Ernestine Shepherd kulturysta 80 lat, mówi: „Wiek jest tylko liczbą”

Jeśli zawsze chciałeś test rzeczywistym świecie, że wiek jest tylko numer, znalazłeś go. ona jest Ernestine Shepherd. Z jej płaski brzuch, stonowanych broni i doskonałym zdrowiu, Nigdy sobie wyobrazić, że to samica jest kulturysta począwszy od jego 80s lat.

Ernestine Shepherd wiek nie jest ważny

Tak imponujące jak jego ciała jest jednym z najbardziej niezwykłych części strefy Historia Shepherd ona nawet nie rozpoczął pracę na jej ciele była aż 56.

Ernestine Shepherd wykonywania potwierdzające, że wiek nie ma znaczenia

Ona i jej siostra Mildred Blackwell, postanowił zadbać o formę po starali się dostać kąpielowych i nie byli zadowoleni z tego, co widzieli w lustrze. Siostry umieścić swoje cele, aby stać się dwóch starszych kobiet kulturystów. Jednakże, po śmierci Mildred Shepherd zdewastowanych zakończony z wysokim ciśnieniem krwi, ataki paniki, depresji i kwaśne. Potem pojawiła się jego siostra powiedział we śnie, nakłaniając ją do śmiało ze snu ciała budynku zaprojektowanym oni razem.

Shepherd został uznany żeńskiej kulturysta najstarszych na świecie według Księgi Rekordów Guinnessa w 2010 roku (Edith Wilma Conner obecnie posiada tytuł).

Od tego czasu, Shepherd mówi jej zdrowia znacznie się poprawiła. „Robię to samo dzień po dniu.” „Nie lekarstwem na wysokie ciśnienie krwi. Nie Leki na ataki paniki. Żaden lek refluksu kwasem. Jogging i spacery, pomógł depresji i lęku odejść. "

Nie należy przerywać czytanie: Claudia Mitchell, Bionic Woman

Wiek nie ma znaczenia konkurowania Ernestine Shepherd

Częścią codziennej rutyny tej wielkiej kobiety obejmuje wstawanie o 2:30 rano i zrobić motywacyjnych odczyty. W uzupełnieniu do biegania i ćwiczeń, zjeść 10 białek jaj (jajecznica), wraz z garścią orzechów i wypić 16 uncji wody. Ona również prowadzi zajęcia w swojej siłowni Maryland, Energy Fitness.

„Zacząłem moją klasę z 10 osób, a klasa wzrosła -. Niektóre poranki nie każdy pasuje do pokoju „, mówi Shepherd.

Dla studentów, zachęca do ćwiczeń w dowolnej formie. „Nie każdy chce być kulturystą. Nie każdy chce być biegaczem, „wyjaśnia. „Ale to, co kochasz robić, to co mam powiedzieć moim staruszki i«Nie zapomnij. Wiek jest tylko numer i może osiągnąć sprawność»”

Życie pisanie Lucida


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1