Historia przez Jorge Bucay samodzielności.

Historia przez Jorge Bucay samodzielności.

„Zawsze pamiętam tę scenę: moja kuzynka, znacznie mniejszy niż miałem trzy lata. Miałem dwanaście ...

Byliśmy w jadalni domu babci. Mój kuzyn przybiegł i wziął stolik z przodu. Padł tyłek siedzących na podłodze płacze. Wziął ciężki cios, a wkrótce potem guzek wielkości brzoskwini dołu pojawił się na jego czole.
Ciotka była w pokoju podbiegła do niego przytulić i gdy poprosiłem, aby przynieść lód powiedział mój kuzyn:
- Biedny, biedny stół, który cię uderzył, Chas do stołu ..., a on poklepał meble zapraszając mój biedny kuzyn ją naśladować ...
A ja myślałem ...? Co to jest nauka? Odpowiedzialność nie jest twoje jesteś niezdarny, że masz trzy lata i nie patrzysz gdzie idziesz; obwiniać go na stole. Stół jest źle.

Starałem się zrozumieć, mniej lub bardziej zaskoczony, ukrytą wiadomość o złych intencjach obiektów. A moja ciotka nalegał, że mój kuzyn uderzył go przy stole ...
Uważam, że to zabawne, jako symbol, ale jako nauka wydaje złowieszcze vos never're odpowiedzialny za to, co zrobiłeś, poczucie winy zawsze drugi, winien na zewnątrz, nie jest to inny, kto ma przestać być w Twój sposób, aby nie uderzyć ...

Nie należy przerywać czytanie 7 złych nawyków wobec 7 nawyków miłości, aby poprawić swoje relacje z innymi.

Musiałem przejść długą drogę, aby uciec od wiadomości ciotki świata. To moja odpowiedzialność, aby uciec od tego, co mnie boli. Jest moim obowiązkiem jest bronić tych, którzy mnie boli. Jest moim obowiązkiem jest dbać o to, co dzieje się ze mną i wiem, mój udział w faktach.

Muszę zrealizować wszystko Wpływ ja. Do rzeczy, które się do mnie przechodzą, muszę robić to, co robię. I nie mów, że mogę sobie wszystko to, co dzieje się ze mną, ale jestem odpowiedzialny za to, co dzieje się ze mną z powodu czegoś, jednak małe, pracowałem aby tak się stało. Nie mogę kontrolować postawę wszystkich wokół mnie, ale mogę kontrolować moje. Mogę swobodnie działać z tym, co robię. Muszę zdecydować, co zrobić. Z moich ograniczeń, mojej niedoli, mojej niewiedzy, ze wszystko, co wiem i uczonych, z tym wszystkim, muszę zdecydować, jaki jest najlepszy kierunek działania. I muszę działać w jak najlepszy sposób. Muszę wiedzieć więcej wiedzieć, jakie są moje zasoby. Muszę kochać siebie na tyle, aby privilegiarme i wiem, że to jest moja decyzja. A ja mam, to coś, co przychodzi z autonomii i to jest po drugiej stronie wolności: odwaga.
będę miał odwagę działać jako moich nakazami sumienia i zapłacić cenę. Muszę być wolna, nawet jeśli się nie podoba. A jeśli nie będzie mnie kochać tak jak ja; i jeśli masz zamiar po mojej stronie, jak ja; i jeśli w najdłuższym i najzimniejszych nocy zimowej zostawisz mnie w spokoju i iść ... będziesz zamknął drzwi, prawda? z powodu ciężkiej wiatru. Cerra drzwi. Jeśli to twoja decyzja, zamykasz drzwi. Nie będę prosić cię zatrzymać chwilę dłużej niż chcesz. Mówię zamknął drzwi, bo pobyt i jest zimno. I to będzie moja decyzja. To przemienia mnie w rodzaju bycia niewykonalna. Ponieważ samodzielni są do opanowania.
Ponieważ tylko samowystarczalni obsłużyć go, jeśli chce.
Oznacza to krok naprzód w swojej historii zbyt i swoim rozwojem, inny sposób doświadczania świata i prawdopodobnie znaczy zacząć się uczyć więcej, kto jest po twojej stronie.

Nie należy przerywać czytanie: Życzę ci wystarczająco dużo - nie da się nie opłakiwać tę historię

Jeśli jesteś samowystarczalny, bardzo prawdopodobne jest, że niektórzy ludzie jesteśmy z wami iść ... Może niektórzy nie chcą się zatrzymać. Cóż, trzeba będzie zapłacić za tę cenę. Będziemy musieli zapłacić wspierania niektórych gier wokół i przygotować się do świętowania nadejścia innych (może ...) "


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

81 + = 84

map