starzenie się za ręce i zwyczaje przyczyną nim

Skóra jest poddawany procesowi regeneracji, naturalne starzenie, ale Niektóre zwyczaje powodują przyspieszenie tego procesu powoduje pojawienie starzenia ręce. Oto lista nawyków, które mogą być szkodliwe skórę z rąk, twarzy i ciała w ogóle, plus napiwki do odwrócenia tej szkody i pojawienie się zmarszczek przedwcześnie pokazany.

starzenie się za ręce i zwyczaje przyczyną nim

Cła, które produkują starzenia ręce

Niektóre nawyki i zwyczaje, które zazwyczaj wykonują codziennie, może sprawić nam problemów w skórze, dzięki czemu można przedstawić zmarszczki, suchość i brak kolagenu Kończą się produkcją w naszą skórę szorstką wygląd i linie na naszych rękach przed innymi częściami ciała, dając wygląd starzenia ręce.

Wykonywania niebezpiecznych zadań

Nie należy pozostawić do wykonywania pewnych zadań w domu lub w pracy, należy wykonać bez odpowiedniej ochrony. Działania takie jak ogrodnictwo, sprzątanie, budownictwa i innych podobnych zadań są równoznaczne z uszkodzeniem skóry, nawyk nie rękawiczkach, na przykład, skóra starzeje.

Nie należy używać filtrów przeciwsłonecznych

Czasy się zmieniają i kremy sam już nie chronią skórę przed promieniami UV. Obecnie większość kremów są nawilżają, większość nie, w celu ochrony przed słońcem bezpośrednio. To z tego powodu, że jest to konieczne dla ochrony przeciwsłonecznej do pielęgnacji skóry rąk.

Nie wykonuj złuszczanie

Skóra ma naturalne działanie, które gromadzi się martwych komórek w skórze właściwej (najbardziej zewnętrznej warstwy ciała) tak, że po te są eliminowane. Najskuteczniejszym sposobem utylizacji jest poprzez złuszczanie. Kiedy proces ten nie odbywa się martwe komórki powoduje zmarszczki i ogólnie starzenie się za ręce.

Nie należy przerywać czytanie: Jak sprawić, by włosy rosły szybciej

Ekspozycja na różnych temperaturach

Zwyrodnienie skóry jest również spowodowane zmianami temperatury otoczenia. Czy to ze względu na zmiany sezonowe, lub że działalność wykonywana wymaga szybkich zmian z gorącej na zimno i na odwrót. Najnowsze zmarszczki skóry tworzące tę zmianę, jest to metoda obrony, który wykorzystuje ludzkie ciało, aby go silniejszym.

Nie należy stosować nawilżające wpisane w

Jak to zostało wyjaśnione, jeden z Najlepszym sposobem, aby zapobiec przyspieszonemu starzeniu rąk korzysta z ochrony przeciwsłonecznej. Jednak kremy, choć nie tak skuteczne, jak filtry przeciwsłoneczne, nawilżają skórę, bardziej niż jest to konieczne funkcji w regionach, w podwyższonych temperaturach.

Spożywać pokarmy żrące na skórę

Jaki rodzaj żywności to jest? Zasadniczo wszystkie produkty zawierające tłuszcze nasycone. Skóra jest odzwierciedleniem stanu wewnętrznego, wszelkie zmiany mogą wskazywać na pewne nieefektywności w organizmie. Na niedawnym skórę, gdy tłuszcze zaczynają podnosić poziom triglicerydów, to spowodować, że system hormonalny i produkcję hormonów asymetrii jego ręce, na przykład, są pierwszymi Odesłano ta zmiana.

wieku ręce

nie wykonując

inny nawyków, które powodują starzenie się za ręce Jest to siedzący tryb życia. Niestosowanie się do wykonywania nie tylko spowalnia metabolizm, ale również zapobiega komórki dostać więcej tlenu. Nie mając tej componte umrą, a skóra zaczyna wieku szybko.

Nie należy przerywać czytanie: 9 powodów, dlaczego tracisz włosy

Wskazówki dotyczące pielęgnacji skóry rąk

Zasadniczo są one będąc utrapieniem każdego z powyższych punktów. starzenie się za ręce następnie przyjść do zwalczona w następujący sposób:

  • dobrze zjeść, staram się jeść zrównoważonej diety, który zawiera owoce i warzywa, zarówno dostarczenie witamin, minerałów i tlenu do komórek skóry jest to widać z pięknym blaskiem.
  • Chronić przed niebezpieczną pracę, często nie trzeba dokonać dużych nakładów na leczenie, jeśli inwestować w profilaktykę.
  • ochrony przeciwsłonecznej według skórę, nie wszystkie bloker skóra dopasowuje się do wewnętrznego pH, z tego powodu, opiekuńcze ręce również idzie w parze z właściwym wyborem tych produktów.
  • Ćwiczenia, w zasadzie dotyczy wszystkich rodzajów rutyny, podstawową ideą jest, aby wyeliminować toksyny z organizmu i utrzymania optymalnego stanu zdrowia.
  • Zrób peeling co najmniej raz w miesiącu.

Znajdź więcej artykułów salud180

  • Mity na temat szczepionki przeciw grypie
  • Co sprawia, że ​​kobieta nieodparty według nauki
  • Zalecane ćwiczenia

Pisanie: Życie Zespół Lucida


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

42 + = 50

map