Objawy negatywne energie, które należy oczyścić w sobie iw swoim środowisku

Faktem, że szybko się uczy, jest o przypływy i odpływy energii. Inną rzeczą jest to, że szybko nauczyć wpływy zewnętrzne mogą wpływać na nasz stan energetyczny. Pozytywna energia jest absolutnie zaraźliwy, ale tak są negatywne energie. Jest to zrozumienie, że pozwala nam być proaktywne w określaniu nasze samopoczucie i energię. Jest tak, to negatywne energie i pozytywne energie, zawsze będzie częścią naszego życia. Czytaj dalej bo tu podać kilka wskazówek, które pomogą zrównoważyć ten aspekt i osiągnąć równowagę między tymi dwoma energiami dualności.

Energie-ujemne

Energii ma również efekt mnożnikowy. Jeśli jesteśmy w dobrym nastroju i pozytywny nastrój, jesteśmy o wiele bardziej prawdopodobne, aby pozostać w tym stanie. Ale znowu, to samo dotyczy negatywne energie. To dlatego tak ważne jest, aby chronić się przed czujnie zasysane przez „wir” negatywności.

Dla tych, którzy byli w złym środowisku pracy, na przykład, że nie czułem się pod spodem napięcie i zbiorową nędzę, która przenika grupę ludzi. To nie przypadek, że ponad 75% ludzi, nienawidzę tego, co robi w pracy.

Objawy negatywne energie, które należy oczyścić w sobie iw swoim środowisku

Niestety, cykl negatywności dzieje się prawie wszyscy. Dobrą wiadomością jest to, że wszyscy możemy nauczyć się oczyścić tę energię. Zapytaj każdego profesjonalisty w medytacji lub pełnego podejścia - ci ludzie są nauczyciele nie dopuścić do ich środowiska lub inne okoliczności dyktują nastroju.

Powiedział, że będziemy omawiać pewne oznaki, że być może nadszedł czas, aby wyeliminować negatywne w was iw waszych energii otoczenia. Będziemy także dać kilka wskazówek na temat tego, co można zrobić, aby przeciwdziałać skutkom negatywnych.

1. Ciągłe narzekania konkretnej sytuacji

Pewne sytuacje mogą polegać bardziej toksyczne niż inne energii. Miejsce pracy jest prawdopodobnie najczęstszą środowisko, w którym to się dzieje. Może to być również w związku lub z niektórymi ludźmi. Ci ludzie są w skardze formą ulgi i sposób „wyszaleć”.

Nie należy przerywać czytanie: Znaki, które należy umieścić kres swojej relacji

Rozwiązanie: Wyjdź z sytuacji jak najszybciej.

Krótko mówiąc, nasz narzekają tyle pozytywnych kanalizacji energii i zastępuje go negatywności. Niezależnie od sytuacji może być przyczyną nam podjąć perspektywy bardziej pesymistyczny i ponury, musi zostać wydalony z naszego życia.

Jeśli miejsce pracy staje się źródłem tej negatywności, odmówić być wchłaniane przez skarg innych. Jeśli mamy skarżą się, musimy odmówić udziału w takich myśli.

2. Stałe uczucie bycia zły lub zdenerwowany

Kiedy gniew staje się przewlekły emocji jest szkodliwe dla naszego zdrowia fizycznego i psychicznego. Stres spowodowany uczucia gniewu czy zdenerwowania, przewyższa każdy inny emocji. Dlatego ważne jest, aby wyeliminować lub zminimalizować gniew poprzez podejmowanie pewnych działań.

Rozwiązanie: Bądź świadomy emocjonalnie.

Wszyscy mamy zdolność do identyfikacji i oznakowania emocje zanim chwyta. Robimy to poprzez aktywną obserwację naszymi emocjami i podejmować działania w razie potrzeby. Inauguracja naszych myśli i uczuć jest pierwszym krokiem. Więc musimy odpocząć nasze ciało i umysł w celu uniknięcia „walki lub ucieczki”. Wreszcie, ocenić, co zawiózł te uczucia i podjąć odpowiednie działania.

3. Trwałe uczucia niepokoju i / lub depresji

Uczucia lęku i depresji są dwa najczęściej zgłaszanych objawów świata. Lekarze są postrzegane więcej osób cierpiących na stany lękowe i depresja niż wszystkie inne choroby razem wzięte. Stale uczucie niepokoju lub depresji jest siłą negatywną energię, która musi być skierowana.

Rozwiązanie: Praktyka uważności medytacji

Podczas gdy lekarze są zbyt chętni do przepisywania jakiś rodzaj leków przeciwdepresyjnych lub leków do niepokoju, często nie jest to konieczne. Rzeczywiście, The Journal of Medical Association w Stanach Zjednoczonych, opublikował pionierskie badania, które znaleziono medytacja być równie skuteczne, jeśli nie więcej, niż leki na receptę w leczeniu lęku i depresji.

energii ujemnej meditacion

4. Interakcje z ludźmi są trudne lub stresujące

Kiedy jesteśmy w negatywnym cyklu normalne interakcje z innymi może stać się mentalnie, fizycznie i emocjonalnie opróżniania. To dlatego, że jesteśmy zbyt zaangażowany i oddany do naszego własnego wewnętrznego monologu, aby pomieścić dodatkowy bodziec, który przynosi rozmowę.

Nie należy przerywać czytanie 10 oznak, że twój partner jest potencjalnie oszustwa

Rozwiązanie: Praktyka aktywne słuchanie.

Na pierwszy rzut oka może to być nieco dziwne zalecenie. Jednak praktyka aktywnego słuchania jest korzystne w kilka różnych sposobów. Po pierwsze, praktyka odwraca naszą uwagę na zewnątrz zamiast do wewnątrz, czyli tam, gdzie negatywnej energii. Po drugie, może skutecznie zastąpić podstawowy lęk, przygotowuje się do odpowiedzi, zadawać pytania, itd.

5. Coraz krytycznie siebie i innych

Negatywność ma mylący wpływ na sposób możemy zobaczyć siebie i innych. Najprostszym wyjaśnieniem jest to, że negatywne energie wymaga wydania, a ponieważ często jesteśmy między innymi, ludzie stają się łatwym celem. Kiedy jesteśmy sami, ta negatywna energia może często powodują nam włączyć tę krytykę ze sobą do ostatniej postrzeganej wady.

Rozwiązanie: Rozpoznawanie i następnie zatrzymać

Podobnie jak w przypadku wielu innych form energii negatywnej, krytyka ma efekt mnożnikowy. Kiedy jesteśmy aktywnie krytykować siebie lub innych, często tylko na funkcji autopilota, który skutecznie oddziela kontroli. Rozpoznawania i oznaczania obecności krytykę, bierzemy z powrotem tę kontrolę. Możemy odmówić współpracy z niepotrzebnych myśli i emocji, które niesie krytykę.

6. częściej Patrząc izolacja

Kiedy zostały złowione w cyklu negatywnej energii, wiele osób ma pragnienie, aby być odizolowany od bliskich. Czyniąc tak przez jakiś czas jest zdrowe, niezdrowe doświadczenie nagła chęć odosobnienia, zwłaszcza jeśli to nie miało wcześniej.

Rozwiązanie: Wiedząc, że ludzie opieki

Być może najbardziej niefortunne skutki bycia w negatywnym cyklu, są uczucia oddzielenia od każdego innego. Prowadzi to często do rodziny i przyjaciół, są coraz bardziej martwi się o stan swojej ukochanej. Zrozumieć i rozpoznać miłość i troskę ludzi nam bliskich, często jest to wystarczająca motywacja do odwzajemnić uczucia, tak trudne, jak może być.

Życie pisanie Lucida
Obrazy shutterstock


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

81 + = 85