Jak zapobiec ugięcia karku naturalnie

Jak wiek postępu, skóra szyja zaczyna tracić swoją jędrność i elastyczność, a dzieje się to, co jest znane jako ugięcia karku. Ale można uniknąć tego problemu z niektórych naturalnych metod, które znajdziesz poniżej.

zapobiec ugięcia szyi

Ten problem powstaje estetycznym, ponieważ czasami nie obsługuje szyi kości, to znaczy, że jest konieczne, ilość włókien kolagenowych, proces ten powoduje, że skóra właściwa tracić wytrzymałość i staje się sucha łatwo. Aby uniknąć takiej sytuacji ważne jest, aby wiedzieć, jak zapobiec ugięcia karku naturalnie patrzeć jędrna i nawilżona. A co lepsze niż doskonałe maski dbać o tym regionie.

domowe maseczki do ugięcia karku

można odwrócić lub zapobiec ugięcia karku po zastosowaniu co niektóre z tych receptur pomogą Ci poprawić kondycję skóry i uczynić go bardziej odporne, dzięki czemu szyjka może wyglądać kilka lat młodziej.

fig maski

Poza tym, że owoce bogaty w kwas oleinowy, kwas linolowy, kwas jabłkowy, witamina C i beta-karoten, fig służy do leczenia zwiotczenie skóry szyi przyczyniają się do regeneracji. Jego przygotowanie wymaga następujących elementów:

 • Pulga czarny fig
 • Kilka kropel cytryny

proces

Zaczyna bić pcheł czarny rys w pojemniku, w którym może zostać zgnieciony musi zawierać trzy lub cztery krople cytryny. Gdy oba składniki miesza się do stosowania na uszkodzonej części i należy pozostawić na co najmniej 30 minut. Gdy strefa czasowa przemywa się ciepłą wodą, suszy się nad czystym ręcznikiem.

Maska z cytryny i pomidorów

Maska z cytryny i pomidorów

Dzięki składek witaminy antyoksydacyjne i cytryny i szyi pomidorowego może odzwierciedlać młodość i świeżość w ciągu kilku tygodni. Skóra szyi różni się od innych części ciała jest bardziej delikatna, cienka i wrażliwa dlatego wymaga szczególnej opieki. Jest to najlepsza okazja, aby wyeliminować ugięcia karku z tego soku warzywnego jest wymagane tylko wtedy, gdy:

 • Sok z cytryny łyżka
 • dwa Tomares
 • Dwie łyżki cukru

Nie należy przerywać czytanie: 3 sposoby, aby wyeliminować negatywne emocje i toksyny

przygotowanie

Musi być wstępnie umyć pomidory, a następnie posiekać na małe kawałki, a następnie zanieśli do pojemnika, gdzie jest pienił przez łyżkę soku z cytryny. Gdy obydwa składniki są kruszone jest włączone dwie łyżki cukru do uzyskania jednorodnej pasty. Następnie trzeba wacika, aby zastosować maskę na szyi i pozostawiono na około 15 minut.

W ciągu kilku minut można poczuć świeżość cytryny i pomidorów. Ważne jest, aby usunąć upłynął czas leczenia, w przeciwnym razie cytrynowy może podrażniać skórę, aby usunąć to niezbędne do korzystania z ciepłej wody. Zaleca się, aby podążać tą metodę w nocy dwa razy w tygodniu.

pomarańczowy maski

Leczenie z pomarańczy i marchwi, który zapewni minerały, antyoksydanty i beta-karoten. Oba składniki mogą przyczyniać wyeliminować zwiotczenie szyi spowodowanego wiekiem, również zapewnia potrzeby nawilżenia i jędrności skóry. Do jego przygotowania jest wymagane w następujących przypadkach:

 • Sok pomarańczowy
 • marchew
 • Łyżeczkę miodu

przygotowanie

Marchew należy umyć i tnie na małe kawałki, a następnie mieszalnik trwa zawierające sok pomarańczowy. Wynik powinien być jednolity, które będą następnie dodać sok łyżka miodu. Teraz należy nałożyć produkt na wiotkim części za pomocą wacikiem i pozostawić na 20 minut. Wreszcie usuwa się za pomocą ciepłej wody i suchą ręcznikiem. Procedura musi być wykonywane w godzinach porannych trzy razy w tygodniu.

Maska melona i jabłek

naturalne leczenie, które pomaga znikną ugięcia karku, Dzięki właściwościom melon i jabłka mogą być uzyskane w wyniku kontrasty oraz gładkiej skórze w ciągu kilku tygodni. Do przetworzenia musi zakupić następujące elementy:

 • Dwie łyżki płatków owsianych
 • Łyżeczkę miodu
 • Trzy łyżeczki melona
 • pół blok

proces

Musi uzyskać trzy pola melona i pół bloku, a następnie przewieziony do miksera dla obu owoce są dobrze wymieszane, a wynik powinien być gładka pasta. Teraz płatki owsiane i miód jest włączone, aby skuteczne leczenie, gdy gotowy jest stosowany do obszaru wiotkim (szyja) z małym kawałkiem bawełny i pozostawić na 20 minut.

Nie należy przerywać czytanie: Korzyści z płatków owsianych i miodu maski na twarz

Po czasie niezbędnym w celu usunięcia produktu z czystą wodą i oczyścić szyjkę z czystą, suchą ścierką. przed pójściem do łóżka, aby rozpocząć dzień z doskonałą ochronę idealnie, powtórz procedurę trzy razy w tygodniu.

Ćwiczenia dla ugięcia karku

Ćwiczenia mogą pomóc dokręcić skórę szyi i uniknąć wygląd ugięcia, wskazane jest, aby wykonywać je z umiarem i mieć na uwadze powyższe wskazówki, które pomogą poprawić elastyczność skóry.

Ćwiczenia do stylizacji i ujędrniają skórę

Pierwszym z nich jest siedzieć na krześle, upewniając się, że z powrotem jest prosta. Następnie należy chwycić obiema rękami szyję i trzeba podnieść podbródek przechylając głowę, dopóki nie zostanie wdrożony. Następnie powraca do pozycji wyjściowej. Zalecane jest, aby robić to ćwiczenie 10 do 12 razy, trzy razy w tygodniu w godzinach porannych.

Ćwiczenia na bokach szyi

Ćwiczenia wyeliminowanie ugięcia karku

Postawa jest równa pierwszej (siedzi na krześle z wyprostowanym kręgosłupem), następnie trzeba skręcić głowę w prawą stronę. Końcówka pióra powinna być przeciwko nieba podniebienia. Ruch może odbywać się od 10 do 12 razy na tej samej stronie, a następnie powtórzyć po lewej stronie.

Ćwiczenia aktywować mięśnie

To ćwiczenie jest utrzymać język za zębami i szczęki przegub ale bez naciskania. Po wypust na górnej podniebienia znajduje się koło, jak i w prawo, jest wykonywana. Najlepiej zrobić ten ruch 10 do 12 razy, dwa lub trzy razy w tygodniu. Wystarczające środki, aby zapobiec ugięcia karku nie?

Pisanie: Życie Zespół Lucida


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 1 =

map