Kremy tanie składniki, które niszczą skórę bez twojej wiedzy

Kobiety zwykle używają kremów prawie codziennie. Być może, gdy taka konieczność podstawowe zostały pokusę, aby kupić kilka niedrogich marek. Będziemy jednak wspomnieć poniżej pewnych składników tanie kremy do skóry wybuchów więc można wziąć środki ostrożności.

Kobieta stosowania tani krem ​​na skórę

Tanie kremy, które mogą być rujnuje skórę

Pewne składniki obecne w produktach kosmetycznych, takich jak kremy, żele, balsamy i aerozole zawierają substancje, które może zniszczyć skórę i może nie wiedzieć, jakie jest pochodzenie tych miejsc, które pojawiają się na skórze.

1. Formaldehyd

Jest to związek chemiczny, który jest obecny w wielu farb do włosów i innych pokrewnych produktów. Zazwyczaj jest to związane ze znacznie ryzyko białaczki.

Formaldehyd stymuluje wzrost i rozwój dużej liczby komórek nowotworowych w organizmie. To zgodnie z szeroko zakrojonych badań przeprowadzonych przez naukowców z University of California i San Francisco.

Jednakże, istnieje wiele materiałów, które są dozwolone w kosmetykach może powodować uszkodzenia skóry. Oczywiście w tym substancja, a mianowicie formaldehydu.

2. Oleje mineralne

Stwierdzono, że kremy są wśród produktów, które powodują więcej wysypki i podrażnienia. W rzeczywistości, badania potwierdzają, że te tanie kremy do skóry wybuchów Mogą również powodować raka.

Jak już wspomniano, wśród których nowotwór przyczyny, zawierających formaldehyd. Ale są też inne materiały dopuszczone w estetyce, które również powodują wiele szkód. Należy wspomnieć o znanych „olejów mineralnych”, które są uzyskiwane z ropy naftowej i występują w prawie wszystkich kosmetyku.

Nie należy przerywać czytanie: Strona główna zadośćuczynienie, aby mieć gładką piękne nogi

Wielu lekarzy nie stwierdził, że oleje mineralne są szkodliwe dla skóry. Podobnie jak wiele opalania płyny, które wydają się być bezpieczne.

3. Szampon

Może się zdarzyć, że wielu ludzi w pewnym momencie zabrakło mydła twarzy. A czasami wiele i decyduje się uciekać do szamponu do mycia twarzy.

Prawda jest taka, że ​​jest to jeden z produktów, które mogą spowodować uszkodzenie skóry. Szampon przeznaczony do usuwania olejów i zanieczyszczenia ze skóry głowy. Więc usunąć naturalne tłuszcze skóry twarzy, których potrzebujesz.

Używaj szamponu na twarzy może powodować podrażnienie ze względu na wrażliwość i kruchość tego obszaru. Dlatego też wymaga specjalnych mydła do pielęgnacji twarzy.

4. laurylosiarczan sodu (SLS)

SLS występuje w wielu farb, wosków, tłustych, wśród innych kosmetyków. To generuje wielkie podrażnienie czy długotrwały kontakt ze skórą jest.

To Wykazano również, że poważnie wpływa na prawidłowy wzrost włosów, w wyniku silnego opóźnienia w nim. To dlatego, że niszczy mieszki włosowe. Ten składnik jest również rozważyć zdolność do mutacji i rozerwania DNA komórek.

5. Kato Amiandos

Naukowcy z Journal of American Medical wykazały, że substancja ta występuje w wielu typowych kosmetyków. Należą do nich różne proszki, takie jak makijaż damskiej, kochanie proszku, talk stopę, między innymi.

Nie należy przerywać czytanie dlaczego Nail Polish płatki

Ponadto jest ona również znaleźć w niektórych antyperspirantów aerozolowych. Składnik ten zatyka porów skóry, a także jest związany ze zwiększonym ryzykiem zachorowania na raka skóry.

6. Ftalany

Jest to substancja, która ma służy jako środek zmiękczający i jest obecna w szkliw, kremy do włosów, dezodoranty itp Jednak powoduje poważne uszkodzenia układu hormonalnego, a nawet układu rozrodczego.

Ponadto substancja ta może zwiększać ryzyko cierpi na astmę i choroby układu oddechowego. Nawet zachęca do powstawania komórek nowotworowych w skórze, według badań z University of Rochester.

Kremy są zwykle tworzone, aby mieć dobry zapach, konsystencję i kolor. Jest to możliwe, ponieważ firmy manipulować te czynniki, ale w rzeczywistości po prostu umieścić na rynku kosmetycznym, które mogą nawet spowodować szkodliwe długoterminowego rozwoju raka.

Wiele związków chemicznych użytych do ich barwienia, które są pochodnymi ropy naftowej lub innych składników miesza się z lipidów. Składniki kremu zdrowe lub dobrej jakości zazwyczaj nie są szkodliwe, ponieważ są oleje (lipidy) oraz woda.

Po wymienić kilka ważnych aspektów tanie kremy do skóry wybuchów, stwierdzi, że konieczne jest, aby zachowywać wielką ostrożność i uwagę przy zakupie kremy i produkty stosowane na skórę.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =