Co to jest rwa kulszowa i lumbago i jak można ją leczyć

Rwa kulszowa i lumbago najczęściej wynikiem nerwów z kością, znajduje się wewnątrz kręgosłupa, ściągnięty wygląd, zwykle dlatego, że mięśnie nie posiadające kolumny są słabe, brak ćwiczeń wzmacniających i rozciągających, może też zdarzyć, że krążek, mały karimata się między kręgami , dzięki czemu pad, to przepuklina, a część z nich naciśnij jeden z nerwów wychodzących z kręgosłupa.

Co to jest rwa kulszowa i lumbago

Ponadto, według medycyny chińskiej, bóle rwy kulszowej i ból pleców są spowodowane zaangażowaniem nerek i pęcherza, a jej wielu przyczyn, na przykład przez jeden genetyczny rodzi się z niedoborem tych narządów.

Także wpływają na złą dietę z nadmiarem mięsa, sery, pikantne, kawy, soli, alkoholu i brak zdrowej żywności, takich jak warzywa, sałatki, warzywa, zboża, owoce, dużą ilością płynów (z płynami nie powinien wydać do końca i pić dużo wody, ponieważ chcemy spowodować wyczerpanie i późniejszej niewydolności nerek).

Z drugiej strony, zgodnie z teorią psychosomatycznych, gdzie nasze emocje wpływają na stan naszego ciała, ból w nerwu kulszowego, może to oznaczać pewne dolegliwości, które znajdują odzwierciedlenie w tych częściach ciała. Nie wszyscy, ale zastanawia się nad swoimi powtarzających się stanów emocjonalnych i sprawdzić, czy przekształcenie w ogóle, może wpłynąć na poprawę.

leczeniu rwa kulszowa i lumbago

Rozwiązania do łagodzenia rwa kulszowa i lumbago

Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami i dostać łagodzenia bólu rwa kulszowa Jeśli zrobisz to prawidłowo i regularnie, aż ból zniknie.

Masaż dotkniętych nogi i dolną część pleców

  • Dodać olej Hypericum lub C w słodki olejek migdałowy, kilka kropli olejku rozmarynowego i niektóre ekstrakt arniki (Act jako środki przeciwzapalne).
  • Miejsce ręcznik pod osoby, twarz pacjenta w dół z poduszką pod żołądka do dolnej części pleców nie pozostaje wciśnięty, jeśli jesteś tak niespokojny odłożone
  • Zacznij masować stopy, a potem po prostu trochę na pierwszy rub, to wzrośnie, a potem iść rozgrzewa mięśnie, staje się coraz trudniejsze, jak gdybyś wyrabiania chleba i rysowanie linii z wszystkich palców, od dołu do góry przez bliźniąt w dołu podkolanowego (z tyłu kolan), pod i na boki w udo lub w kości udowej.
  • W końcu, aby przejść pośladki, ugniatanie zwłaszcza ten obszar, widzimy kulki obrębie tych mięśni pośladkowych, które reagują na zapalenie dotkniętych nerwów, z masażem, aktywizacji obszarów obiegowe rozpuści a ból zniknie.

Nie należy przerywać czytanie: Prawdę Cukier: słodki złodziej życia. (Part 2)

Terapia ciepła / ICE

Gdy jest we wczesnych stadiach bólu, stosowanie worków załączając ciepło i na zimno (okłady z lodu) do łagodzenia bólu rwy kulszowej jest również doskonałym czynnikiem pomaga zmniejszyć stan zapalny. Przy zastosowaniu ciepła pomaga złagodzić lub rozluźnić mięśnie, użyj lód pomaga zmniejszyć obrzęk i stan zapalny. Również, koc elektryczny może skutecznie służyć.

szkolenie

Kręgarzy i fizjoterapeutów polecam te serię ćwiczeń (powyżej) stosowane, aby uzyskać ulgę w bólu z rwy kulszowej i lumbago. Są one bardzo skuteczne w obniżaniu ból nóg, a także scentralizować (coraz to prowadzić do dolnej części pleców). Platícalo z terapeutą przed rozpoczęciem terapii. zbyt dużo reszta nie jest zalecane.

Alviar ćwiczenia dla rwy kulszowej i lumbago

Leczenie kręgosłupa lędźwiowego i dekompresji

Terapia przy użyciu niektórych terapeutów, nazywa obsługi trakcyjnej. Pomagają niektórych instrumentów oddzielają kręgi lędźwiowe, pozwala komponować materiał dysk jest wchłaniane do materiału tworzącego dysk zewnętrzny. Ta opcja jest doskonała biorąc pod uwagę tylko wtedy, gdy ból rwa kulszowa nie poprawi z innych alternatyw terapeutycznych.

Poprawa postawy

higiena postawy jest ważna, to znaczy siedzieć na twardych siedzeniach z tyłu proste i dobrze obsługiwany Nerki pełnią gorące nerki i uniknąć zimnego powietrza, boku spać z ugiętymi kolanami i z poduszką między obiema nogami, unikać podnoszenia obiektów z podłoga bez zginania kolan.

Nie należy przerywać czytanie: jelitowe problemy mogą być spowodowane przez stres

psychiczne i emocjonalne uzdrowienie

Nie zapomnij o zdrowie emocjonalne. praca wnętrz (medytacja / refleksji / mieć świadomość), aby obserwować lęki, które blokują nas, a które mogą być odzwierciedlone w naszych dolegliwości w naszym ciele, jest bardzo ważne. Spróbuj sprawdzić, czy istnieje związek między bólem i lękiem, że some're zamierza go teraz pracować korzeń. Ból może być odzwierciedleniem tego, jak jesteśmy przechodząc wewnątrz i ból rwa kulszowa nie jest wyjątkiem. Tak więc, najpierw rozwiązać te lęki i cierpienia, może być przede wszystkim pierwszy krok do zrobienia lub przynajmniej nie wychodzi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 + = 24

map