kuchence mikrofalowej niszczy kluczowych składników odżywczych z pożywienia.

Kuchenka mikrofalowa usuwa wartość odżywczą produktów spożywczych i ich korzystne właściwości dla zdrowia.

Mikrofal niszczy wartość odżywczą żywności, stara zniszczenie tych samych witamin i składniki odżywcze, które zapobiegają chorobom i zapewnienie zdrowia. Wcześniejsze badania wykazały, że aż 98% z rakiem walki składników odżywczych w brokuły, na przykład, są niszczone przez kuchenkę mikrofalową.

Należy zrozumieć, dlaczego trzeba szanować i doceniać naturę witaminy i składniki odżywcze (roślinnych składników odżywczych). Są bardzo delikatne cząsteczki, które są delikatne, są łatwo niszczone przez ciepło, tak że surowe lub gotowane na parze pokarmy zawierają więcej składników odżywczych niż gotowanej żywności. Karotenoidy, przeciwutleniacze i inne cząsteczki, takie jak brokuły DIM (w) lub (lila antocyjany kukurydza) są łatwo zniszczone przez energię mikrofalową.

Kuchenki mikrofalowe zniszczyć żywność na poziomie komórkowym.

Mikrofal jest najgorszą formą gotowania ponieważ mikrofale pobudzać cząsteczki wody w co gotuje, dzięki czemu ciepło jest utworzona z wewnątrz na zewnątrz. Prowadzi to do ataku na poziomie komórkowym, w produktach spożywczych (takich jak marchew, brokuły, etc.), powodując prawie całkowite rozbicie cząsteczkowej witamin oraz ich składniki odżywcze.

Nie należy przerywać czytanie: straszniejsze 7 toksyczne w żywności przetworzonej

Każdy, kto mówi, że gotowanie potraw w kuchence mikrofalowej jest zdrowy sposób działa nieświadomie przeciwko odżywiania i różnych metod alternatywnych kuchni na świecie. Chociaż na parze warzyw jest w rzeczywistości, to dobra metoda dla niektórych warzyw, aby pomóc utrzymać pewne składniki odżywcze bardziej przyswajalny, kuchenka mikrofalowa niszczy żywność od wewnątrz na poziomie komórkowym.

Nie daj się zwieść pozorom.

Co jest naprawdę mylące o użyciu mikrofal jest to, że żywność nadal wydaje się być w zasadzie takie same, ale na poziomie komórkowym, jest jak wojna nuklearna zaszło. Rzeczywista struktura molekularna zdziesiątkowana. Gdybyś mógł zobaczyć działaniu mikrofal jedzenie pod mikroskopem potężne, być może nie jeść ponownie, ponieważ można zobaczyć i świadomie zaangażować strata odżywcza kuchence mikrofalowej.

Jeśli chcesz jeść w zdrowy sposób, upewnij się, że ważnym elementem diety opiera się na surowych roślin. Jest dobrze zjeść warzywa gotowane na parze, smażone lub grillowane jeszcze, ale kiedy grillowania potraw, należy unikać takiego spalania, ponieważ wszystkie części spalone zawierać toksyczne, rakotwórcze substancje chemiczne, które promują raka jelita grubego.

Nie należy przerywać czytanie: The Complete Guide tłuszcze i oleje do gotowania z, a co nie

Pamiętaj, że osoba, która gotuje dużo ich jedzenie z mikrofali lub wszystkich nieuchronnie chroniczne niedobory żywieniowe, które promują rak, cukrzyca, choroby kości, utrata funkcji mózgu, choroby serca i wielu innych problemów zdrowotnych pochodne.

źródło: www.naturalnews.com
Tłumaczenie: Życie Lucida Wszelkie prawa zastrzeżone.
Uwaga: Aby pobrać obowiązki patrz przypis strony.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

77 − = 73