Jakie rodzaje ludzie powinni unikać imbir

korzeń imbiru jest jednym z rośliny lecznicze przyrody i został wykorzystany do jej smaku i zdrowia potencjale tysięcy lat. Jednakże, imbir jest rośliną, której uprawnienia należy obchodzić się ostrożnie, istnieją pewne typy ludzi, którzy powinni unikać ryzyka imbir, które istnieją, aby je podjąć. Czy jesteś jedną z osób, które powinny unikać lub ograniczyć spożywanie imbiru? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się.

uniknąć imbir

Imbir ma silne właściwości lecznicze

Pisaliśmy już o tym, jak można wykorzystać imbir jako lekarstwo dla dobrego zdrowia.

właściwości imbiru, które promują zdrowie dla pokoleń zostały sprzedane przez szeroko zakrojonej grupy osób, od starożytnych ludów Azji do współczesnych guru zdrowia. Aby uspokoić rozstrój żołądka i pomoc w trawieniu w celu łagodzenia bólu i zabijania komórek nowotworowych, korzystne właściwości imbiru uruchomić gama.

Wiele osób może doświadczać poprawy ochrony zdrowia za pomocą proszku imbiru w żywności lub jako suplement diety, ale Imbir nie jest najlepszym rozwiązaniem dla wszystkichs. Omówimy pewne sytuacje, w których należy unikać imbir i / lub używane oszczędnie.

Jakie rodzaje ludzie powinni unikać imbir

Ryzyko spożywanie imbiru. Kiedy należy unikać imbir (lub zmniejszenia zużycia)

Imbir może oddziaływać źle z niektórych rodzajów leków na receptę dla stanu zdrowia. Diabetycy, osoby z nadciśnieniem i osób z zaburzeniami krzepnięcia, konieczne może być ostrożność rozważając użycie imbiru w leczeniu innych chorób.

Osoby biorące leki na krzepliwość krwi

Imbir może cienki CLOe, co oznacza, że ​​mogą być nieodpowiednie dla osób, które biorą leki na krzepnięcie krwi lub mają zaburzenia krzepliwości krwi. Mówić o swojej chęci do podejmowania imbir z lekarzem przed użyciem, szczególnie jeśli pacjent przyjmuje leki na krzepnięcie krwi lub rozrzedzenia krwi w celu ustalenia, czy imbir jest właściwym wyborem dla Ciebie.

Osoby biorące leki na cukrzycę powinny unikać imbir

Imbir ma naturalną tendencję do obniżenia poziomu cukru we krwi i jako takie, jest jednym z 8 najlepszych przypraw i ziół na cukrzycę typu 2 dla osób chorych na cukrzycę i osób przedcukrzycowym, którzy kontrolują ich stan tylko poprzez dietę, może to być dobra wiadomość.

Nie należy przerywać czytanie: Niedobór magnezu - objawy i rozpoznanie

Jednak ludzie biorący leki na cukrzycę (takimi jak metformina lub podobne leki, lub użyć zastrzyki insuliny do kontrolowania poziomu cukru we krwi), powinni być świadomi skutków imbir na poziom cukru we krwi oraz omówienie stosowanie imbiru z lekarzy, którzy przepisują przed kontynuowaniem jego stosowania, to znaczy, aby utrzymać poziom cukru we krwi spada zbyt nisko.

Osoby używające leków na nadciśnienie

Niektóre leki stosowane do kontroli nadciśnienia tętniczego, jak blokery kanału wapniowego (np Norvasc, CARDIZEM, etc.) mogą wchodzić w interakcje z imbiru, powodując ciśnienie krwi i / lub częstość akcji serca, spadek do poziomu niezdrowych, to prowadzi do nieregularnych uderzeń serca lub innych powikłań. Najlepiej jest unikać imbir, ale najlepiej porozmawiać z lekarzem.

Omawia zastosowanie imbiru i możliwość korekty w dawce z lekarzem, jeśli pacjent przyjmuje leki stosowane w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi.

Ryzyko biorąc imbir z kamieni żółciowych

ludzie z kamieni żółciowych może znaleźć swój stan pogłębia poprzez zastosowanie imbiru.

Pęcherzyka żółciowego jest mały woreczek jak struktura jest pod wątroby i połączony z nim przewód żółciowy. Woreczek żółciowy służy jako magazynu żółci, która rozkłada tłuszcze w jelitach.

Woreczek żółciowy magazynuje żółć aż zawartość tłuszczu w układzie pokarmowym wymaga. Kamica żółciowa często tworzą się w pęcherzyku żółciowym, co zwykle powoduje pewne problemy. Jednakże, jeśli migrować do przewodu żółciowego i się nie zatrzymany, mogą one blokować przepływ żółci, powodując żółci w akumuluj wątroby.

Imbir, gdy podjęte w dużych ilościach, może zwiększyć produkcję żółci, i najwyższy poziom skurcze pęcherzyka żółciowego może wstrząsnąć kamieni żółciowych i do pobytu w drogach żółciowych. Kamień uwięziony w przewodzie żółciowym może spowodować poważny stan, który może wymagać natychmiastowej operacji.

Należy zauważyć, że nie wszyscy lekarze zgadzają się, że imbir jest szkodliwe, jeśli masz choroby pęcherzyka żółciowego, a niektórzy lekarze medycyny chińskiej polecam imbiru jako leczenie kamieni żółciowych ze względu na jej właściwości pobudzające żółć. Stosować się do zaleceń lekarza, aby wziąć imbir, jeśli masz choroby pęcherzyka żółciowego.

Nie należy przerywać czytanie: Orzechy walka z chorobą Alzheimera

Jeśli masz kamienie żółciowe można rozważyć użycie cytryny wody do rozpuszczenia.

Kobiety w ciąży i spożywanie imbiru

Według National Library of Medicine w Stanach Zjednoczonych, stosując imbir podczas ciąży jest kontrowersyjna.

Istnieją pewne obawy, że imbir może mieć wpływ hormonów płciowych płodu. Jest też raport z poronieniem w 12 tygodniu ciąży u kobiety z zastosowaniem imbiru na poranne mdłości. Badania kobiet w ciąży wskazują jednak, że imbir może być bezpiecznie stosowany na poranne mdłości bez szkody dla dziecka.

Ryzyko wystąpienia wad rozwojowych u noworodków kobiet przyjmujących imbir nie wydaje się być wyższa niż zwykle tempie 1% do 3%. Ponadto wydaje się, że zwiększone ryzyko przedwczesnego porodu lub niską masą urodzeniową.

Istnieją pewne obawy, że imbir może zwiększać ryzyko krwawienia, więc niektórzy eksperci nie zalecają używać w pobliżu swojej terminie. Jak w przypadku każdego leku podawanego w czasie ciąży, ważne jest, aby rozważyć korzyści w porównaniu do ryzyka. Przed użyciem imbir podczas ciąży, porozmawiaj z lekarzem o tym.

Ile powinno się spożywać imbir

Większość ludzi tolerują również imbir, i uważają, że jest bardzo przydatny do kontrolowania czegokolwiek od łagodnego zaburzenia trawienne żołądka lub, w tym nudności i wymioty, ból stawów i bólu miesiączkowego.

Według Maryland Medical Center, dla ludzi, którzy mają inne choroby lub zdrowia w liście ostrzeżenia omówionej powyżej, trwać do 4 gramów sproszkowanego imbiru dziennie jest bezpieczne, podczas gdy kobiety w ciąży nie powinno trwać dłużej niż 1 g dziennie. Imbiru stosowano w próbach klinicznych, w dawce 250 mg do 1 g, od 3 do 4 razy dziennie.

Imbir jest dobrze, może być stosowane zarówno świeże lub sproszkowanej postaci. W postaci proszku jest bardziej skoncentrowany, a zwykle do konwersji świeży proszek imbiru, jedna łyżka świeżego korzenia imbiru równa 1/4 łyżeczki imbir suszony.

Życie pisanie Lucida
Obraz shutterstock


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 3

map