Chodzenie Filipiny i jego urokliwe krajobrazy

Filipiny Jest to idealne miejsce dla młodych turystów, zwłaszcza dla jego plaż niepowtarzalnym pięknem, ale również dlatego, że dodatkowo Usługi cechy, jedzenie i bardzo tani transport. Różnorodność krajobrazów, wśród których wulkaniczne szczyty, Filipiny sprawia, że ​​punkt zainteresowania dla miłośników przyrody i przygód odkrywców. Jest on podzielony na trzech głównych obszarach geograficznych, takich jak: Luzon, Visayas i Mindanao.

Spacer w Filipiny

Magiczny objazd Filipin

w Wyspa Luzon Uważamy, Manila, stolica Filipin, gdzie wpływy kulturowe widać kontrast, dziedziczone z różnych krajów, z tradycjami regionu. Duża populacja miasta z wielu atrakcji do zaoferowania, chyba najbardziej uderzające bycia murem Intramuros nazwa obszaru, gdzie klasyczne i nowoczesne kombajny, z Najstarsza dzielnica w Manili. Historia, kultura, centra handlowe, parki rozrywki i są częścią codziennego życia w tym wielkim mieście.

Kościół Manili na Filipinach

Katedra Manila.

Filipińska Miasto

wynik

centrum Manila

Miejsca takie jak Fort Santiago, San Agustin Kościoła, Centrum Kultury Filipin, The Katedra Manila, Pałac Malacanang i Muzeum Rizal Park, Muzeum Pambata, Metropolitan Museum of Art, Manila Ocean Park, Muzeum Narodowe i Zoo Avilon, to mała próbka tego, co warto zwiedzać w Manili. Baywalk zachody słońca na deptaku, lub noce rozrywki na zewnątrz, nie mogą być pomijane.

Nie należy przerywać czytanie: Toskania, miejsce narodzin włoskiego plastyki

obszar Luzon Oferuje on inne atrakcje, takie jak wydmy w Ilocos, który może być nadmiar w 4 × 4 pojazdów specjalnego dla niego. Jest to miejsce, gdzie jest najbardziej zauważalny wpływ hiszpańskiej, gdyż odbywają się liczne kościoły. Najpiękniejsze plaże znajdują się w prowincji Unia, gdzie nawet początkujący mogą ćwiczyć adrenaliny surfowania.  Pangasinan zawiera naturalny obszar zwany Sto Islands, z pięknymi formacjami skalnymi i systemów jaskiniowych. W Banaue Rice Tarasy jest wspaniały, wzgórza wypełnionych jaskiń, jezior i pięknymi wodospadami. Bulacan jest kulinarny miasto Luzon, i Rizal artyści.

tarasy ryżowe w Filipiny

tarasy ryżowe, region uprawy na Filipinach.

Miejsce docelowe, aby nigdy nie zapomnieć

W obszarze geograficznym obejmujący Wyspy Visayan, w centralnej Filipinach, jazda jest zwykle bardziej spokojny i sielankowy. Prowincja Cebu, Najstarsze miasta archipelagu, jest pełen kurortów na jego brzegach. Można odwiedzić Bazylika mniejsza Santo Nino i Krzyż Magellana i nurkowania, Moalboal, tanie miejsce. Bohol Island z zadowoleniem przyjmuje najmniejszą małpę na świecie, oprócz Hills czekolady, 1200 ciemnobrązowych wzgórz, produktów wapiennych, które je tworzą. Panglao island, na południe od Bohol, jest bardzo turystycznie na jego bardzo niskie ceny, najlepsza plaża Alona Beach.

Chocolate Hills

Chocolate Hills, zestaw 1200 Hills.

Mindanao, Tymczasem jest to Druga co do wielkości wyspa kraju, charakteryzuje się geologicznej urody. ma wysokie góry, pojedyncze szczyty wulkaniczne, wysokie płaskowyże i szerokie równiny. Prowincje Bukidnon i Lanao del Sur Są rozległe płaskowyże, które otaczają liczne wulkany. W jego pobliżu można zobaczyć wodospady niezwykłej wysokości i Jezioro Lanao, Drugim co do wielkości na Filipinach.

Nie należy przerywać czytanie: Magical Towns Stoned zobaczyć w Europie

zaczarowany miejsce

Magiczny krajobraz z Filipin

chodzenie Filipiny

Pisanie: Życie Zespół Lucida
Zdjęcia: shutterstock


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2

map