7 sposobów, aby uniknąć wzdęcia

Dowiedz się jakie są sposoby, aby uniknąć wzdęć, poprzez zmiany w diecie, takie jak zmiany w nawykach żywieniowych, które mogą prowadzić do naszych jelitach, aby rozwinąć poza normalny powodujących dyskomfort obrzęk że obszar ciała.

wzdęcia

7 sposobów zapobiegania i Licznik wzdęcia spowodowane przez złe trawienie lub niewłaściwa dieta.
Wiele lub niemal wszyscy wiemy, że nieprzyjemne uczucie, kiedy czujesz się słaby i spojrzeć nadęty, wzdęcia oczywiście nie jest zabawa i jest wynikiem wzdęcia. Jeśli spróbujesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, jednak można pożegnać się z wezbranej brzuch i tym irytujące uczucie.

Powoduje wzdęcia

Większość czasu, opuchlizna jest spowodowana działaniami pozornie łagodnych. Może trochę jedzenia je spożywać spowodowane gazy dni lub zjeść obiad zbyt szybko. Lub jeść żadnego jedzenia, które jest łatwo przyswajalne nas. Kristi Rey, zarejestrowany dietetyk w Szpitalu Dziecięcym w Teksasie i rzecznik Akademii Żywienia i Dietetyki, wyjaśnia, że ​​opuchlizna towarzyszy uczucie nacisku na dnie, a czasami w nadbrzuszu nazywa wzdęcia.

Jak dzieje wzdęcia

Rozdęcie brzucha jest często wynikiem zwiększonego poboru gazów lub soli. Kiedy spowodowane spożyciem soli, winowajcą jest jedzenie zbyt wiele żywności ładowane z sodu, który zabierze Cię do zatrzymania płynów. ale wzdęcia mogą być również spowodowane przez nadmiar gazów, który występuje podczas jedzenia niektórych pokarmów siedzieć w żołądku lub nie prawidłowo trawione. Bakterie żyjące w paszy jelita na cukrów w żywności, powodując jego zapalenie i gazu, co może prowadzić do pęcznienia i uczucie rozdęcia żołądka.

Nie należy przerywać czytanie: 5 kroków do maksymalizacji czyszczenia zdrowia nadnerczy, odpornościowego, pokarmowego i tarczycy

Co powinniśmy zrobić, aby uniknąć wzdęcia

Przyczyny wzdęcia

Jeść mniej soli

Sól przyciąga wodę, co powoduje wzdęcia i obrzęki. żywność o niskiej zawartości sodu są najlepsze opcje do wyboru, aw przypadku stosowania soli jak zaleca soli morskiej.

Dodać imbir do posiłków

 Imbir jest długa tradycja lekarstwem na obrzęk. można wziąć kawałek świeżego imbiru i dodać go do zup, gulaszu i mieszać-smażone z wyśmienitych rezultatów, które pozwoli Ci cieszyć się przebicia brzuch.

Unikaj białej pasty i inne pokarmy przetworzone

Pasty są proste węglowodany, które są znane w celu uzyskania szerokiego obrzęk. Jedną z opcji jest, aby przejść do brązowego ryżu i makaronu całego pszenicy.

Ciesz się każdym kęsem

pamiętać, że żucia jest pierwszym krokiem w trawieniu, więc powinny mieć znaczenie, na jakie zasługuje. Jako bonus, kiedy żuć dobrze zazwyczaj jedzą mniej koncentrować się na każdym kęsie. Jedzenie w pośpiechu wtedy doświadczyłem słabe trawienie.

Trzymaj się z dala od sztucznych substancji słodzących

Czy wiesz, że guma do żucia może spowodować obrzęk i czuję, że napoje zawierające substancje słodzące, takie jak sorbitol i ksylitol, aspartam może spowodować, że brzuch jest wzdęty? Dowiedz się więcej o niebezpieczeństwa spożywania napojów bezalkoholowych lub diety gazowane i Substancje toksyczne w gumie do żucia.

Wybór odpowiedniego owoce

Niektóre z Twoich ulubionych potraw zawierają duże ilości fruktozy, co powoduje wzdęcia i gazy, szczególnie w tym złym połączeniu z innymi owocami lub receptur. Najczęstszymi są owoce tym banany i jabłka. Dlatego, aby owoce niskiej fruktozy, jagody, melony i winogrona, które są łatwiejsze do strawienia kij.

Zespół świadome życie


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 68 = 73