9 zastosowania aspiryny może nie wiedzieć

Jest 06:30 i czuję ucisk w klatce piersiowej. Leki zobojętniające sok żołądkowy nie pomagają. Twoja szczęka jest mocno napięty i ramię czuje zdrętwiały. ¿Heart Attack? Czy jest to bardzo nietypowa reakcja z nowej pryszcz? Tak czy inaczej, aspiryna może pomóc. Ponieważ ataki serca ziaren w ogrodzie i pralnia, aspiryna ma wiele zastosowań poza bólu. Zapoznaj się z 9 Używa aspiryny może nie wiedzieć.

wykorzystuje-of-the-ASA

9 zastosowania aspiryny może nie wiedzieć

Korzyści z aspiryny przewyższają chwilową ulgę gorączki i bólu. Większość ludzi wie, że może chronić nawet udar mózgu, jeśli podjęte prawidłowo. Badania sugerują, może zmniejszyć ryzyko niektórych nowotworów i choroby Alzheimera. Jednakże aspiryna ma wiele innych potencjalnych Zdrowia, Urody i korzyści osobiste. Odkryć zastosowania aspiryny w twojej szafie nie wiedziałeś możesz zrobić dla ciebie.

łagodzenie atak serca

Jeśli czujesz się jak podejść zawał serca, położyć aspiryny w ustach i żuć go i wybiera numer alarmowy dla danej lokalizacji.

Aspiryna ma anty-płytek hamujące krzepnięcie płytek wykonywać swoją pracę, co może prowadzić do efektu zakrzepicy. Ten jest idealny dla tych czasów, kiedy jesteśmy na skraju śmierci z powodu nieoczekiwanego zdarzenia sercowego.

Według American Journal of Cardiology, żucie aspiryny ma bardziej bezpośredni wpływ mają zostać podjęte ze szklanką wody słodkiej. Więc dobrze wiedzieć. Zwłaszcza jeśli jesteś mężczyzną powyżej 50 o mniejszej płytki na zębach niż w tętnicach.

Usunąć plamy potu

Jasne, szyi koszulka wygląda dobrze, ale obszar pod pachami jest twardy i żółty. Wydaje się, że sole glinu w antyperspiranty najbardziej miesza się z potu, aby utworzyć plamę głównie wodoodporny. kwasu salicylowego aspiryny powoduje pewne przeciw edurecimiento żółtą mieszaninę, która może zwalczać takie plamy potu.

Miażdży wystarczająco pigułek i wymieszać z wodą, aby stworzyć wystarczająco dużo ciasta na pokrycie plamę potu swojego wyboru. Odstawić na kilka minut, a następnie spłukać. Umyj jak zwykle. Zabieg ten jest dobry dla każdej plamy na bazie białka, więc stosuje się trochę tej mieszanki dla tych czasów, gdy pojawi się krew lub żółtko ubrania.

Nie należy przerywać czytanie: Zdjęcia z najpiękniejszych kabin na świecie

Uwaga: Jest to kosztowna metoda usuwania plam potu (w porównaniu do korzystania z soku z cytryny lub octu), ale dobrze jest mieć na uwadze, dla wygody i dlatego czasami nie trzeba, aby osiągnąć więcej niż aspiryna, aby usunąć Miejsca w sytuacjach awaryjnych.

Przywraca kolor włosów

Jeśli jesteś blondynka i wielki pływak, wiesz, że chlor może wyjaśnić włosy. Ale niektóre aspiryna może zająć się tym problemem.

Rozpuszczenia 6-8 tabletek aspiryny w wodzie, a następnie pocieranie roztworu na włosy. Odstawić na 10 minut i spłukać. Efekt zielonkawy powinny zacząć zanikać po kilku praniach z aspiryną.

Stosowanie kwasu acetylosalicylowego do wyprysków i zaskórników

Kwas salicylowy jest miejscowo stosowane stosowane w leczeniu trądziku, a składnik naturalny element aspiryny.

Rozkruszyć tabletkę i dodać trochę wody, aby ciasto. Zastosuj pastę na pryszcze aspiryny i odczekać kilka minut. Ziarno powinno zmniejszać zaczerwienienia i wielkości.

aspiryna

Spróbuj ukąszenia owadów

Podobnie jak w przypadku leczenia trądziku, niewielką ilość pasty aspiryny zrobi swoją pracę na komary i inne owady.

Sen Organic Ogrodnika

Zgnieciony aspiryny w wodzie (jedna tabletka jeden galon) pomaga zwalczyć infekcję rośliny i pozostać przy życiu traumatyczne doświadczenia są rośliny takie jak przeszczepy, skaleczenia, klonowanie itp Jeśli rośliny umierają przed swoimi oczami, może to być kuszące, aby uciekać się do nadzwyczajnych środków w celu ratowania rozpuszczalny w wodzie środków nawozowych.

Kiedy jednak podkreślić, rośliny mogą nie wchłonąć naprawdę te wszystkie pyszne azotany i fosforany. Nawóz dać roślina umiera jest jak multiwitaminowy ofiarą udaru mózgu: nie jest to idealny czas na biodostępność. Aspiryna jest rozwiązaniem.

kwas salicylowy może indukować specyficzne zmiany struktury korzenia, łodyg i liści, które tworzą bardziej odpornych roślin. Możesz również pomóc owoce i warzywa rosną większe i silniejsze. Pomoże to rośliny odporne na choroby, owady i niezwykłe burze gradowe.

Nie należy przerywać czytanie: Co Namasté

Ponadto, roztwór kwasu acetylosalicylowego również pomóc kwiaty cięte dłużej w wazonie więc można spędzić prawie tydzień przed rozpoczęciem ostatnich martwych płatków.

leczyć łupież

Jeśli lubisz czarne ubrania, ale cierpi na łupież, należy rozważyć użycie aspiryny schematu mycie codzienne bóle głowy.

Rozdrabnia się do dwóch aspiryny w normalnej ilości użyciu szamponu, a następnie pozostawić na kilka minut. Jeśli martwisz się o marnowanie wody, czekając, zamknąć wodę i niech wywiesić na minutę, podczas gdy aspiryna ma swoje zadania.

Dla akumulatora samochodowego

Elektrolity nie tylko w napojach sportowych. Są one również ważną częścią akumulatora samochodowego. Ale czasami akumulator z samochodu potrzebuje dodatkowy zastrzyk energii do utrzymania ruchu samochodu. Korzysta z aspiryną W tej kategorii są również skuteczne; najwyraźniej ma doskonałą pobudzające elektrolitycznych, które mogłyby pomóc wydostać się z bardzo poważnej sytuacji.

Podważenia pokrywy baterii za pomocą śrubokrętu i spadły dwa aspirynę kruszono każdego ogniwa akumulatora. Teoretycznie, powinno wywołać reakcję chemiczną, która zmienia się część kwasu siarkowego w kwasie octowym i zapewnić wystarczającą siłę ciągu, że silnik ponownie zaczyna się obracać.

Używa aspiryny na kaca

Paracetamol + alkohol = trucizna niszczy wątroby. Nie należy przyjmować Tylenol kiedy piłeś.

Po długiej nocy na mieście, jeśli jesteś w stanie to zrobić, to trwa dwie aspiryny przed pójściem do łóżka. Pomoże to zmniejszyć nasilenie kaca następnego ranka przez hamowanie prostaglandyn. A następnie podjąć dwa rano ze śniadaniem. Będzie to zmniejszyć natężenie bólu głowy rano i zmniejszyć obrzęk związany z prostaglandyn.

Uwaga: Jeśli twoje ciało będzie konsument aspiryny, należy podjąć środki ostrożności przed tym na własną rękę.

Życie pisanie Lucida
Obrazy shutterstock


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

27 − = 25

map