Rower karton z recyklingu – rewolucyjne projekty.

Rower recyklingu tektury.

źródło: stojaki na rowery

Kartonowe rower był to konkluzja osiągnięta przez Phila mostu, kiedy przestał myśleć o różnych powodów, dlaczego ludzie nie korzystają z roweru jako transport. Phil stwierdził, że cena i strach, że rower został skradziony mogą być zwalczane z rowerem niskim resultarse kosztów nie atrakcyjne dla złodziei rowerowych.

Phil Bridge, 21 i studentem na Sheffield Hallam University, zdecydowała się na stworzenie roweru kartonowym który używany rodzaj tektury stosowanych w przemyśle opakowań i mogą być produkowane przez około 6 euro. Do tego należy doliczyć koszt łańcucha i kół, które pozostawi ten rower tektury w ostateczny koszt około 30 euro.

Mimo że prototyp, to zapewnia, że ​​rower Phil tektura może utrzymać ciężar jeźdźca aż do 76 kilogramów i wytrzymać deszcz. Bez wątpienia ten prototyp drewniany rower jest zdrowa konkurencja drewniany rower Marco Facciola.

Ten wynalazek dotyczy Marco Facciola, 16-latek, który zbudował drewniany rower do spełnienia wymogu klasy. Jest to rower zbudowany drewniany czysto funkcjonalne. Aby uzyskać więcej informacji, patrz link.

Nie należy przerywać czytanie: Piękny projekt Treehouse przy minimalnym wpływie na środowisko

Dla małych wzorów istnieją także w kartonu i innych materiałów pochodzących z recyklingu i zrównoważonych wzorów.

Nazywa się Wishbone rower i przeznaczone do nauki, są tworzone z drewna i są idealne dla małych lat 2 do 5 starych.
Projekt jest oryginalny i materiały z których został stworzony pomaga chronić środowisko, koła mają w swoim składzie z 60 procent plastiku pochodzącego z recyklingu, jego drewno pochodzi z plantacji.

Ten drugi projekt został zatytułowany „Produkcja kartonu rower kosztuje tylko $ 9” i jest to naprawdę wielki projekt w filmie (zalecane) będzie zobaczyć znacznie więcej szczegółów.

Ten projekt stworzony przez Giora Kariv, jest po prostu spektakularny. karton rower może wytrzymać wodę i wilgoć, pokryte solidną warstwą materiałów brązowym i czarnym, dzięki czemu produkt końcowy wygląda jak wykonana jest z twardego plastiku i lekki. Można go nosić zawodników o wadze do 220 kilogramów. Koszt roweru wynosi około 9 $ - 12 $ euro, a producent spodziewa się, że koszty dla konsumenta około 60 $ - 90 $ w zależności od części konsument zdecyduje się dodać.

Testowanie wspaniałą konstrukcję Giora Kariv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 3