i objawy zapalenie migdałków lub anginy

 • ból gardła
 • Migdałki czerwony z białymi lub żółtymi plamami
 • trudne lub bolesne połykanie
 • wychrypiał
 • nieświeży oddech
 • gorączka
 • zimno
 • ból głowy
 • Tkliwość szyi i szczęki

Jak pozbyć migdałków naturalnie

W przypadku wystąpienia jednego lub więcej z tych objawów może oznaczać, migdałki są zainfekowane. Ważne jest, aby podjąć szybkie działania, jeśli zapalenie migdałków jest bardzo bolesne. Oto kilka naturalnych środków, aby rozwiązać ten problem, gdy uda się ustalić odpowiednie leczenie jeśli mają zaawansowany stopień cierpienia w swoim migdałków.

Remedy z kminkiem

składniki

 • 80 g nasion kminku
 • 250 ml wody, przesączono
 • 1 łyżka koniak whisky

instrukcje

 1. Wlać 200 ml wody w nasionach i gotować przez 15 minut. Roztwór powinien być czarne i grube, z teksturą jak mokre zmielonej kawy.
 2. Szczep mieszaniny i dodać 50 ml wody. Zabierz ją do wrzenia.
 3. Dodać brandy lub whisky 1 łyżka
 4. Take 1 łyżkę co 30 minut. Powinieneś czuć ulgę w ciągu dwóch godzin, a wszystkie objawy powinny zniknąć w ciągu 4 godzin.

sok z cytryny

Spożywanie soku z cytryny może pomóc wzmocnić układ odpornościowy i pomaga z objawów związanych z migdałków. Cytryna ma właściwości antybakteryjne i działa również jako roboczego desinflamante zamieni się infekcji. Jako żywność, która jest bogata w witaminę C, to jest pomocne dla organizmu oprzeć infekcji.

Nie należy przerywać czytanie: Leczenie na ukąszenia pcheł

Remedy sokiem z cytryny

składniki

 • sok z cytryny
 • Szkło ciepłej wody
 • Szczypta soli
 • 1 łyżeczka czystych pszczół miodnych

Wymieszać wszystkie składniki i powoli pić ten napój dwa razy dziennie przez kilka dni.
Alternatywnie, można posypać pieprzem i solą morską w pół cytryny, następnie ssać wszystko. Spowoduje to rozluźnić flegmy w gardle. Czy to trzy razy dziennie lub więcej przez kilka dni.

Czyste pszczół miodnych

Miód ma niesamowite właściwości przeciwbakteryjne. To sprawia, że ​​idealnie nadaje się do leczenia infekcji gardła. Woda miód jest bardzo skuteczny i wielkie korzyści nie tylko dla tych dolegliwości, gorzej więcej. 4 łyżki mieszaniny w szklance ciepłej wody i napojów wszystko. Powtarzające się 2 do 3 razy dziennie.

kurkuma

Kurkumę napełnia o właściwościach przeciwzapalnych i przeciwbakteryjnych. Wystarczy szczypta w szklance ciepłego mleka kokosowego lub migdałowym jest doskonałym sposobem walki z dowolnego zlokalizowane w infekcji gardła. Czy można płukać mieszanką ciepłej wody lub wody słonej i łyżeczki kurkumy, który pomoże złagodzić ból i stan zapalny. Płukanie gardła zrobić przed pójściem spać w nocy.

Można również dokonać silniejsze mieszankę umieszczając łyżeczki kurkumy w szklance ciepłej migdałowym lub mleka kokosowego i szczyptą czarnego pieprzu. Picia w nocy przez dwa do trzech dni, aby zobaczyć zmiany.

imbir

Wiele osób korzysta z herbata imbir do leczenia zainfekowanego gardła. To dlatego, że imbir jest zarówno działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Crush małą Cube 2 „imbir w filiżanką wrzącej wody i odstawić, aż napój jest wygodny do picia. Napój ten pomaga w znacznym stopniu łagodzi stany zapalne i infekcje.

Nie należy przerywać czytanie: oczyścić zatkane tętnice i usuwa cholesterol z czosnkiem

sok z cebuli

Sok z cebuli jest doskonała do łagodzenia infekcji, a więc korekta. Wystarczy przepłukać gardło (nie ma) z ekstrakcji soku z cebuli zmieszane z wodą. nieprzyjemne dla niektórych może wydawać, ale właściwości przeciwbakteryjne znaleziono w cebuli są doskonałe.

Zapalenie migdałków leczony za pomocą słonej

Innym prostym sposobem, aby pozbyć migdałków jest skutecznie ze słoną wodą. Wszystko co musisz zrobić, to gargle mieszaniną wody z niewielkim dodatkiem soli morskiej do niego. Jeśli infekcja jest ciężka, to lepiej wziąć trochę ciepłej wody, dodać trochę soli do niego, a następnie dokonać płukania z tego rozwiązania co najmniej dwa razy dziennie. Jest to jeden z najlepszych środków domu migdałków, ponieważ pomaga pozbyć się go natychmiast.

mleko kokosowe i bazylia

Kolejny dobry środek domu można użyć do utwardzenia Twój problem migdałków jest mieszaniną kokosowego mleka gorącego napoju z niektórych świętych liści bazylii dodanych do niego. Można też dodać trochę miodu w tej mieszaniny do lepszych wyników. Pić tej mieszaniny przynajmniej raz może pomóc w walce swój problem migdałków.

Zapalenie migdałków traktowane z pomocą figur

Poświęć kilka figi i dodać je do wrzącej wody. Aby otrzymać mieszaniny pasty. Zastosuj tę pastę bezpośrednio na zewnętrznej części gardła. Pomoże to nie tylko pozbyć się zapalenie migdałków, lecz także ulgę w bólu spowodowane ze względu na zapalenie migdałków.

Jeśli problem utrzymuje się przez kilka dni, ważne jest, aby szukać pomocy u lekarza specjalisty. Angina może być zaraźliwa i nie chcą być zainfekowania naszych bliskich.

Życie pisanie Lucida
Obraz shutterstock


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 6 =

map