Koreański odmładzająca maska ​​do zobaczenia 10 lat młodsi

Każda kobieta, która lubi jej pielęgnacji skóry został dzięki zastosowaniu różnych maseczek, utrzymać młody wygląd skóry i opieką, jak to możliwe. Maski opracowane przez orientalnych kobiet, były bardzo popularne, ponieważ mają wysoką sprawność w podejmowaniu skórę wyglądać kobiety, piękne i odmłodzona. A dziś, życie Lucida zaprezentuje doskonały przepis zrobić odmładzająca maska Koreański, zwana folia Maska, zaprojektowany, aby utrzymać skórę nawilżona aby go karmi, jasne i tak młody, jak to możliwe.

odmładzający arkusz

Co to jest arkusz maski

Maski liść pochodzi z Korei Południowej, znany z jego poświęcenie w kosmetyce i pielęgnacji skóry. Dziś maski arkuszy są bardzo popularne w Azji i są już zmianie branży kosmetycznej i zyskują popularność.

Maski są maski arkusza zawierającego surowicy (surowica) i tworzących rodzaj materiału, który tworzy po naniesieniu na twarzy. Są świetne, bo można z nich korzystać nawet podczas sprzątania, gotowania, czytania lub oglądania telewizji. Dobrze, że nie trzeba się martwić o umyciu twarzy po zastosowaniu i może korzystać z każdego dnia.

Suero główny składnik pdwójne arkusza maski

serum kosmetyczne, jest głównym składnikiem tych masek, ponieważ są one bardzo skoncentrowany i pomóc głęboki poziom naprawy skóry, ponieważ prowadzą one dużą koncentrację aktywów że skóra szybko się wchłania. Obecnie, te surowice zazwyczaj wodnym, może być również w postaci emulsji lub żelu.

Serum daje witamin, dlatego odgrywa pełny cykl odnowy komórkowej. Funkcja ta jest szczególnie korzystne, gdy występują zmiany pór roku, kiedy skóra jest podatna przed słońcem, zimnem lub wiatrowej.

Nie należy przerywać czytanie: Jak masz dostrojony do makijażu twarzy

Istnieje kilka rodzajów serum do leczenia różnego rodzaju problemów skórnych oraz dla każdego wieku:

1. Sera które regulują wydzielanie sebum. Traktują nadmiar tłuszczu z powierzchni skóry i równowagi.
2. depigmentujące serum. Rozjaśnić przebarwienia skóry.
3. Wysoce nawilżające i odżywcze serum. Na sucho lub odwodnionej
4. ujędrniające serum. Mają szybkiego i długotrwałego efektu dokręcania.
5. surowicy przeciw starzeniu. Znaki czynienia z upływem czasu na skórze, takie jak zmarszczki.

Odmładzający surowicy w surowicy

Jak arkusz maski

Liść całkowicie nasączona stężonego surowicy ma inne składniki korzystne dla skóry. Te składniki są rozpuszczone w fazie wodnej. Arkusz pozwala na szybkie odparowanie fazy wodnej i wydłuża czas składniki wymaganej do penetracji w głąb skóry. Powoduje to, że ta odmładzająca maska przezwyciężenia skutków pielęgnacji skóry surowicy tradycyjnego typu, nawet gdy stosowane jednocześnie.

Jakie są korzyści z serum odmładzające maski

Przynoszą szybkich efektów w zakresie poprawy skóry. Serum jest pełen różnych witamin i minerałów, a nie wysusza skóry w porównaniu z pastą typu maska. Liść na twarzy serum pomaga moczyć w skórę trochę więcej. Niektóre maski liści może również wyjaśnić i uczynić swoją jędrność. Zasadniczo są one tanie w porównaniu do zamiar spa, wygodne, łatwe do zastosowania i przyniesie świetny efekt na skórze.

Nie należy przerywać czytanie: 6 Porady dla uzyskania opalenizny w cieniu

Celem tych odmładzające maski jest odżywiają i hydrat, Nie złuszcza skórę lub czyste. Dzięki czemu można stosować go po rutynowego czyszczenia. Maski liści prawdopodobnie nie są tak skuteczne, złuszczają i oczyszczają skórę w porównaniu do maski makaronu.

Koreański odmładzająca maska ​​do zobaczenia 10 lat młodsi

Istnieją maski, które są sprzedawane arkusza i są dobrej jakości, są tak popularne tych dni, które można kupić w aptekach.

Ale w duchu personalizacji, która jest prawdziwa esencja urody reżim, dlaczego nie eksperymentować z tworzenia własnego odmładzające maski? To jest zabawa i łatwiejsze niż myślisz.

Odmładzająca maska ​​aplikacji

Nasz następny przepis jest dla odmładzające maski, Jest orzeźwiający, dla większości typów skóry. Sucha skóra będzie szczególnie zadowolony z tej maski.

składniki:

  • 2 do 3 kropli surowicy
  • 1 łyżka wody wzrósł
  • 1 łyżka gliceryny warzyw
  • Od 3 do 6 płatki kosmetyczne lub kawałki z gazy

instrukcje:

  1. W misce połączyć surowicy wzrósł wody i warzyw glicerynę i dobrze wymieszać.
  2. Zanurzyć wacików (gazę) lub w mieszaninie.
  3. Oddzielne warstwy bawełny i umieścić całą twarz łącznie z czoła, nosa, policzków, podbródka i żuchwy.
  4. Pozostawić na 20 minut.
  5. Despréndelas i masować resztki płynu w skórze.

opcjonalnie:

Możesz dodać jasną organiczną jajo, zawierające kolagen i białka, które zwiększają naturalne lipidy pomóc dokręcić skóry, a nawet tonowania. Jeśli masz skłonność do trądziku, może nie być odpowiedni dla Ciebie ta maska, ponieważ może potencjalnie zatyka porów.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

64 + = 69