10 wskazówek jak zachować płomień miłości

podtrzymanie płomienia miłości

Niektórzy ludzie uważają, że życie w pojedynkę jest ostatnim krokiem trzeba dać w związku i raz udało się nie robić nic innego. Ale dlaczego czasami czujemy się utopił w nas samych? Ponieważ mamy zapominać, że relacja jest zbudowana dni dni i Miłość jest uczuciem, które muszą być uprawiane. Tutaj proponujemy 10 wskazówek jak zachować płomień miłości:

1. Cuídate
Jeśli mieszkają razem przed staraliśmy cuidabas zdrowia i wasze spojrzenia z miłością masz zamiar zatrzymać teraz? Miłość jest czymś więcej niż fizyczne czysty i to jest normalne, że z biegiem czasu pojawiają się zmarszczki i inne konsekwencje upływem lat, ale to nie ty i twój partner zatrzymać mogą nadal czuć przyciąga do siebie i powinien starać się dbać o zdrowie i dbać o ich wygląd.

2. Nie zostawiaj na jutro ...
Wstać, zrobić śniadanie, ubrać dzieci do szkoły, a potem do pracy ... jeśli chcesz sobie sprawę, że jest ciemno, jesteś w łóżku, a może nawet nie mają wspólne kilka czułe słówka z listy partnerem. Nie odkładaj swoich kochających komentarzy lub chwile intymności jutro. Liczy się każdy dzień, każdy najmniejszy gest jest ważny, Nigdy nie żałuj sobie „kocham cię” lub rozważyć strata czasu pożegnania pocałunkiem.

3. Nie należy gromadzić problemy
Jest o wiele lepiej mówić rzeczy rację, kiedy wydarzy. Każda sytuacja, że ​​przeszkadza buduje się w twojej głowie i cicho tylko dostanie że w danym estalles czasowych i wyrazić swoją frustrację w najgorszy sposób, a tym samym stracili szansę na rozwiązanie problemów w zdrowy i konstruktywny sposób.

Nie należy przerywać czytanie: Wykorzystanie kryzysu odnieść sukces osoba

4. Nie należy przestać robić to, co kochasz
Mieszkają razem, nie oznacza, że ​​nie masz własnego życia. Rzeczy, które lubią wcześniej, jeżeli są one zgodne ze swojej obecnej sytuacji, będzie nadal uszczęśliwiać. Ponadto, każdy zachowania ich prywatności pomaga przełamać rutynę i zawsze mają temat rozmowy.

5. Wyraź swoje potrzeby
Wszyscy lubimy zaskakiwać nas i naszego partnera, aby przewidzieć, co chcemy. Ale jeśli to nie jest przypadek, zamknij się i nie przejmuj się, aby pomóc. Jeśli nie chcesz być bardzo jasne, zawsze można uciec się do pośrednich, ale w ogóle, Jeśli jest coś, że trzeba, materiał lub psychiczny, zgłoś jak najszybciej.

6. Tylko rutyna
Kiedy patrzysz to samo co dzień, miesiąc (lub lat) gromadzić i nie zdaje sobie czas. Nie ma potrzeby, aby zorganizować coś skomplikowane i kosztowne, czasami małe szczegóły, które czynią nas szczęśliwymi dni. Nieoczekiwana rozmowa ma powodów innych niż mówiąc pominięcia kwiat z komunikatem obok łóżka ... to małe gesty są co zachować miłość żyje.

7. Aceptarce jakie są
Na pewno istnieje wiele zachowania swojego partnera, że ​​nie podoba w ogóle, zmienić rzeczy i inni wolą nie robić. Ale nie zapominaj, to uczucie może być wzajemne, więc najlepiej jest zrozumieć powody działając w ten sposób i nauczyć się akceptować to, jak jest. Spróbuj zmienić osoby, oprócz tego, że egoistyczne, to może być bardzo negatywne dla związku.

Nie należy przerywać czytanie: Kim jestem, gdzie idę iz kim? Jorge Bucay

8. Idealna miłość
Demystified trochę co masz na myśli przez doskonałej miłości. Twój książę (lub księżniczka w zamku) nie oczekujesz, w rzeczywistości może być tylko w twojej wyobraźni. Jeśli jesteś z kimś, kogo kochasz i uczucie jest wzajemne masz ogromny skarb. Nie pozwól mu odejść tylko dlatego, że istnieje ktoś lepiej gdzieś.

9. Podjąć inicjatywę
Zdarza się, że nieoczekiwany lub po prostu dlatego, że lubimy, otrzymują znak przywiązania może przejść. Wiemy obok osoby, która dba o nas, myślą o nas i chce nas szczęśliwy jest najważniejsze. Zrobić to samo, Przewidywanie swojego partnera i jej niespodziankę.

10. Nic nie jest na zawsze
Albo to jest? W każdym przypadku siły sytuacja nie zajmie Ci żyć wiecznie ze swoim partnerem. Nie rozpocząć związek myśląc, że to będzie trwało wiecznie, jeśli tak musi być i zdasz sobie sprawę, kiedy przyjdzie czas. Tymczasem, na żywo, akcji i cieszyć się związek, który będzie ostatecznie cenne i trwałe, jeśli zarówno punkt do tego samego miejsca przeznaczenia razem i chcą rosnąć razem.

Pisanie: Życie Zespół Lucida


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 7 =