Niebezpieczeństwo szczepionek

Co faktycznie zawierają szczepionki? MSG (glutaminian sodu), formaldehyd, aluminium i rtęć. Odkryj, jak szczepionki są niebezpieczne dla zdrowia i jakości życia.

Szczepionki są niebezpieczne dla zdrowia

Szczepionki są niebezpieczne dla zdrowia

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się co naprawdę potrzebuje w szczepionkach? Jakie są zagrożenia, które występują w szczepionkach? Według "USA Centra dla dodatków Disease Control szczepionek„Wszystkie poniższe składniki powszechnie stosowane jako dodatki do szczepionek:

  • aluminium - Lekki metal, który powoduje demencję i chorobę Alzheimera.
  • antybiotyki - Chemikalia, które promują superbakterii, które są odporne na antybiotyki i zabójczo którzy zabijają dziesiątki tysięcy Amerykanów rocznie.
  • formaldehyd - Jest to chemiczny używany do zachowania ciała. Jest wysoce toksyczne dla układu nerwowego, powodując ślepotę, uszkodzenia mózgu i drgawki.

USA Departament Zdrowia i Usług Społecznych otwarcie przyznaje, że formaldehydu powoduje raka. To można zobaczyć na własne oczy na stronie internetowej "National Toxicology Program„Która prezentuje 12 sprawozdanie w sprawie dodatków rakotwórczych.

Poniższy PDF przyznane przez National Toxicology Program jest zapomnieć Całkowicie wymienić formaldehydu w szczepionkach. Jest to "brudny mały sekret„Rząd i przemysł szczepionka.

Formaldehydu powoduje białaczkę szpikową i rzadkich takie jak rak części nosowej gardła i sinonasal. Zobacz raport tutaj.

  • Glutaminian sodu (MSG) - neurotoksyczne chemiczny zwany „excitotoxin”. To powoduje, że neurony w mózgu są w stanie overexcited do punktu śmierci.

MSG jest toksyczny nawet jeżeli jest spożywany w pokarmach, powodując bóle głowy, takie jak migrena lub uszkodzenie układu hormonalnego. Nigdy nie należy wstrzykiwać MSG w organizmie. Ale to, co dzieje się po wstrzyknięciu szczepionki.

  • Tiomersal (rtęć)- związek o metylortęć powoduje poważne, trwałe uszkodzenie układu nerwowego. Rtęć jest wysoce toksyczny dla mózgu. Nigdy nie należy dotykać go łykać lub wstrzyknięcia rtęci w każdej dawce. Nie ma bezpiecznej dawki rtęci, rtęć po prostu dlatego, że nie jest bezpieczny!

Lekarze często zostać przesunięta kłamać i mówić, że nie ma rtęci w szczepionkach. Nawet CDC (Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom), Przyznaje się, że szczepionki zawierają jeszcze rtęć (timerosal).

Ponadto, Narodowe Programy Toxicology Przyznaje w swoich dokumentach, że „może produkować małe, ale wymierne wzrost poziomu rtęci we krwi” Widok raportu w języku angielskim.

Niebezpieczeństwa tiomersalu

  • Niebezpieczeństw tiomersal obejmują neurotoksyczność i nefrotoksyczność. (Trudności w mózgu i nerkach)
  • Podobne profile toksykologiczne pomiędzy etylortęci i metylortęci zwiększyć możliwość neurotoksyczności może również wystąpić przy niskich dawkach tiomersalu.
  • Nie istnieją żadne wytyczne dotyczące bezpiecznego narażenia na etylortęci, metabolitu tiomersalu.
  • W ocenie stwierdzono, że stosowanie tiomersal jako środek konserwujący w szczepionkach mogą okazać się pewną ilość rtęci, która przekracza te zalecane przez Agencję Ochrony Środowiska (EPA) u niemowląt w ciągu pierwszych sześciu miesięcy od wzorców życiowych.

• W Stanach Zjednoczonych i gdzie indziej, thimerosal jest nadal obecny jako środek konserwujący w niektórych szczepionek podanych dla małych dzieci, a także innych produktów biologicznych zalecane podczas ciąży. Thimerosal jest nadal podawany środek konserwujący w niektórych szczepionkach dla młodzieży i dorosłych. Ponadto, thimerosal jest nadal używany na całym świecie jako środek konserwujący szczepionki.

Raport zawiera również badania przeprowadzone przez FDA jakoś okazało się całkowicie bezpieczne. Twierdzi również, że producenci szczepionek są "praca„W celu usunięcia tiomersalu ze szczepionek, ale w rzeczywistości jest to nadal produkowane bezpośrednio do szczepionek.

Nawiasem mówiąc, raport ten pokazuje również, że FDA wymaga konserwantów, takich jak nazywa tylko thimerosal "wielodawkowa„, Zawierający więcej niż jedną dawkę szczepionki. Firmy farmaceutyczne mogłyby, gdyby chcieli produkować szczepionki pojedynczej dawki rtęci / bez tiomersalu. Ale nie wybrać, bo to jest bardziej opłacalne produktów zawierających rtęć i wielodawkowych szczepionkach.

Jak sama przyznaje, że raport „Środki konserwujące nie są wymagane dla produktów opracowanych w pojedynczej dawce, jednak wiele dawek są preferowane przez niektórych lekarzy i klinik, ponieważ często są one tańsze w przeliczeniu na dawkę szczepionki i wymagają mniej miejsca . „Więc dlaczego dziecko jest wstrzyknięto szczepionki może być zmniejszona do kwestii pieniędzy i zysku oszczędność miejsca na półkach.

Co mówi się o kontrowersyjne kwestie takie jak: "Rtęć w szczepionkach jest teoria spiskowa"
Powiedziałem wiele "sceptycy„A lekarze, nie ma czegoś takiego jak rtęć w szczepionkach, i że taka propozycja nie jest niczym więcej niż”szalona teoria spiskowa”. Że tylko dowodzi, jak nieświadomi są sceptycy, lekarzy i pracowników służby zdrowia, ponieważ pokazuje, że nie mają pojęcia, co jest w szczepionkach są rozprowadzane wśród ludzi. Albo, co gorsza, próbują oszukać ukrywanie i przeinaczanie informacje mogą być podane do wiadomości publicznej.

Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć na stronie internetowej CDC w sprawie dodatków do szczepionek, która otwarcie przyznaje, że te chemikalia są wykorzystywane w szczepionkach teraz. To nie jest teoria spiskowa, jest obecna produkcja szczepionki sytuacja dzisiaj.

Aw przypadku CDC usuwa tę stronę, oto zrzut ekranu, podjęte w dniu 22 października 2012 roku, pokazując dokładnie to, co było na stronie o dodatki w szczepionkach: Zobacz obraz.

Czy czujesz ból głowy po szczepionce? To uczucie chemikaliów zasilających mózg.

Teraz pomyśl o tym: Najczęstszym skutkiem ubocznym szczepionki jest ból głowy. CDC przyznaje się, że ponad 30 procent szczepionek wytworzenia głowy lub migreny. Pomyśl o tym: Co może być w szczepionkach, aby powodować bóle głowy, migreny oraz uszkodzenia mózgu?

Co o rtęć, formaldehyd, aluminium i MSG?

Nawet jeśli wierzysz w teorię szczepionek jako użyteczny sposób na pociąg układ odpornościowy rozpoznaje patogeny, aby w jaki sposób ktoś (zwłaszcza lekarz) uważa, że ​​jest w porządku, aby wprowadzić ludzi z formaldehydem rtęć, glutaminianu sodu i aluminium? Szczepionki są niebezpieczne zawierać takie dodatki.

Szczepionka sprzedawcy jest pogląd, że każda szczepionka zawiera jedynie małe dawki są bardzo toksyczne, więc jest dobrze wstrzykiwano im. Jednak argument ten błąd krytyczny: Amerykańskie dzieci otrzymują więcej niż dwadzieścia strzałów przed 6 lat włącznie. Jaki jest łączny efekt wszystkich tych szczepionek, oprócz rtęci z wypełnień dentystycznych i przetworzonej żywności? Jaki jest wpływ rtęci wstrzykuje się immunologicznym tłumione dziecka żyjącego w stanie chronicznego niedoboru żywieniowego?

Naukowcy nie znają odpowiedzi, ponieważ badania te nie zostały przeprowadzone. Więc udawać, że nic złego się nie stało i przeć coraz więcej szczepionek niemowlęta, dzieci, a nawet kobiet w ciąży. Grają w rosyjską ruletkę z naszymi dziećmi, innymi słowy, wystawiając je na każdym wstrzyknięciu może być przyczyną drgawek, śpiączki, autyzm lub śmierć.

Źródła: www.naturalnews.com
Dodatki do szczepionek: www.cdc.gov/vaccines/vac-gen/additives.htm

Tłumaczenie i badania Lucida życie ze wszystkimi prawami tłumaczeń zastrzeżone.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 26 = 29