koktajle bananowe retencji płynów i schudnąć

koktajle bananowe retencji płynów i schudnąć

Kiedy mówimy o najbardziej tuczu owoców banany automatycznie przychodzą na myśl o wysokiej zawartości cukru, tak Jest to żywność, która reguła kiedy zaczęliśmy diety niskokaloryczne, aby schudnąć. S

ednak Najnowsze badania wykazały, że banany mogą być bardzo korzystne w zbilansowanej diecie, ponieważ dostarczają one wiele składników odżywczych dla naszego organizmu, takich jak potas, minerału, który pomoże usunąć nadmiar płynu, który gromadzi się w organizmie, powodując obrzęk i złe samopoczucie.

mleczny banan, aby zapobiec zatrzymanie płynów i schudnąć

zatrzymanie płynów jest problemem, który może mieć różne pochodzenie, najczęściej rodzaj hormonu wytwarzanego w okresie dojrzewania lub w przypadku kobiet, w wyniku ciąży, menopauzy lub działaniem pigułki antykoncepcyjne.

Innym z powodów dlaczego występuje jest złym karmienia, brak sodu w naszym ciele lub niektórych chorób serca lub wątroby. Ten problem powoduje nasze ciało pęcznieje i sprawia, że ​​czujemy ciężki, gdyż uniemożliwia nasze ciała działają prawidłowo.

Nie należy przerywać czytanie: 5 sposobów, aby wyeliminować słoniny

Właściwości banana odchudzanie

Potasu, jak już wspomniano, Ułatwia nasze ciało usunąć nadmiar cieczy, która gromadzi się w organizmie. Z tego powodu, włączenie banana zalecane w naszej diecie, Jako jeden średniej wielkości może wynosić do 500 mg tego elementu.

Ostatnie postępy wykazały, że pomaga nam przyspieszyć nasz metabolizm, co zwiększa spalanie kalorii w organizmie. Dlatego jest idealna do łączenia z innymi pokarmami, które działają podobnie przeciwko tłuszczu, podobnie jak wszystkie zielone warzywa liściaste, żurawiny i imbiru.

Podaż energii bananów

Ten owoc jest doskonały naturalny tonik energii dzięki wysokiej zawartości glukozy, a także prezenty Wysokie poziomy witaminy A, B, C, E, i inne bardzo korzystne dla naszego organizmu składników odżywczych takich jak wapń, magnez, potas, fosfor, krzem, żelazo. Wszystkie te elementy pomogą nam schudnąć szybko i są również bardzo korzystne dla naszego ogólnego zdrowia, pomaga zachować młodość i elastyczność masy mięśni i skóry, oczyszcza krew, zapobiegając problemy z wysokim ciśnieniem krwi i promowanie lepszego trawienia.

Banany i szpinak smoothie

Z tego przepisu będziemy potrzebować banan, 200 g świeżego szpinaku, naturalnego jogurtu, dwie łyżki organicznych produktów pełnoziarnistych i czystego miodu. Aby przygotować tylko musimy wyrzucić wszystkie składniki w blenderze i pokonać go. Idealny do robienia go jako substytut śniadania.

Nie należy przerywać czytanie: Eating łososia pomaga snu i lepiej radzić sobie z dnia

Banana smoothie i siemię lniane

Musimy banan, szklanka soku pomarańczowego, dwie łyżki nasion lnu, które są doskonałe do czyszczenia jelit, a tym samym do zmniejszenia tkanki tłuszczowej szybciej, a dwa białka serwatki, która zawiera bardzo dobrej jakości. Do jego przygotowania kładziemy wszystkie składniki w blenderze aż dobrze zintegrowane. Najlepiej jeśli jest podjęte zimno. Z nich można się trzęsie

Pisanie: Życie Zespół Lucida


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =