Nie wiem o zgagę

Czy cierpisz na zgagę? Co o kwaśnej treści pokarmowej? Jeśli jesteś jednym z tych, z choroba refluksowa GERD (zgaga i refluks) cierpi cotygodniowe epizody tych bolesnych objawów, nie daj się nabrać, że warunek jest coś trzeba żyć wiecznie.

refluks zgagi

Jednak ten artykuł wyjaśni, dlaczego konwencjonalne sposoby leczenia zgagi robią więcej szkody niż pożytku, a jak leczyć się naturalnie.

Czym jest zgaga?

Gdy dolny zwieracz przełyku (LES), które oddziela się z żołądka do przełyku, odpręża się niewłaściwie, kwas żołądkowy „napływające”, z powrotem do góry, do przełyku. kwas niezabezpieczony, oparzenia przełyku delikatne tkanki i przerwy. Większość ludzi czuje to jak zgaga, nie zdając sobie sprawy, że prawdziwe trwałe szkody.

Refluks żołądkowo-przełykowy jest jedną z najczęstszych chorób przewodu pokarmowego. Kulturowo jest tak powszechne, że traktujemy je jako całkowicie normalne, a konsekwencje należy spodziewać się po bogatym posiłku. I nie jest utrwalona przez reklamach telewizyjnych, które można jeść co lubią mit, że obecnie nie Tums, Alkaseltzer i innych, aby kontynuować z okrągłym biznesu.

Problem polega na tym, że charakterystyka zgaga, kwaśnej treści są zgaga i, Są to bardzo poważne, a tempo tej choroby, jako bezpośredni lub przyczyniający przyczyny śmierci, wzrosła o 115% od 1979 do 2004 roku, tylko w E.U.

Jak medycyna konwencjonalna i traktuje zgagę?

Większość ludzi myśli, że zgaga jest spowodowana nadmiarem kwasu żołądkowego. Wiemy, że w wielu przypadkach nie jest to prawdą, o czym świadczy objawów choroby, które zwykle zwiększa się wraz z wiekiem, natomiast kwasu żołądkowego zmniejsza się. Zazwyczaj zgony związane z GERD, wyższy odsetek osób w wieku powyżej 60 lat są włączone.

Podczas lekarze mogą ostrzegać czynników ryzyka refluksu żołądka, nadwagą, palenie i objadanie się konwencjonalne leczenie jest lek, który łagodzi objawy albo przez zobojętnienie kwasu żołądkowego lub blokuje produkcję , Tysiące miliony dolarów wydawane są na te leki, to szacuje się, że ponad 60 milionów recept leków były refluksu żołądkowego dopiero w 2004 roku w Stanach Zjednoczonych, co stanowiło ponad 50% wszystkich kosztów recept zaburzeń trawienne, które rok.

Nie należy przerywać czytanie: krople do oczu może być lekarstwem na zaćmę

Który nie zawiera recepty. Oczywiście, ogromne korzyści leki te przynoszą jest doskonałym bodźcem dla lekarzy i firm farmaceutycznych nadal mówi nam, że refluks jest przewlekłą chorobą, która musi być utrzymana. Niestety, większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że te leki na bazie kwasu blokujące, które są przeznaczone tylko do zrobienia przez około trzy miesiące i nie są bezpieczne dla kontroli objawów w dłuższej perspektywie.

Funkcjonalne podejście do medycyny na zgagę

W szkole medycznej uczy, że wszystkie leki mają skutki uboczne i potencjał, aby być toksyczne i leki blokujące kwasów stosowanych w leczeniu choroby refluksowej przełyku, nie są wyjątkiem. Im więcej można zrobić, nie opierając się na recepturach, tym lepiej.

5 powoduje zgagę i jak ją leczyć naturalnie

zgaga

1. Żywność Czułość

Wrażliwość, szczególnie rzeczy takie jak gluten lub produktów mlecznych, hamuje trawienie. Gdy organizm nie może strawić jedzenie, pozostanie ono w żołądku i nie może przejść przez resztę swojego systemu. Nadmiar żywności w żołądku może powodować kwaśne.

Zaleca się, aby wyeliminować gluten i produktów mlecznych w diecie, a niektóre ze złożonych chorób przewlekłych, silnie usunięciu całego ziarna i roślin strączkowych diety jest także zalecana.

2. zła dieta

Zgaga to nowoczesny choroba. Nasi przodkowie myśliwi i zbieracze nie zrobił, a ponieważ nasze geny nie uległy zmianie, należy wziąć pod uwagę jednej rzeczy, które zmieniły się całkowicie: naszą dietę. Pewne pokarmy nasilać objawy zgagi, zwłaszcza alkoholu, kofeiny i smażonych potraw. Ponadto przesadzić te pokarmy prowadzi do nadwagi. Nadwaga napiera żołądka, powodując skurcz zwieracza i mają umożliwić rozlewania kwasu żołądkowego.

Rezygnuje z przetworzonej żywności rzeczywistych całej żywności. Spróbuj diety eliminacyjnej, aby zobaczyć, które pokarmy zaostrzyć objawy. Eliminuje alkohol, smażone przekąski, oraz substancje kwasowe, takie jak kawa zawsze. I, oczywiście, należy zwrócić uwagę na swoje ciało i nauczyć się rozpoznawać swoje sygnały głodu i sytości.

3. Zbyt mała ilość kwasu w żołądku

Wbrew powszechnemu przekonaniu, refluks często spowodowane przez nadmierne wytwarzanie kwasu żołądkowego. kwasu żołądkowego do przełyku nie kończy, ponieważ nadmiar rozlane, rozlane, ponieważ rozluźnia zwieracz gdy nie powinno. Zbyt mało kwasu żołądkowego jest jednak dużym stopniu przyczynia się do zgaga, ponieważ zapobiega trawieniu. kwasu żołądkowego odgrywa ważną rolę w organizmie.

Nie należy przerywać czytanie: Strona główna zadośćuczynienie za odciski

Nie tylko przełamać żywności do aminokwasów, a także zabija bakterie, drożdże, wirusy i pasożyty, które dostają nasz przewód pokarmowy. Niski kwasu żołądkowego jest związana z przerostem drożdży, niedoborem witaminy B12, pasożyty, a nawet lęku i depresji.

Próby suplementów kwas chlorowodorowy (HCL), która jest głównym kwasem trawiennych w żołądku. Większość objawów zgagi zniknie z suplementacji HCL. Szukam specjalisty polecić dawek.

4. Stres

Często pomijany, stres ma ogromny wpływ na organizm. Przejawia się objawy fizyczne, takie jak przyspieszone tętno, napięcie mięśniowe i skurcze nieregularne oraz problemy trawienne, takie jak biegunka i chłodnicę.

Priorytet redukcji stresu. Dbać o siebie, podejmując pewne strategie na stres, takich jak ćwiczenia, medytacji i rzemiosła lub sztuki. Jeśli masz kłopoty relaks, spróbuj w zajęciach jogi lub z przewodnikiem medytacji.

5. przerost bakteryjny jelita cienkiego

Nasz mikroflora jelitowa jest niezbędne dla naszego dobrego samopoczucia. Nierównowaga w sprawie rodzajów i ilości niektórych bakterii w przewodzie pokarmowym może prowadzić do różnego rodzaju powikłań żołądkowych. Od dawna wiadomo, rozumie się, że H. pylori jest główną przyczyną wrzodów trawiennych (owrzodzenia żołądka i błony śluzowej jelita), i rozpoczynają się podejrzenie, że jest zaangażowana w chorobie refluksowej.

Jeśli podejrzewasz, że masz przerost bakteryjny, przeczytaj ten artykuł: 10 znaków masz przerost bakteryjny

To trafia do korzenia objawów refluksu i pożegnać się z codzienną dawkę leków kwaśnych blokowania. Nie rezygnuje się z pomysłu, który będzie zależeć od medycyny zawsze. Podejmuje kroki dla naturalne lekarstwo, a nie godzić się na mniej niż optymalnego zdrowia. Nigdy nie przestać pytać A (lub całościowe) Lekarz funkcjonalny, którzy są ci, którzy widzą te objawy jako root, nie jako choroby i może pomóc śledzić ten plan.

Badania i pisanie Lucid Życia
Obrazy shutterstock


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 17 = 27