Jak usunąć pieprzyk z octu jabłkowego

Chociaż może to być wyraźnie łagodny pieprzyk lub znamię, można stać się problemem. Istnieje kilka metod do domu, aby je wyeliminować, zwłaszcza jeśli jesteś już pewien, że jest łagodny mol, takie jak ocet jabłkowy cydr.

usunięcie mol

Jedną z rzeczy, o coraz starsza jest, aby dowiedzieć się nowych rzeczy o sobie. Na przykład, kret miał się coraz większy po lewej stronie głowy, tuż pod linią włosów. Faktycznie, zazwyczaj nigdy nie zwrócić uwagę, aż włosy zaczyna oddalać się nieco. Początkowo, było to przeważnie gładkie i płaskie, ale z czasem może się do sucha i łuszcząca i większe, gumka ołówek, dla przykładu.

Trochę o octu jabłkowego

Ocet jabłkowy jest przez fermentację posiekanych jabłek w wodzie i trochę cukru do kilku miesięcy. W pierwszym etapie dzikich drożdżach są dominującym gatunkiem i wykorzystać cukry, w celu wytworzenia alkoholu. Po pewnym czasie, po śmierci drożdży, jest zastąpiony przez bakterie kwasu octowego do rodzaju Acetobacter i inne, które utleniają alkoholu w celu wytworzenia kwasu octowego lub octu. Gdy to zawieszenie jest napięte, kolonie bakteryjne razem w ciekawy substancji zwanej „matką” albo po łacinie, Mycoderma Aceti. Ta „matka” służy jako repozytorium drobnoustrojów w stanie spoczynku, aż do chwili, gdy nadszedł czas, aby go wyjąć i użyć go ponownie, na przykład, aby powrócić do czerwonego wina czerwonego octu winnego. Poza tym kwas octowy, ocet z jabłek zawierają również inne naturalnie występujące kwasy w tym kwas jabłkowy, kwas cytrynowy i kwas mlekowy.

Nie należy przerywać czytanie: 5 Rodzaje brzuchu i co powinien każdy

Najlepszym dowodem zalet VSM odnosi się do jego przeciwbakteryjny i anty-zakaźny, wystarczająco silne, aby hamować drastycznie patogenne szczepy E. coli, jak który zabił ponad 14 osób w Niemczech w 2011 roku, przez cały jedzenia skażonych ogórków. Łatwo jest zauważyć, że VSM to nie tylko składnik smaczny sos, ale skuteczne narzędzie do zapewnienia, że ​​sałatka nie zamierza zaszczepić rzęsiste bakterii. Nie tylko to, ale moczyć warzywa w oleju i octu w taki sam sposób, jak w greckiej sałatki, rzeczywiście zwiększa przyswajalność składników odżywczych. Inne zastosowania ocet jabłkowy przeciwdrobnoustrojowe, to jej stosowanie na ból gardła, płyn do płukania gardła, jak i miejscowo w leczeniu zakażeń grzybiczych, w tym zakażenia drożdży (Candida albicans), grzybicę goleni i grzybica stóp (grzybica spp.), łupież i łojotokowe zapalenie skóry. Mając to wszystko i więcej, ocet jabłkowy jest godnym składnikiem stosowanym w tym, co przedstawiono poniżej.

Jak usunąć pieprzyk z octu jabłkowego

dostawa:

  • waciki
  • Ocet jabłkowy i czysty organiczny jabłkowy, jeśli to konieczne z „macierzystego” wewnątrz.
  • Patch - Bandaże / Tynki

metoda:

  1. Dip połowa wacik w occie jabłkowym wszystko moczenie i wyciskając nadmiar.
  2. Mijając wacik na górze mol.
  3. Użyj Ace bandaż / bandaid celu zapewnienia bawełnę na Księżycu.
  4. Pozostawić wacik tkwi w księżycowej do 8 kolejnych godzin dziennie.
  5. Wykonaj kroki od 1 do 4, aż księżycowy skorupa zaczyna się rozwijać.
  6. Można zastosować wacik nasączony octem tuż przed snem i usunąć go następnego dnia rano przed pójściem do pracy.
  7. Pierwszego dnia, po poprawka została usunięta, księżyc widać „białe”

Nie należy przerywać czytanie 7 porad bardzo praktyczne przeżycie

Dzień 2 leczenia z octu jabłkowego

usunięcie mol octem

Księżyc stał się ciemniejszy raz w ciągu dnia, ale przez Dzień 3 rozpoczął kondycjonowaniu,

Dzień 3 leczenia

usunięcie mol octem jabłkowym

Dzień 4 Leczenie

usunięcie mol naturalnie

Po 4 dniach, zdecydowano, aby nie stosować więcej octu jabłkowego do tego obszaru. Na pierwszy rzut oka wydaje się działać, ale z czerwonego światła wokół księżyca.

UWAGA : To musi być świadomy Ocet jest rozcieńczony kwas. Jego stosowanie na skórę może spowodować zaczerwienienie lub podrażnienie niektórych ludzi.

Ta ciemna plama zakończeniu obierania po kilku dniach, a księżyc nie było. Był tam mały „krater” w głowie, ale z włosami. Obszar nadal leczyć i ponownie napełniony po pewnym czasie.

Jeden miesiąc po zabiegu

usunięcie mol z VSM

Ta metoda była szybka. Być może niektórzy podrażnienie przez Bandita do qutarla lub stosowanie octu na skórze, które każdy powinien podjąć środki ostrożności, w zależności od stopnia wrażliwości skóry wrażliwej.

Po 9 miesiącach leczenia

usunięcie mola ocet ostatni krok

Jest to naturalna metoda wykonywana przy pracach domowych i powierzchniowych dla moli, które są łagodne, jednak zawsze pamiętać o ostrożności, które należy podjąć podczas dokonywania utwardzenia tego rodzaju samowystarczalny. 
W każdym razie, zawsze skonsultować się ze specjalistą w celu wykluczenia nowotworów złośliwych.

Investgación i zespół Translation życie Lucida


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 87 = 96

map